KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   €0.95   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. augusztus 17.

Ár:   €0.95
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Bio lime és bio alma kivonattal a friss gyümölcsös szépségápolásért.

Az aktív cinkvegyület rendszeres használat mellett segít a faggyútermelés szabályozásában, így a normál és vegyes bőr tisztításában. Az értékes, biológiai gyümölcsvíz, valamint a sheavaj, az extra szűz olívaolaj, a kakaóvaj, a napraforgóolaj bársonyos és ápolt bőrérzetet kölcsönöz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

devababa

2017. november 23.

Megvettem, ugy hogy elolvastam a nem tul biztato kommenteket. Tipikusan natur termek, mivel sokkal zsirosabb, taplalobb mint egy sima termek. Nekem gyorsan beszivja a borom, szepen hdratalja, mast nem tesz. Megjegyzem telen hasznalom, normal borre. Nekem ezert 4 csillag jar. Illata elegge edeskes, de nem zavaro, ara megfelelo.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 23.

nayao

2017. október 30.

Elégedett vagyok ezzel az arcmaszkkal. Nagyon szereti az arcbőröm, tisztítja, és utána nem marad száraz vagy zsíros/leterhelt érzet a bőrömön. Ár/érték arányban is nagyon jó.

nayao
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

anna22

2017. október 27.

Nos, egyszeri használat után a véleményem az, hogy érdekes ez az egész, ahogy felkenem, olyan mint vmi tejföl. :'D Az illatában tényleg nemigen vélek felfedezni semmi citrusosat.... Fura szaga van! De nem rossz, hanem meghatározhatatlan, nekem annyira nem tetszik, hogy hűűű, de nem kellemetlen, vagy rossz szag. Tíz perc alatt még nem keményedik, de én megvártam míg rámkeményedett. Asszem hiba volt. :D Ilyen kis zsíros darabokba kezdett állni, ahogy próbáltam bemasszírozni. Elég nehéz volt elkenni a zsírdarabokat. (Gondolom a shea és a kakaóvaj lehetett az.) Én nem mostam le, mert azt mondja, hogy ezt nem kell, de elég zsíros érzés, az biztos. Nem indulás előtt kell felkenni! :D

anna22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 27.

fuge7

2017. október 17.

Kijött sok kis ragya az államra tőle :( odaadtam Anyukámnak a másik felét de neki se tetszett, utána viszketett az arca! Hát szóval elég nagy csalódás volt! Az Alverde ilyen arckrém meg arcmaszk terén nagyon gyengusz.

fuge7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

vvivien

2017. augusztus 26.

Az illata nagyon friss, hidratál is de semmi más

vvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Az illata nagyon friss, hidratál is de semmi más

Leander

2017. június 6.

Nem rossz pakolás. Kellemes, visszafogott az illata, könnyű felvinni, bemasszírozni, letörölni, jó az állaga. A hatása mérsékelt, ezért csak 4 csillag. De valamivel talán komfortosabbnak érzem utána a bőröm, kicsit puhább, frissebb. Szerintem inkább hidratáló hatású, mint tisztító, ahogy ezt már az összetevőkből (sheavaj, kakaóvaj, napraforgóolaj) is lehetett sejteni. És ennek megfelelően bátran ajánlanám szárazabb bőrre is.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Martu0508

2017. május 2.

Maszknak nem vált be, de arckrèmnek igen. Pár nap után láthatòan szebb volt a bőrkèpem. Összessègèben ìgy drágállottam, ezèrt váltottam, de a hatásával elègedett vagyok.

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

CamomilleRose

2017. április 21.

Jó összetevők, kellemes illat, jól hidratál, nem okozott irritációt, pattanásokat. Én felvitelnél masszíroztam a bőrömbe, majd tíz perc után lemostam, mert kezdett megkeményedni a bőrömön. Összességében szeretem, tetszik, biztos veszek még belőle.

CamomilleRose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

Black Fairy

2017. február 23.

Nem jó...az illata finom és hatékony, de én is találkoztam a kellemetlen réteggel, a lemoshatatlansággal a belemaszírozhatatlansággal, és idővel elkezdett lekukacosodni is rólam...mellette szól, hogy egy tasak négy használatra elég, viszont a termék maga nem vált be.

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 23.

carmenjade

2017. február 19.

Borzasztó! Nekem egy kellemetlen réteget képzett az arcomon, lemosni vagy bemasszírozni szinte lehetetlenség volt, hatása nulla.

carmenjade
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.