KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5 ml + 5,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia

Utolsó módosítás dátuma: 2013. március 16.

Kiszerelés:   5 ml + 5,5 ml

Passerotta

2016. április 25.

Nekem a korrektor része hamar beszárad, beleül a ráncokba. Szerintem nehézkes felvinni és nem igazán kenhető, de lehet, hogy én vagyon vele ügyetlen.....:-) A koffeines része talán hűsít, de ezt se mondanám valami szupernek.....

Passerotta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 25.

dzsanki

2016. április 12.

Szerintem a korrektor részét meg kell tanulni használni. Nekem nagyon bevált, de az nem kifejezés, hogy kevés kell belőle (kb egy gombostűfejnyi), és kizárólag korrektorecsettel lehet felvinni. Azt el kell felejteni, hogy kézzel bedolgozza az ember. Az ecset fel kell szívja ezt a kis mennyiséget, és ezután szépen, pontosan kell eldolgozni a sötét részeken. Ilyen módon használva a fedése tökéletes, és tartós. A koffeines szérum része hűsít, mást nem csinál.

dzsanki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 12.

Cirné

2016. április 8.

Rajtam a korrektor kibír pár órát, ez klassz, de szerintem a színe csak olyan hófehérkéknek jó, mint amilyen én vagyok. A szérum tényleg ragad. (Épp azt nézem, hogy a golyós rész teteje lecsavarható, talán az, akinek van türelme, a szérum helyére beletölthet valamit, mondjuk ápoló olajat... Csak eljátszom a gondolattal...)

Cirné
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

dorisz93

2016. március 18.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. A koffeines szérumot nagyon szerettem használni reggelente, tényleg hűsített és felfrissített, bár egyéb hatását nem tapasztaltam. A rózsaszín korrektor viszont valami borzalom... világos bőröm van, de nem az a "Hófehérke" típus, ezért eldolgozva annyira nem is ütött el tőle, noha fedése aligha van, ugyanis a sötét karikáimmal az égegyadtavilágon nem csinált semmit. Ráadásul a végeredmény kicsit csíkos maradt, és ha még rámentem utána alapozóval, kukacosodott az egész.

dorisz93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 18.

babika58

Korcsoport: >54
2016. február 3.

Néztem a korábbi véleményeket és szerintem nagyon bőrszín-függő, hogy kinek mennyire jön be. Nekem szerencsére egész jól passzol az arcszínemhez, de azért így is nagyon kell figyelni mikor felkenem, hogy ne legyen ordító a színkülönbség. Pár pöttynél nem kell több felőle. Alapozót is csak nagyon óvatosan tudok felkenni, mert azzal hajlamos összecsomósodni. Nem tudom, a koffeines szérum menyire hat, de a felvitelre szolgáló golyócska biztos hűti a szem alatti részt, szóval ez önmagában is csökkentheti némiképp a duzzanatot. Összességében tetszik a termék, de azért még keresgélek, hátha találok olyat, ami könnyebben felvihető. Részemről azért jár neki a 4 csillag, mert natúr kozmetikum.

babika58
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. február 3.

Katie

2016. január 22.

A szép összetevőlista miatt adtam neki egy esélyt, de sajnos nem vált be. Nem gondoltam volna, hogy létezik korrektor, ami még az én bőrömhöz is túl világos, de ez pont olyan. Olvastam itt korábbi értékeléseknél, hogy valakinek bevált szemhéjalapozóként, kipróbáltam annak is, de nekem még úgy se működött. A koffeines szérum pedig semmire se jó nekem, mondjuk nem is amiatt vettem. Nem pontozom teljesen le, mert tényleg szép az INCI, és mert biztos van, akinek használ, de az én arcbőrömhöz nem való.

Katie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

szzh01

2016. január 21.

Hosszas próbálgatásaim eredményeként le kel szűrnöm: ez a termék az abszolút pénzkidobás kategória! A koffeines szérum semmit nem segít a karikákon, és hidratálást sem vettem észre, viszont kicsit ragad. A korrektor pedig botrányosan rossz, irreális rózsaszínű árnyalat senkinek nem alkalmas szerintem, nem fed, viszont egyenetlenül, darabosan terül, csomósodik, szárít, helyenként fehér foltokat hagyva a szemkörnyéken. Végső elkeseredésemben próbáltam szőlőmagolajat cseppenteni bele, hátha úgy egyenletesebben terül, de az sem segített rajta. Próbáltam teljesen megszáradt szérumra kenni ill. ellenkezőleg még be nem szívódottra (és ennek mindenféle fokozatára), próbáltam a korrektor csak önmagában ill szemránckrém felett is, szóval minden elképzelhető megoldási lehetőséget végigjátszva egyetlen megoldás maradt: Kuka! Szerintem senki ne reménykedjen, hogy majd neki beválik, mert csak a pénztárcája lesz tőle vékonyabb.

szzh01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 21.

tomkogy

2015. november 7.

