KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5 ml + 5,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. március 16.

Kiszerelés:   5 ml + 5,5 ml

Lucyll

2018. szeptember 26.

Sajnos nagyon karikás típus vagyok, és rosszabb napokon egészen sötét larikáim vannak. Ezt a terméket én alapozó alapozónak használom: miután sikerült így-úgy eldolgoznom, ráviszek még egy réteg testszínű valamit (másik korrektor vagy alapozó), hogy emberi színe legyen a bőrömnek. Ez az egyetlen termék, amivel _tényleg_el tudom tűntetni a szemem alatti szürkeséget értelmes vastagságú bevonattal.
Update: nem tudom, mi történt, de rettenetesen agyonvilágosítja a szemem alatti részt, nagyon természetellenesnek hat, a golyós része nem csinál semmit nálam sem. Még mindig nincs meg a tökéletes szem alatti korrektorom. :(

Lucyll
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Petyuska

2018. június 20.

Nekem nagyon nem jött be... Egyébként nem vészesek a szem alatti karikáim, de azt gondoltam, hogy a zselé segít majd egy kicsit üdébbé tenni az arcom..hát igen, segített puffadt szem alatti karikákat csinálni.. A rózsaszínű kis korrektort nem tudtam eldolgozni, de látom más is járt már így. Ki nem dobom, de nem veszem újra, ez tuti.

Petyuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Bracsisz

2018. május 10.

Kezdenek (különösen télen) szép nagy karikáim lenni, amire nemcsak egy terméket kell sajnos használni. Nekem ez a termék hozza amit elvárok tőle, és még ahogy látom nem is szárít. Én ahogy használom:
- szemkörnyékápoló
- utána jöhet ez. Gyűrűsujjal beütögetve.
- utána a Clinique szemkorrektorja
- utána Clinique alapozó /Bobbi BB krém
- Guerlain korrektor szintén szem alá.

Na így használva abszolút megfelel, mivel nagyon jó színe van.
Szaga: valóban nem túl rózsás, de kibírom. (ezért levonok én is egy csillagot, mert tényleg nem kellemes)
Beszáradás: valóban sűrű, de még kezelhető.
Koffein kis tégely: használom, de nem látok változást, el is lehet hagyni.

A termék 1500 Ft-ot bőven megér.

Bracsisz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

- szemkörnyékápoló
- utána jöhet ez. Gyűrűsujjal beütögetve.
- utána a Clinique szemkorrektorja
- utána Clinique alapozó /Bobbi BB krém
- Guerlain korrektor szintén szem alá.

Na így használva abszolút megfelel, mivel nagyon jó színe van.
Beszáradás: valóban sűrű, de még kezelhető.
Koffein kis tégely: használom, de nem látok változást, el is lehet hagyni.

A termék 1500 Ft-ot bőven megér.

Lili28

2018. március 30.

Ha lehetne 0 csillagot adnék neki. Életemben a legrosszabb termék valaha amit megvettem.
A korrektor részének büdös ecetszaga van, elviselhetetlen.... szinte hányingerem lett reggel, mikor sminkeltem magam.
Ráadásul most nézem az összetevőit, hát nagyon nem szép, telerakták alkohollal. Többen írtál róla, hogy úgy érzik szárít.... az ezért van.
Egyszer használtam, de ez az egyetlen termék, amire azt mondtam nem érdemes vele próbálkozni, kidobtam a kukába.
A szérum részétől sem tapasztaltam semmit, de annak legalább ecetszaga nem volt.
Próbálok leszokni az impulzív vásárlásokról, mert annak néha ez a vége.:)

Lili28
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Próbálok leszokni az impulzív vásárlásokról, mert annak néha ez a vége.:)

Helllaa

2017. december 28.

Jó kis termék, hozza amit ígèr.
A kàvès gèlt szemránckrèm alá hasznàlom, a korrektort szivaccsal dolgozom el. Eddig ez a termék tüntette el leghatásosabban a karikàim.

Helllaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

Jó kis termék, hozza amit ígèr.

igob

2017. október 19.

egyszer korábban is megvásároltam, aztán jól elfeledkeztem róla. hát ezután nem fogok! Az én örökletes sötét karikáimon valóban sokat tud javítani ez a kombó, kis hűsítő/ébresztő koffeines golyó, majd ez a rózsaszín dolog csak halványan, finoman eldolgozva. Rá egy kis Healthy mix korrektor és alapozó, eddig nekem ez szintén verhetetlen így, de tuti,hogy ez az alap kell hozzá. Valamit tud ez a rózsaszín árnyalatú cucc, sokkal hatásosabb, mint a sárgás árnyalatú korrektorok önmagában! Az biztos, egyből láthatóan üdébb a tekintetem, ahogy Anetta is írja. Szóval nálam is egy ötös!

Update: mínusz 2 csillag, ragad, nem tudom rendesen elkenni, és nagyon hamar el is fogy a rózsaszínes krém, úgy vettem észre, kicsit szárít is. :(

igob
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

reddie

2017. szeptember 26.

A koffeines szemfrissítő részénél semmi hatást nem tapasztalok, a korrektor részétől pedig akármilyen technikával próbálkozok, eldolgozhatatlan. Megvettem, mert natúr kozmetikum, de nekem nem jött be, és nem veszem újra, nem az én bőrömre találták ki.

reddie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Felhi1

2017. augusztus 31.

a szemfrissítő részét nagyon szeretem, tényleg használ, a korrektor nagyon óvatosan használható csak, különben nagyon mű hatást kelt, és ha a coffein szérum megszáradása előtt felkenjük a korrektort is lepereg és grízesedik.

Felhi1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

googles

2017. augusztus 26.

Használhatatlan, hasznavehetetlen ócskaság volt, kivágtam a kukába.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Használhatatlan, hasznavehetetlen ócskaság volt, kivágtam a kukába.

ohvss

2017. augusztus 25.

En nem tudom, lehet az enyemmel volt baj de a rozsaszin fele megszradt egy helyen es sehogy sem tudtam elkenni. Akar milyen gyorsan tettem fel es probaltam eldolgozni sehogy sem sikerult. Az atlatszo szerum pedig csak disz.. nem csinal semmit..inkabb ajanlok egy rendes korrektort...

ohvss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.