KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   €0.95   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. augusztus 17.

Ár:   €0.95
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Bio lime és bio alma kivonattal a friss gyümölcsös szépségápolásért.

Az aktív cinkvegyület rendszeres használat mellett segít a faggyútermelés szabályozásában, így a normál és vegyes bőr tisztításában. Az értékes, biológiai gyümölcsvíz, valamint a sheavaj, az extra szűz olívaolaj, a kakaóvaj, a napraforgóolaj bársonyos és ápolt bőrérzetet kölcsönöz.

Leander

2017. június 6.

Nem rossz pakolás. Kellemes, visszafogott az illata, könnyű felvinni, bemasszírozni, letörölni, jó az állaga. A hatása mérsékelt, ezért csak 4 csillag. De valamivel talán komfortosabbnak érzem utána a bőröm, kicsit puhább, frissebb. Szerintem inkább hidratáló hatású, mint tisztító, ahogy ezt már az összetevőkből (sheavaj, kakaóvaj, napraforgóolaj) is lehetett sejteni. És ennek megfelelően bátran ajánlanám szárazabb bőrre is.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Martu0508

2017. május 2.

Maszknak nem vált be, de arckrèmnek igen. Pár nap után láthatòan szebb volt a bőrkèpem. Összessègèben ìgy drágállottam, ezèrt váltottam, de a hatásával elègedett vagyok.

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

CamomilleRose

2017. április 21.

Jó összetevők, kellemes illat, jól hidratál, nem okozott irritációt, pattanásokat. Én felvitelnél masszíroztam a bőrömbe, majd tíz perc után lemostam, mert kezdett megkeményedni a bőrömön. Összességében szeretem, tetszik, biztos veszek még belőle.

CamomilleRose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

Black Fairy

2017. február 23.

Nem jó...az illata finom és hatékony, de én is találkoztam a kellemetlen réteggel, a lemoshatatlansággal a belemaszírozhatatlansággal, és idővel elkezdett lekukacosodni is rólam...mellette szól, hogy egy tasak négy használatra elég, viszont a termék maga nem vált be.

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 23.

carmenjade

2017. február 19.

Borzasztó! Nekem egy kellemetlen réteget képzett az arcomon, lemosni vagy bemasszírozni szinte lehetetlenség volt, hatása nulla.

carmenjade
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

eperturmix

2017. január 15.

Számomra tök felesleges.Nem csak azért,mert millió másik van itthon,és fejbe kéne verni lassan,hogy ha wc papírért megyek a dm-be,akkor miért landol a kosaramban egy újabb maszk,hanem azért is,mert nem ér semmit.Az illata tök bio,ugyanaz mint a másik,vadrózsás változatáé,almát ha lehet érezni minimálisan,lime sehol nincs.Az állaga mint egy sűrű krém,akkor mutatja,hogy de én igenis maszk vagyok,mikor szárad rá,én nem masszíroztam be.A lemosás kicsit macerás,a végeredmény pedig: lemattít,de mint az állat.Nem bársonyos,nem puha,nincs frisseség érzésem,csak valami csipkedő érzés az arcbőrőn...elég idegesítő.Micellás víz,szemkrém,arckrém,elmúlik,megnyugszok.Kész.A másik még megvan,nagy duzzogva majd egyszer elhasználom.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Daisy13

2017. január 2.

Nekem bevált. 10 perc után lemosom, nem merem a bőrömbe masszírozni, elég érzékeny a bőröm, óvatos vagyok. De még így is puha lesz a bőröm tőle és simábbnak, feszesebbnek is tűnik. Olvastam több negatív véleményt, lehet, hogy 40 felett kell lenni, hogy érezhető legyen a hatása. :)
Rendszeresen használom, egy adag több alkalomra is elég, így árban is nagyon kedvező.

Daisy13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

Tanja88

Korcsoport: < 18
2016. december 15.

Nekem tetszik. Nem fejti ki a hatását azonnal, meg kell min. 2x venni ahhoz, hogy érezzük a hatását.
Frissességet nyújt és ápolja az arcom.
Lehetséges, hogy újraveszem.

Tanja88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 15.

Frissességet nyújt és ápolja az arcom.
Lehetséges, hogy újraveszem.

Izabel

2016. november 20.

Sajnos, én se tudok túl sok pozitívummal szolgálni. Ugyan könnyű felvinni és lemosni, de nem igazán hasznos. Semmilyen változás nem történt az arcbőrömmel: se bársonyos, se ápolt érzetű nem lett. Persze tudom, hogy egy-két használat után nem lehet csodát várni, de a Balea arcpakolásai látványosabb eredménnyel szolgálnak egy-egy használat után. Eddig se voltam az Alverde arcápolási termékeinek a híve, ezt a terméket se fogom újravenni, s nem is ajánlom.

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

redrick

2016. november 16.

Erős közepes, mert bár összességében jól hidratál és puhít, valamint nem irritál, megjelenik az a néhány pattanás, ami eltántorít a rendszeres használattól. Egy darabig nem veszem újra.

redrick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.