KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5 ml + 5,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. március 16.

Kiszerelés:   5 ml + 5,5 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Felhi1

2017. augusztus 31.

a szemfrissítő részét nagyon szeretem, tényleg használ, a korrektor nagyon óvatosan használható csak, különben nagyon mű hatást kelt, és ha a coffein szérum megszáradása előtt felkenjük a korrektort is lepereg és grízesedik.

Felhi1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

googles

2017. augusztus 26.

Használhatatlan, hasznavehetetlen ócskaság volt, kivágtam a kukába.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Használhatatlan, hasznavehetetlen ócskaság volt, kivágtam a kukába.

ohvss

2017. augusztus 25.

En nem tudom, lehet az enyemmel volt baj de a rozsaszin fele megszradt egy helyen es sehogy sem tudtam elkenni. Akar milyen gyorsan tettem fel es probaltam eldolgozni sehogy sem sikerult. Az atlatszo szerum pedig csak disz.. nem csinal semmit..inkabb ajanlok egy rendes korrektort...

ohvss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Handy9404

2017. augusztus 11.

Elég jó kis készítmény véleményem szerint. Persze, nem tünteti el 100%-ban a karikáimat, de ezt nem is vártam el tőle. Ahhoz képest hogy majdnem az arcom 1/3-a egy sötét lila folt a szemem alatt, elég szépen javítja a helyzetet. Ez a kence után a korrektorral már elég jól el tudom rejteni, hogy napokig nem aludtam. Mindenképp újravevős a számomra :)

Handy9404
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

igob

2017. július 18.

egyszer korábban is megvásároltam, aztán jól elfeledkeztem róla. hát ezután nem fogok! Az én örökletes sötét karikáimon valóban sokat tud javítani ez a kombó, kis hűsítő/ébresztő koffeines golyó, majd ez a rózsaszín dolog csak halványan, finoman eldolgozva. Rá egy kis Healthy mix korrektor és alapozó, eddig nekem ez szintén verhetetlen így, de tuti,hogy ez az alap kell hozzá. Valamit tud ez a rózsaszín árnyalatú cucc, sokkal hatásosabb, mint a sárgás árnyalatú korrektorok önmagában! Az biztos, egyből láthatóan üdébb a tekintetem, ahogy Anetta is írja. Szóval nálam is egy ötös!

igob
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

anetta.filip

2017. június 14.

Kedvelem ezt a kis cuccot.
A szérumot felviszem, erre a rétegre egyből rá is pöttyözök a rózsaszín trutyiból, ujjammal szépen elkenem óvatosan, nem nyújtva a bőröcskémet. Fed a karikákon is, és üde tekintetem lesz tőle.
Külön megfigyeltem, hogy a ráncokat eltünteti.-> (Mielőtt vettem, a kézfejemen próbáltam ki, itt dőlt el számomra, hogy megveszem a terméket, amikoris a bekent helyszínen sokkal kevesebb ránc volt látható.)
Időnként, ha a karikák igénylik, narancsos-pirosas matt rúzsomból teszek rájuk egy keveset, arra pedig korrektort. Ez a négy réteg nekem eddig verhetetlen, és nem szokott elmászni.
Nagyon szeretem az illatát is (ami mellesleg uaz, mint az éjszakai koffeines pillanövesztő szérumé).
Összetevők is megfelelnek. Nekem 5*

anetta.filip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 14.

Kedvelem ezt a kis cuccot.
Összetevők is megfelelnek. Nekem 5*

Black Fairy

2017. március 15.

Nekem bevált...
A görgős cucc kicsit ragacsos réteget képez, amire nem lehet rásminkelni, de ha megszáradt, akkor nem görög le róla a termék...Általában száradás után rákenem a rózsaszínű korrektor dolgot - ami teljesen eldolgozhatatlan még így is, de tuti én vagyok a béna, ezért mindig nagyon vékony rétegben húzom fel a problémás (kékes - nagyon vékony, fehér bőröm van, ha nekem szem alatti karikám van, akkor az elég látványos) bőrfelületre...Aztán egy nagyon gyenge fedésű (essence stay natural, maybelline fit me - rajtam egyiknek sincs fedése) korrektorral átmegyek, ezt szépen eldolgozom, így a korábbi rózsaszín rész beleolvad a saját bőrömbe, de nem veszti el a "világosító" hatását...erre viszem fel a színezett hidratálót (ami most épp szintén essence, szóval nem egy nagy márka, de ha "természetes" napot tartok, mindig azt használom, nem alapozót), és máris csodálatos és tartós és "kipihent" kinézetet kapok! :D
Fixálás nélkül is fent marad, és nagyon természetes hatása van, nem világít rólam a korrektor meg semmi...szóval nekem bejött...(Ez a három réteg nagyjából annyit ér rajtam, mint a Catrice folyékony camouflage korrektora vékony rétegben, szóval nem mondom, hogy annyira megérte, de teljesen jól használható, és szép eredményt kaptam, szóval megérdemel néhány csillagot. :))

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

Nekem bevált...

veronixca

Korcsoport: < 18
2017. március 13.

A görgős szemkörnyékápoló csak hűvös érzést kelt, semmi változást nem láttam. A szem alatti karikáimra kerestem valami megoldást, sajnos a másik felével használva se lett semmilyen eredmény. Próbáltam fölé rakni alapozót és korrektort is de nem változott semmi :(

veronixca
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 13.

ditke838

2017. január 18.

A koffeines görgős szerintem jó sminkalap és reggeli szemkörnyékápoló. Főleg nyáron, amikor semmi nem akar úgy beszívódni ahogy kellene, ez a könnyű kis folyadék pont jól jön. A korrektor szerintem nagyon jól illeszkedik erre a folyadékra, nem kell megvárni amíg beszívódik teljesen, könnyebben kezelhető lesz a korrektor, ha még kicsit nedves a felület. Én ujjal szoktam eldolgozni a korrektort, nem kell belőle olyan sok, mint ami az ecseten van. Többször újravettem, szépen javít a reggeli karikás szemen a rózsaszín (csak ugye mértékkel kell felvinni).

ditke838
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

lena24

2016. szeptember 26.

Két hete vettem meg ezt a terméket, nem olvastam előtte véleményt róla, de már régóta kerestem valamit a szemem alatti sötét karikákra így mikor megláttam a dm-ben, gondoltam egy próbát megér. Sajnos nem oldotta meg a problémámat. A koffeines görgős rész reggel hűsítően hat a fáradt szemeimre, viszont miután megszárad, ha véletlenül odanyúlok a szemkörnyékemre és megdörzsölöm, lehámlik a felkent termék egy része. A korrektor rész színével nekem nem lett volna problémám, viszont nem sikerült még szivaccsal sem megfelelően eldolgoznom és úgy vettem észre, hogy a karikáim nagyjából ugyanúgy látszottak. A görgős részt még használni fogom, újra viszont nem vásárolom az biztos.

lena24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.