Alverde Duo-Concealer Eye-Brightener & Wake-Up-Effect (Alverde)

Alverde Duo-Concealer Eye-Brightener & Wake-Up-Effect

Címkék: Korrektorok, Natúrkozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált

Nekem nem vállt be. Elsősorban a korrektor része miatt vettem meg, nekem nagyon hamar szárad és alig birom rendesen eldolgozni egyszerre csak egy szem alá kenem fel (ha egyáltalán használom), és akkor még ugyahogy el tudom rendesen dolgozni. Amíg nem találok jobbat használni fogom, de nekem csalódás volt:(

Krémek Krémje Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Nekem sajnos nem vált be, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.. :( A koffeines része nem kimondottan érdekelt, mert eddig még nem volt olyan szemkörnyékápolóm, aminek olyan látványos hatása lett volna, hát ennek sincs, ez kiderült. Van is, meg nincs is, különösebb változást nem vettem észre. Igazából a korrektor miatt vettem meg, de sajna az sem működik jól a bőrömön.. :( A színe nagyon jó, pont erre van szüksége az arcomnak, de olyan nehéz az állaga.. Alig lehet eldolgozni, nem is sikerül teljesen. Pedig próbálkoztam többféleképpen is, ha kicsit, ha sokat viszek fel belőle, egyszerűen nem bírom eldolgozni rendesen, Ragad, tapad, nyúlik.. Nem fogom újra vásárolni.

4/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Egész jó kis korrektor! A koffenines része kifejezetten bejön!

Krémkedvelő Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Pigmentfoltok   Korcsoport: 35-44

kedvenc minden nap használom coffeines kenés a pink részt egy mozdulattal felkenem gyorsan elkenem s voala friss üdének nézek ki:-) ha elfogy biztos veszek még,barátnöimnek is ajánlottam.

5/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Nekem bejon volt regebben egy clinique gojos szem alatti karikakra koffeinesem de csipte a boromet es pici piros pottyok jottek ki rajtam,ettol nem es cipelem magammal mindenhova mert imadom hasznalni.A korrektor resze nekem pont jo mert nagyon feher a borom pici pottyoket teszek a karikakara es eloszlatom.nagyon keveset szoktam szoval nekem igy jo.Szeretem nagyon!!!

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

A koffeinben nem hiszek, én elalszom tőle. De valahogy ez mégis megtetszett, s gondoltam reggelente nagy segítség lehet. Reggelente az első utam a fürdőbe visz, ahol megmosom vízzel az arcomat, majd kenek a szemem alá egy keveset a koffeines részéből. Kevésbé érzem utána fáradtnak a szememet (hozzáteszem szerintem fejben dől el minden, főleg nálam az, amikor koffeinről van szó. szóval lehet ha azt mondtam volna, hogy ez úgysem ér semmit, akkor nem is segítene).
    A korrektor felét viszont nem szeretem, mert rettenetesen világos és az állaga sem jön be. Így azt a felét egyáltalán nem használom.
    Glamour napokon vettem kuponnal, de újra, teljes áron nem fogom megvásárolni.

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 18-24

@Laurával teljesen egyetértek. Nem is jó, nem is rossz. Igazából tudnék nélküle élni. Sok hatása nincs, a karikákat talán picit enyhíti, de a korrektor része túl világos. Megoldható, keveset teszek belőle és jól eldogozom, de akkor is. 50%-os kuponnal megérte 500 Ft-ért, de számomra ez olyan közepes.

4/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

eddig 2x használtam, bejön, de semmi extra. furcsa nem tudok róla se jót se rosszat mondani. a korrektor kicsit talán lehetne sűrűbb állagú. a koffeines résszel semmi gond szerintem, bár nagy változást nem vettem észre a használata után. ha tűlaludt felpuffadt karikám van eltünteti, meg a lilás karikáimat is, amit a fáradtság okoz. teszi a dolgát, megéri az árát, újravenném, sőtt újra is fogom, de valahogy nem a legjobb. 4est adok, mert ha erre 5öst adnék, mit adnék egy még jobbnak?! viszont az is biztos, hogy természetes összetevőjű korrektort ilyen jót nem találok...