Ki kell tapasztalni a megfelelő mennyiséget, és alapozót tenni fölé, mert önmagában vicces lesz a látvány. Azonban nagyon jól fed és nem ül bele a ráncokba. Szörnyes karikás a szemem, és eddig úgy tűnik, hogy ezzel tudom a leginkább elfedni anélkül, hogy nem mélyíteném a ráncaimat.

tomkogy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 7.

merchajnalka

2015. augusztus 30.

Amióta a kedvenc Estée Lauder korrektoromat már nam gyártják (pedig ez volt az a hihg endes termék amire nem sajnáltam kifizetni a cirka 8000 Ft körüli teljes árát sem, csodaszer volt nekem...) újra kellett kezdenem a korrektorkutatást.
Most épp ez van porodon a próbateszten.
Én a koffeines részét éjszakára használom. Esti arctisztítás, tonizálás után viszem fel a szemkörnyékemre: tetszik a hűvös fény golyócska, megkönnyíti a felvitelt, ujjbeggyel szoktam beletapicskolnia bőrömbe. Ezután teszem fel az éjszakára használt szérumom és hidratálóm. Nekem nincsenek duzzanataim, amiket reggelente le kellene húznia, viszont rendes sötét karikákkal küszködöm. Reggeli készülődéskor-sminkeléskor használom a rózsaszín részt, kicsit világos az én bőrömhöz, meg még tapasztalom a használatát a mennyiséget illetően: elsőre túl sokat pötyögtettem és mire eldolgoztam olyan lettem, mint akinek világít a szeme! :D utána túl keveset, és inkább csak felerősítette a sötét karikákat. :D Viszont, amikor sikerült eltaláni, akkor egész szép eredménye lett. Erre viszem fel a BB krémem, ami a világosságot kellőképpen megszelidíti. Nem ötcsillag, de bejövős termék.

merchajnalka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Most épp ez van porodon a próbateszten.

magichand

2015. augusztus 18.

A koffeines nekem már az első használatnál apasztotta a duzzanatot, több napos használat után pedig mintha a sötét karikák is halványodtak volna. De azért baromi nehéz megmondani az ilyesmit, hogy pontosan mitől is, sport, több alvás, étkezés, vagy más is rásegít, mindenesetre én használgatom lelkesen. Ettől a rózsaszín izétől teljesen kiborultam először, úgy éreztem mintha gittet kéne a szemem alatt elegyengetni. Aztán bekeverve egy olajos Alverde alapozóval már egész más volt a helyzet, kezdett tetszeni. Mostanra néhány pöttynyit el tudok dolgozni a szemem alatt, és tényleg szép látványt tud nyújtani, de egy dörzsölés után darabokban esik le. Jó nyilván, ne dörzsölgesse az ember lánya a szeme alatt, ha már sminkelt, de azért furcsa az állaga. Összességében megszerettem, a koffeines cuccot újra venném, ezt a korrektor jellegű rózsaszínt viszont nem, de elhasználom. Cruelty free&szép összetevők, ez plusz egy pont.

magichand
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate

Enyhén sárgás színű, természetes zsír, melyet az Afrikában honos sheafából vonnak ki. Édeskés illatú, puha, krémes vagy kemény állagú is lehet. A kozmetikumokban kiváló bőrpuhító (emollient) összetevő és antioxidánsok (A-, E- és F-vitamin) gazdag forrása. A sheavaj ehető is,  a kakaóvaj helyettesítőjeként néhány csokoládéban is megtalálható. Remek összetevő száraz, érzékeny bőr ápolására.

Carmine sz 0 0

Bordó színezék. Részletes infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Napraforgó olaj, melynek fő összetevői a bőr számára fontos omega zsírsavak (linolsav és olajsav). Leslie Baumann a Cosmetic Dermatology című könyvében azt írja, hogy több tanulmány is arra jutott, hogy a napraforgó olaj egy olcsó, hatékony és a fejlődő országok számára is elérhető emollient anyag, mely hatásos lehet irritált vagy kiszáradt bőr természetes védőrétegének a helyreállításában, erősítésében.