Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: réka, Módosítva: 2014. április 6.

Kategória:   Tusfürdők

Az Alverde cellulit elleni testradíros tusfürdő finom szemcséi gyengéden eltávolítják az elhalt hámsejteket. A hatékony természetes összetevők és az értékes olajok láthatóan simává varázsolják a bőrt.

gyoresz84

2018. február 12.

Oda vagyok az illatáért. Sajnos a narancsbőrre nem vált be, mint ahogy szerintem más termék sem ha nincs meg a megfelelő táplálkozás és mozgás. Ennek ellenére nagyon jó testradír.

gyoresz84
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 12.

salientina_

2017. április 23.

Imádom! Nem narancsbőr ellen használom, hanem radírozásra és arra nagyon-nagyon jó! Használat után pihe-puha lesz a bőr. Az illata kellemes, friss.

salientina_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Reni39946

2017. január 23.

Szinte mindent kipróbáltam már ebből a termékcsaládból, mert imádom az illatukat. Nagyon szerettem vele zuhanyzás közben radírozni, többet is elhasználtam. A cellulitiszre szerintem ezek a kencék nem nyújtanak megoldást, legalábbis az enyémre biztosan nem. Ha valaha még találok, tuti veszek. :)

Reni39946
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Blackxentric

2016. november 24.

Az illata nagyon kellemes és használata után puha lett a bőröm. Azt, hogy cellulit ellen mennyire használt inkább hagyjuk. Nekem semennyire, de akkoris szerettem használni.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

Nancika

2016. augusztus 22.

Mivel a krém teljesen bejött nekem (igaz, nem kellett sokat küzdenie, mert szinte alig volt mit kezelnie), gondoltam veszek egy ilyet, mert láttam az Alverde hivatalos, német nyelvű facebook oldalán, hogy ezt kivonják a forgalomból, úgyhogy még gyorsan beruháztam egyre. Nekem nagyon bejön ez is. Kellemes, frissítő, hűsítő. Viszont gyorsan fusson az utolsó darabokért az, aki szereti. :)

Nancika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

natasa

2016. július 2.

Az illata kellemes, finoman radíroz. A narancsbőr elleni hatás nem hiszem el, de nem is várok tőle ilyesmit. Egynek jó, de most úgy gondolom, hogy nem biztos, hogy újraveszem.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 2.

Bodzavirag

2016. június 4.

Nagyon szeretem. Finom az illata, frissit. A bőröm kellemes tapintású lesz a használata után. Torna és helyes táplálkozás mellé ajánlom :)

Bodzavirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 4.

carriebradshaw

2016. május 13.

Radírozásra persze okés, puha lesz a bőröm utána, de tényleg nagyon folyós az állaga, az illata nekem túlzottan nem tetszik..elhasználom, de nem ájultam el tőle.

carriebradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

hermelinke7

2016. április 28.

Nem tudok betelni az illatával, annyira frissítő és fantasztikus! Számomra elegendő a radírozós hatása, mert bár nincs benne olyan sok szemcse, azok nem olvadnak hamar, így teljesen oké. A cellulitisszel kapcsolatos harcról nem tudok nyilatkozni, de radírozós tusfürdőnek szerintem zseniális!

hermelinke7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Leti01

2015. november 15.

Sem a radírozó, sem a narancsbőr elleni képessége nem győzött meg, de az illata miatt egyszerűen imádom és így is újraveszem - holott egyebként szappant használok.

Leti01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Szúrós csodabogyó kivonat. Szájon át bevéve hatásos lehet ödéma ellen. A bőrön alkalmazva talán gyulladáscsökkentő hatása van.

Közönséges boróka olaj. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.