KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia

Utolsó módosítás dátuma: 2013. március 16.

vargaiwu

2015. február 24.

Sajnos erre a termékre csak 2csillagot adok mert korrektor árnyalata az én bőrszínemen világít, ha keveset viszek fel akkor meg nem fedi el a karikáimat...
A koffeines fele pedig nem nagyon turbózza fel a reggeli dagadt szemeimet, talán csak egy picit.

Nagyon sajnálom mert sokat vártam tőle.

vargaiwu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 24.

Nagyon sajnálom mert sokat vártam tőle.

k.boglarka

2014. november 5.

A korrektor része nem lenne rossz ha egy hónap alatt nem fogyott volna el... A koffeines meg igazából nem ér semmit se...

k.boglarka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 5.

crazy724

2014. október 24.

A golyós koffeines része nem rossz, "hűde" hatást nem vártam tőle, talán egy hangyafaroknyit halványítja a karikáimat, de nem az igazi. Nem látok semmilyen szembetűnő változást. A korrektor botrány, halvány rózsaszín, felkenve nagyon-nagyon fehérnek hat, baromi gyorsan szárad, ha nem sikerül teljes mértékben, alaposan eldolgozni vagy esetleg túl sokat vittem fel a bőrfelületre kukacosodik, megül a ráncokban. A gyors reggeli rutinban nincs helye, ráadásul ragad.

crazy724
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 24.

black-cat

2014. október 21.

Féláron vettem, ennyiért jó volt. A koffeines része jó, nem csíp, hűsít, kicsit lelohasztja a duzzanatot, ha épp nem aludtam jól. A másik része is egész jó, jól világosít, az illata meg valami szuper :D Az összetevői meg nagyon szépek.

black-cat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 21.

zsofy0312

2014. augusztus 23.

Én nagyon szeretem. A koffeines cuccnak is van hatása, és nekem a rózsaszín is teljesen jó. Nem sok kell belőle, és ha lefedem egy kis púderrel tökéletes. Lassan elfogy, és biztos hogy újraveszem.

zsofy0312
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

heydy10

2014. augusztus 8.

A koffeines részét nagyon szeretem, jól hűsít és tényleg kipattannak tőle a szemeim reggelente. A korrektor részét még nem sikerült megszelidítenem, mert vagy túl keveset teszek föl belőle és akkor semmi látszatja nincs, vagy sokat és az meg elég viccesen fest... :) Szóval ezzel még küzdök egy kicsit. Összességében szeretem, jó kis termék, ha elfog lehet h újraveszem (a koffeines vége miatt elsősorban).

heydy10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

istar

2014. július 14.

Nekem bejon volt regebben egy clinique gojos szem alatti karikakra koffeinesem de csipte a boromet es pici piros pottyok jottek ki rajtam,ettol nem es cipelem magammal mindenhova mert imadom hasznalni.A korrektor resze nekem pont jo mert nagyon feher a borom pici pottyoket teszek a karikakara es eloszlatom.nagyon keveset szoktam szoval nekem igy jo.Szeretem nagyon!!!
Még mindig kedvenc eltünteti teljesen a karikáimat.

istar
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

Még mindig kedvenc eltünteti teljesen a karikáimat.

pm2013

2014. július 9.

Nálam nagy kedvenc. Szerintem a rózsaszín korrektor felkenésének a trükkje a mértékletesség. Akkor sincs gondom vele, ha a korrektort közvetlenül a koffeines szérumra kenem fel. A színe az én bőrszínemhez tökéletesen illeszkedik, de sárgás tónusú vagy kreol bőrűeknek nem ajánlanám.

pm2013
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

lapiskat

2014. július 4.

Próba alapon vettem meg. A koffeines részt használva láttam magamon változást, halványította a sötét karikákat, csökkentette a puffadtságot. A korrektort kevésbé szeretem, mert túl világos, és ha majdnem közvetlenül a koffeinesre rakom fel, akkor nekem is csomós lesz. Ha várok egy pár percet és utána ütögető mozdulattal viszem fel, akkor jobban használható. De mivel macera, csak ritkán fanyalodom rá erre a részére is.

lapiskat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

jubileum

2014. június 25.

A koffeinszérum miatt vettem meg, mivel ilyen terméket még nem nagoyn láttam csak színezett szmekörnyékápolóval...igazából nincsenek olyan sötét karikáim, hogy igényeljem a halvány rózsaszín korrektort, inkább csak a reggeli fáradtság de azt a koffeinszérum kezeli....

A szérum jó a korrektorról sokat nem tudok mondani....egy gond van vele, ha egymásra kezjük akkor a korrektor felvitelénél kis hurkákban dörzsölődik le az egész....
de nem baj amúgy is a szérum a lényeg számomra

jubileum
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 25.

de nem baj amúgy is a szérum a lényeg számomra

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Enyhén sárgás színű, természetes zsír, melyet az Afrikában honos sheafából vonnak ki. Édeskés illatú, puha, krémes vagy kemény állagú is lehet. A kozmetikumokban kiváló bőrpuhító (emollient) összetevő és antioxidánsok (A-, E- és F-vitamin) gazdag forrása. A sheavaj ehető is,  a kakaóvaj helyettesítőjeként néhány csokoládéban is megtalálható. Remek összetevő száraz, érzékeny bőr ápolására.

Carmine sz 0 0

Bordó színezék. Részletes infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Napraforgó olaj, melynek fő összetevői a bőr számára fontos omega zsírsavak (linolsav és olajsav). Leslie Baumann a Cosmetic Dermatology című könyvében azt írja, hogy több tanulmány is arra jutott, hogy a napraforgó olaj egy olcsó, hatékony és a fejlődő országok számára is elérhető emollient anyag, mely hatásos lehet irritált vagy kiszáradt bőr természetes védőrétegének a helyreállításában, erősítésében.