KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   399 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. június 11.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A gyengéd Clear Beauty aktív szenes tisztító maszk intenzíven tisztítja meg az arcbőrt. Fűzfakéreg kivonattal, bio hamamelisszel, bio rozmaringgal és bio borsmentával gazdagított formulája egyidejűleg mattítja, ápolja és frissíti a bőrt. A kellemes állagú maszk könnyen felvihető és lemosható, maradványok nélkül.

Amarcordia

2018. november 24.

Csak azért adok neki 2 csillagot, mert erre mondják, hogy ártani nem használ. Még szerencse, hogy fél áron vettem egy impulzusvásárlás keretein belül. Más magyarázatom nincs, mert már régen elköteleztem magam a Body Shop-os arcmaszkok mellett, de hát kellett egy kis újdonság.
Ennek a maszknak semmi hatása nincs. Egyrészt nem értek egyet azzal, hogy könnyen felvihető és lemosható mivel az állaga nagyon fura. Olyan "remegős" géles, mint a kocsonya, de tényleg:) felvinni még csak-csak, de lemosni? Hát, nekem nem volt egyszerű. Egyrészt ez nem szárad meg, ugyanolyan marad az állaga lemosáskor, mint felkenéskor tehát így utólag, már inkább egy kozmetikai törlőkendővel kezdtem volna, de én a zuhany alatt vízzel próbáltam lemosni. Nos a víz konkrétan lesiklik róla, szóval muszáj volt kézzel erősen rásegíteni, hogy megszabaduljak tőle.
Én a tömény alkohol szagát nem éreztem, mert elnyomta a borsmenta és az én hülyeségem, hogy a finom lush fürdőbombás vizem illatát is:)

Amarcordia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 24.

anemon

2018. szeptember 18.

Tömény alkohol szaga van...Alapvetően nagyon szeretem az Alverde termékeket, de ez a maszk szörnyű.

anemon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.