KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   €0.95   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. augusztus 17.

Ár:   €0.95
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Bio lime és bio alma kivonattal a friss gyümölcsös szépségápolásért.

Az aktív cinkvegyület rendszeres használat mellett segít a faggyútermelés szabályozásában, így a normál és vegyes bőr tisztításában. Az értékes, biológiai gyümölcsvíz, valamint a sheavaj, az extra szűz olívaolaj, a kakaóvaj, a napraforgóolaj bársonyos és ápolt bőrérzetet kölcsönöz.

Ár: csak csere , Eladó: redrick
Állapot: bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel

pacsirszkyh

2018. május 26.

Sajnos nem vált be, semmit nem csinált a bőrömmel, kicsit nehéz is volt lemosni.

pacsirszkyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

hgabi

2018. április 8.

Kellemes illatú, könnyen felvihető a bőrre. Puhább, hidratált érzést ad. Egyetlen hátránya hogy kicsit nehéz lemosni.

hgabi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

verona997

2018. március 21.

Jó illata van használat után tisztábnak érzem az arcom és puhábnak de azért kicsit jobbra számitottam

verona997
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

faragoanita

2018. március 2.

Valóban megváltozott a csomagolása.
Szerintem nagyon is kellemes az illata.
Akkor vettem meg, amikor nagyon ki volt száradva a bőröm, már pikkelyes volt az állam... éjjel felkentem vékony rétegben, ami nálam azt jelentette, hogy kissé vastagabban, mintha arckrémmel kenném és hagytam hatni 15-20 percig majd a maradékot bemasszíroztam, ahogy írja. Beszívta az egészet és nagyon selymes lett az arcom reggelre. Ezt megismételtem másnap és ugyan így történt minden, majd két héttel később, de akkorra már elég hidratált volt a bőröm az alverde rózsás olajtól, amit közben használni kezdtem (újra) és ugyan azt tapasztaltam, amit többen írtak előttem, hogy ilyen 'zsírdarabkák'- ban 'hámlott le' az arcomról és sehogy nem boldogultam vele. Kézkrémként végezte. Tudom, hogy elég drága kézkrém volt, de jobb, mint kidobni. Mire újra olyan megviselt lesz a bőröm meg kellene várni a jövő telet és addigra megromlik :D. Az elején nagoyn 5-ös volt, imádtam, utána meg csak az illata tetszett, ezért egy 3-ast hozok ki belőle.

faragoanita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Valóban megváltozott a csomagolása.
Szerintem nagyon is kellemes az illata.

cigarettamacska

2018. január 21.

Kapásból nem értem azt,hogy ha tisztító arcpakolás, akkor hogyhogy a hidratáló pakolásokhoz hasonló módon beszívja a bőröm. Az illata nagyon kellemes, de ennyi pozitívumot véltem felfedezni benne csak. Nem lett tőle tisztább az arcom, hidratáltabbnak sem érzem egyáltalán, tehát igazából egy nagy semmi volt ez az arcpakolás számomra.

cigarettamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

redrick

2018. január 14.

Az első használat erősen eltántorított a jövőbeli újraalkalmazástól. A arcbőröm valóban puha lemosás után egy-két óráig, aztán iszonyatosan komedogén a hatás, megjelennek az apró, vörös pattanások olyan területeken is, ahol egyébként nem jönnek ki. Az illata finom, viszont a Baleás maszkok között olyan kimagasló minőséget és eredményt kap az ember, hogy siralmas egy csillagnál többre nem értékelem ezt a terméket, mert számomra teljes pénzkidobás volt (elfogult Alverde-márka vásárlóként).

redrick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

buzavirag

2017. december 27.

Már a csomagolása nem így néz ki, ha valaki keresné esetleg. Este arctisztítás után kentem fel az arcomra. Kellemes illata van, nem túl erős, enyhén érződik rajta a lime és az alma illat, amúgy szerintem valami más illat, nekem kicsit mű volt. Az egyik felét használtam még csak el, de annak is csak egy részét. Az arcomat nagyon picit csípte, szinte nem is éreztem. Enyhén vizes arcra vittem fel, a bőröm pár perc elteltével beszívta, 10perc elteltével már csak foltokban volt fent. A maradékot az arcomba még belemasszíroztam, az amúgy már sűrű massza volt, majd lemostam. Az arcom érezhetően puha lett, azonban pár perc eleltével zsíros lett a bőröm. Estére így hidrataló krémet nem is használtam.

buzavirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

devababa

2017. november 23.

Megvettem, ugy hogy elolvastam a nem tul biztato kommenteket. Tipikusan natur termek, mivel sokkal zsirosabb, taplalobb mint egy sima termek. Nekem gyorsan beszivja a borom, szepen hdratalja, mast nem tesz. Megjegyzem telen hasznalom, normal borre. Nekem ezert 4 csillag jar. Illata elegge edeskes, de nem zavaro, ara megfelelo.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 23.

nayao

2017. október 30.

Elégedett vagyok ezzel az arcmaszkkal. Nagyon szereti az arcbőröm, tisztítja, és utána nem marad száraz vagy zsíros/leterhelt érzet a bőrömön. Ár/érték arányban is nagyon jó.

nayao
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

anna22

2017. október 27.

Nos, egyszeri használat után a véleményem az, hogy érdekes ez az egész, ahogy felkenem, olyan mint vmi tejföl. :'D Az illatában tényleg nemigen vélek felfedezni semmi citrusosat.... Fura szaga van! De nem rossz, hanem meghatározhatatlan, nekem annyira nem tetszik, hogy hűűű, de nem kellemetlen, vagy rossz szag. Tíz perc alatt még nem keményedik, de én megvártam míg rámkeményedett. Asszem hiba volt. :D Ilyen kis zsíros darabokba kezdett állni, ahogy próbáltam bemasszírozni. Elég nehéz volt elkenni a zsírdarabokat. (Gondolom a shea és a kakaóvaj lehetett az.) Én nem mostam le, mert azt mondja, hogy ezt nem kell, de elég zsíros érzés, az biztos. Nem indulás előtt kell felkenni! :D

anna22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.