• ,
    Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Tényleg fura a színe, iszonyat rózsaszín (mint a másik, limitált, direkt szem alá való korrektoruk), gyakorlatilag mintha egy rózsaszín szemhéjkrémet kenegetnék :/

2/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pigmentfoltok   Korcsoport: 35-44

Nem jellemző rám a "karikásodás",de azért a belső szemzug alatt látható egy kis,lilás félkarika.:) nagyon ritkan ébredek úgy,hogy duzzadtabb a szemem alja,de azért megvettem ezt a kütyüt,hátha szebb leszek. A koffeines görgős része semmit nem csinál rajtam, csak csupán szárít! A korrektor része szintén használhatatlan rajtam,mert nem tudom szépen eloszlatni,apró kis gilisztákban lejön a bőrömről. Próbáltam a koffeines szérum nélkül is,úgysem lett jó. A fedése édes kevés,mindenképp kell még rá másik korrektor,annyira viszont nem kenegetem magam agyon. Próbálkoztam úgy is,hogy vártam pár percet,hogy kicsit beszívja a bőröm,de úgy még több giliszta lett. Ha meg rögtön eloszlatom,akkor foltokban fed csak. A színe is fura,a tejfehér bőrűeknek tudom inkább elképzelni. Gyakorlatilag csak kidobtam a pénzt az ablakon. A szárító hatása zavar a legjobban,olyan nagyon vékony és érzékeny bőrre kenjük,nem azért vigyáztam mindíg,hogy most kiszárítsam egy nagyon minimális duzzadtságcsökkentő hatásért.

Water / Aqua EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Ricinus Communis (Castor) Seed Oil eo EWG Kockázat: 2

Titanium Dioxide/CI 77891 sz EWG Kockázat: 2

Alcohol EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Glycerin h EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Silica EWG Kockázat: 0 - 2, EWG Adat: Sok

Glyceryl Stearate Citrate eo|eu EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Palmitic Acid eo|eu EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Stearic Acid eo|eu EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Cetearyl Alcohol eo|eu|al EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Butyrospermum Parkii (Shea) Butter eo EWG Kockázat: 0

Enyhén sárgás színű, természetes zsír, melyet az Afrikában honos sheafából vonnak ki. Édeskés illatú, puha, krémes vagy kemény állagú is lehet. A kozmetikumokban kiváló bőrpuhító (emollient) összetevő és antioxidánsok (A-, E- és F-vitamin) gazdag forrása. A sheavaj ehető is,  a kakaóvaj helyettesítőjeként néhány csokoládéban is megtalálható. Remek összetevő száraz, érzékeny bőr ápolására.

Theobroma Cacao Seed Butter eo EWG Kockázat: 0

Kakaóvaj. Emészthető természetes zsíradék, melyet a kakaóbabból nyernek. Enyhén csokoládé szerű íze és aromája van. Paula Begoun szerint a kakaóvaj emollient anyag, mely  polifenol antioxidánsoknak is gazdag forrása. Kémcsőben végzett (in vitro) kutatások szerint segít a bőr rugalmasságának és az egészséges kollagén termelésnek a fenntartásában. A közkeletű hiedelemmel szemben azonban nem használ a striák ellen.

Caprylic / Capric Triglyceride eo EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Xanthan Gum ti|eu EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil eo EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Magnesium Stearate sz|h EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Carmine / CI 75470 sz EWG Kockázat: 0.5

Bordó színezék. Részletes infó itt.

Manganese Violet / CI 77742 sz EWG Kockázat: 0.5

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mica EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Ásvány. A kozmetikai termékekben csillogó hatást kelt. A mineral makeupok gyakori összetevője.

Tocopherol a|v EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Helianthus Annuus Seed Oil eo EWG Kockázat: 0

Napraforgó olaj, melynek fő összetevői a bőr számára fontos omega zsírsavak (linolsav és olajsav). Leslie Baumann a Cosmetic Dermatology című könyvében azt írja, hogy több tanulmány is arra jutott, hogy a napraforgó olaj egy olcsó, hatékony és a fejlődő országok számára is elérhető emollient anyag, mely hatásos lehet irritált vagy kiszáradt bőr természetes védőrétegének a helyreállításában, erősítésében.

Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz EWG Kockázat: 1

Iron Oxides / CI 77491 sz EWG Kockázat: 1 - 2, EWG Adat: Közepes

Parfum / Fragrance i EWG Kockázat: 8, EWG Adat: Közepes

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!