KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   500 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bernadettu, Módosítva: 2018. július 9.

Kategória:   Szappanok

Kíméletesen tisztítja a kezeket az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó menta- és bergamott kivonatának köszönhetően. A gyengéden tisztító összetevők óvják a bőr védőköpenyét.

• frissítő illattal
  • vegán
  • szintetikus illatanyag-, színezék- és tartósítószer-mentes
  • ásványiolaj-származékoktól mentes

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bernadettu

2018. október 25.

A levendulás változattal együtt vásároltam meg, lehet nem kellett volna. A bergamott dominál, én jobban örülnék, ha csak mentás lenne, nem tetszik ez az illatkombináció. Kicsit szárítja a kezet alkohol tartalma miatt, amit akkor nem figyeltem, mikor megvásároltam. Nem veszem újra.

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.