KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia

Utolsó módosítás dátuma: 2013. március 16.

dorisz93

2015. augusztus 24.

Nem rossz ez a duo kiszerelés, mert mindkét felét reggel használom, ha néha-néha eszembe jut. A koffeines szérum jó kis ébresztő. és alapnak is megfelel a korrektor alá, csak meg kell várni, mire beszívódik. A rózsaszín korrektor ugyan kicsit túl világos és természetellenes, sietni kell az eldolgozással, mert hamar szárad, olyankor pedig elég csúnyán tud kinézni, csíkos és darabos eredményt ad. Amúgy nekem nincsenek erős karikáim, amiket nagyon el kéne fedni, ezért a fedése számomra megfelelő. Hogy ne tűnjek azért hullának, az alapozóecsettel is rá szoktam menni a korrektorra alapozás után, amikor maradt egy kis termék még az ecseten, ezzel kicsit természetesebbé teszem a végeredményt. Púderrel fixálom az egészet, és szerencsére nem ül bele a redőkbe és az apró ráncokba. Összességében jó kis korrektor, de én inkább megváltoztatnám a színét egy világos bőrszínre.

dorisz93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

magichand

2015. augusztus 18.

A koffeines nekem már az első használatnál apasztotta a duzzanatot, több napos használat után pedig mintha a sötét karikák is halványodtak volna. De azért baromi nehéz megmondani az ilyesmit, hogy pontosan mitől is, sport, több alvás, étkezés, vagy más is rásegít, mindenesetre én használgatom lelkesen. Ettől a rózsaszín izétől teljesen kiborultam először, úgy éreztem mintha gittet kéne a szemem alatt elegyengetni. Aztán bekeverve egy olajos Alverde alapozóval már egész más volt a helyzet, kezdett tetszeni. Mostanra néhány pöttynyit el tudok dolgozni a szemem alatt, és tényleg szép látványt tud nyújtani, de egy dörzsölés után darabokban esik le. Jó nyilván, ne dörzsölgesse az ember lánya a szeme alatt, ha már sminkelt, de azért furcsa az állaga. Összességében megszerettem, a koffeines cuccot újra venném, ezt a korrektor jellegű rózsaszínt viszont nem, de elhasználom. Cruelty free&szép összetevők, ez plusz egy pont.

magichand
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Vanília

2015. június 14.

A koffeines golyó felfrissíti a szem alatti bőrt és jó "alapozó". A krémet pedig nagyon szeretem, mert az arcom a használata után sokkal frissebbnek hat, mint előtte, szépen eltünteti a karikákat. Hozzá kell viszont tenni, hogy nagyon fehér bőröm van és így is nagyon jól el kell oszlatni, hogy ne legyen túlpúderezett hatása - sötétebb bőrnél nem tudom elképzelni, hogy jól működik.

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 14.

mslauryn

2015. április 16.

Nem vált be nekem. A koffeines oldala szárít és a reggeli rohanásban hátrány, hogy nem lehet rá szépen sminkelni. A korrektor része túl világos számomra, napközben hintőporos állagúra szárad, kiemeli a pici ráncocskákat is.

mslauryn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.

SzPanna25

2015. április 13.

Borzasztó, használhatatlan, szerencse hogy fél áron vettem, mert teljes pénzkidobás. Két használat után a kukában landolt. Túl sűrű, nem lehet egyenletesen felvinni, megül a redőkben, csomókban jön le, nem fed semmit.

SzPanna25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

rouquine

2015. április 3.

A közepesen erős karikáimat közepesen fedi, elég fura igazából, hogy miután felkenem és eldolgozom, még picit mintha beleolvadna a bőrömbe (de legalább nem fehérlik rajtam). Azért vonok le pontot, mert összességében nem segít annyit, hogy ne érezném utólag azt, hogy ezt inkább ott kellett volna hagyni és keresni kellett volna egy akár drágább, de erősebb korrektort. :( (Annyira nem szoktak puffadni a szemeim, úgyhogy a koffeines rész hatásáról nem tudok hitelesen nyilatkozni.)

rouquine
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 3.

vargaiwu

2015. február 24.

Sajnos erre a termékre csak 2csillagot adok mert korrektor árnyalata az én bőrszínemen világít, ha keveset viszek fel akkor meg nem fedi el a karikáimat...
A koffeines fele pedig nem nagyon turbózza fel a reggeli dagadt szemeimet, talán csak egy picit.

Nagyon sajnálom mert sokat vártam tőle.

vargaiwu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 24.

Nagyon sajnálom mert sokat vártam tőle.

k.boglarka

2014. november 5.

A korrektor része nem lenne rossz ha egy hónap alatt nem fogyott volna el... A koffeines meg igazából nem ér semmit se...

k.boglarka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 5.

crazy724

2014. október 24.

A golyós koffeines része nem rossz, "hűde" hatást nem vártam tőle, talán egy hangyafaroknyit halványítja a karikáimat, de nem az igazi. Nem látok semmilyen szembetűnő változást. A korrektor botrány, halvány rózsaszín, felkenve nagyon-nagyon fehérnek hat, baromi gyorsan szárad, ha nem sikerül teljes mértékben, alaposan eldolgozni vagy esetleg túl sokat vittem fel a bőrfelületre kukacosodik, megül a ráncokban. A gyors reggeli rutinban nincs helye, ráadásul ragad.

crazy724
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 24.

black-cat

2014. október 21.

Féláron vettem, ennyiért jó volt. A koffeines része jó, nem csíp, hűsít, kicsit lelohasztja a duzzanatot, ha épp nem aludtam jól. A másik része is egész jó, jól világosít, az illata meg valami szuper :D Az összetevői meg nagyon szépek.

black-cat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate

Enyhén sárgás színű, természetes zsír, melyet az Afrikában honos sheafából vonnak ki. Édeskés illatú, puha, krémes vagy kemény állagú is lehet. A kozmetikumokban kiváló bőrpuhító (emollient) összetevő és antioxidánsok (A-, E- és F-vitamin) gazdag forrása. A sheavaj ehető is,  a kakaóvaj helyettesítőjeként néhány csokoládéban is megtalálható. Remek összetevő száraz, érzékeny bőr ápolására.

Carmine sz 0 0

Bordó színezék. Részletes infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Napraforgó olaj, melynek fő összetevői a bőr számára fontos omega zsírsavak (linolsav és olajsav). Leslie Baumann a Cosmetic Dermatology című könyvében azt írja, hogy több tanulmány is arra jutott, hogy a napraforgó olaj egy olcsó, hatékony és a fejlődő országok számára is elérhető emollient anyag, mely hatásos lehet irritált vagy kiszáradt bőr természetes védőrétegének a helyreállításában, erősítésében.