Alverde Duo-Concealer Eye-Brightener & Wake-Up-Effect (Alverde)

Alverde Duo-Concealer Eye-Brightener & Wake-Up-Effect

Címkék: Korrektorok, Natúrkozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

2/5

Krémmániás Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

A korrektor része nem lenne rossz ha egy hónap alatt nem fogyott volna el... A koffeines meg igazából nem ér semmit se...

Krémkedvelő Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Bőröregedés

A golyós koffeines része nem rossz, "hűde" hatást nem vártam tőle, talán egy hangyafaroknyit halványítja a karikáimat, de nem az igazi. Nem látok semmilyen szembetűnő változást. A korrektor botrány, halvány rózsaszín, felkenve nagyon-nagyon fehérnek hat, baromi gyorsan szárad, ha nem sikerül teljes mértékben, alaposan eldolgozni vagy esetleg túl sokat vittem fel a bőrfelületre kukacosodik, megül a ráncokban. A gyors reggeli rutinban nincs helye, ráadásul ragad.

4/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Féláron vettem, ennyiért jó volt. A koffeines része jó, nem csíp, hűsít, kicsit lelohasztja a duzzanatot, ha épp nem aludtam jól. A másik része is egész jó, jól világosít, az illata meg valami szuper :D Az összetevői meg nagyon szépek.

Krémkedvelő Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 18-24

Én nagyon szeretem. A koffeines cuccnak is van hatása, és nekem a rózsaszín is teljesen jó. Nem sok kell belőle, és ha lefedem egy kis púderrel tökéletes. Lassan elfogy, és biztos hogy újraveszem.

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

A koffeines részét nagyon szeretem, jól hűsít és tényleg kipattannak tőle a szemeim reggelente. A korrektor részét még nem sikerült megszelidítenem, mert vagy túl keveset teszek föl belőle és akkor semmi látszatja nincs, vagy sokat és az meg elég viccesen fest... :) Szóval ezzel még küzdök egy kicsit. Összességében szeretem, jó kis termék, ha elfog lehet h újraveszem (a koffeines vége miatt elsősorban).

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Nekem bejon volt regebben egy clinique gojos szem alatti karikakra koffeinesem de csipte a boromet es pici piros pottyok jottek ki rajtam,ettol nem es cipelem magammal mindenhova mert imadom hasznalni.A korrektor resze nekem pont jo mert nagyon feher a borom pici pottyoket teszek a karikakara es eloszlatom.nagyon keveset szoktam szoval nekem igy jo.Szeretem nagyon!!!
    Még mindig kedvenc eltünteti teljesen a karikáimat.

Krémmániás Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 35-44

Nálam nagy kedvenc. Szerintem a rózsaszín korrektor felkenésének a trükkje a mértékletesség. Akkor sincs gondom vele, ha a korrektort közvetlenül a koffeines szérumra kenem fel. A színe az én bőrszínemhez tökéletesen illeszkedik, de sárgás tónusú vagy kreol bőrűeknek nem ajánlanám.

3/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

Próba alapon vettem meg. A koffeines részt használva láttam magamon változást, halványította a sötét karikákat, csökkentette a puffadtságot. A korrektort kevésbé szeretem, mert túl világos, és ha majdnem közvetlenül a koffeinesre rakom fel, akkor nekem is csomós lesz. Ha várok egy pár percet és utána ütögető mozdulattal viszem fel, akkor jobban használható. De mivel macera, csak ritkán fanyalodom rá erre a részére is.

4/5

Krémmániás Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

A koffeinszérum miatt vettem meg, mivel ilyen terméket még nem nagoyn láttam csak színezett szmekörnyékápolóval...igazából nincsenek olyan sötét karikáim, hogy igényeljem a halvány rózsaszín korrektort, inkább csak a reggeli fáradtság de azt a koffeinszérum kezeli....

A szérum jó a korrektorról sokat nem tudok mondani....egy gond van vele, ha egymásra kezjük akkor a korrektor felvitelénél kis hurkákban dörzsölődik le az egész....
    de nem baj amúgy is a szérum a lényeg számomra

Krémkedvelő Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

A koffeines részt használva én nem sok változást látok. A korrektor színe jó lenne, viszont túl sűrű, nem lehet jól eldolgozni. Próbáltam vizes ujjal eldolgozni, így valamivel jobb, de még így is csomósodik. Használom, ammeddig tart, de nem fogok újra ilyet venni.

Water / Aqua EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Ricinus Communis (Castor) Seed Oil eo EWG Kockázat: 2

Titanium Dioxide/CI 77891 sz EWG Kockázat: 2

Alcohol EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Glycerin h EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Silica EWG Kockázat: 0 - 2, EWG Adat: Sok

Glyceryl Stearate Citrate eo|eu EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Palmitic Acid eo|eu EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Stearic Acid eo|eu EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Cetearyl Alcohol eo|eu|al EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Butyrospermum Parkii (Shea) Butter eo EWG Kockázat: 0

Enyhén sárgás színű, természetes zsír, melyet az Afrikában honos sheafából vonnak ki. Édeskés illatú, puha, krémes vagy kemény állagú is lehet. A kozmetikumokban kiváló bőrpuhító (emollient) összetevő és antioxidánsok (A-, E- és F-vitamin) gazdag forrása. A sheavaj ehető is,  a kakaóvaj helyettesítőjeként néhány csokoládéban is megtalálható. Remek összetevő száraz, érzékeny bőr ápolására.

Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter eo EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Kakaóvaj. Emészthető természetes zsíradék, melyet a kakaóbabból nyernek. Enyhén csokoládé szerű íze és aromája van. Paula Begoun szerint a kakaóvaj emollient anyag, mely  polifenol antioxidánsoknak is gazdag forrása. Kémcsőben végzett (in vitro) kutatások szerint segít a bőr rugalmasságának és az egészséges kollagén termelésnek a fenntartásában. A közkeletű hiedelemmel szemben azonban nem használ a striák ellen.

Caprylic / Capric Triglyceride eo EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Xanthan Gum ti|eu EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil eo EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Magnesium Stearate sz|h EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Carmine / CI 75470 sz EWG Kockázat: 0.5

Bordó színezék. Részletes infó itt.

Manganese Violet / CI 77742 sz EWG Kockázat: 0.5

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mica EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Tocopherol a|v EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Helianthus Annuus Seed Oil eo EWG Kockázat: 0

Napraforgó olaj, melynek fő összetevői a bőr számára fontos omega zsírsavak (linolsav és olajsav). Leslie Baumann a Cosmetic Dermatology című könyvében azt írja, hogy több tanulmány is arra jutott, hogy a napraforgó olaj egy olcsó, hatékony és a fejlődő országok számára is elérhető emollient anyag, mely hatásos lehet irritált vagy kiszáradt bőr természetes védőrétegének a helyreállításában, erősítésében.

Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz EWG Kockázat: 1

CI 77491 sz EWG Kockázat: 1 - 2, EWG Adat: Közepes

Parfum / Fragrance i EWG Kockázat: 8, EWG Adat: Közepes

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!