KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5 ml + 5,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. március 16.

Kiszerelés:   5 ml + 5,5 ml

Krémmánia Kedvencek a -től
lena24

2016. szeptember 26.

Két hete vettem meg ezt a terméket, nem olvastam előtte véleményt róla, de már régóta kerestem valamit a szemem alatti sötét karikákra így mikor megláttam a dm-ben, gondoltam egy próbát megér. Sajnos nem oldotta meg a problémámat. A koffeines görgős rész reggel hűsítően hat a fáradt szemeimre, viszont miután megszárad, ha véletlenül odanyúlok a szemkörnyékemre és megdörzsölöm, lehámlik a felkent termék egy része. A korrektor rész színével nekem nem lett volna problémám, viszont nem sikerült még szivaccsal sem megfelelően eldolgoznom és úgy vettem észre, hogy a karikáim nagyjából ugyanúgy látszottak. A görgős részt még használni fogom, újra viszont nem vásárolom az biztos.

lena24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

orik

2016. szeptember 21.

A koffeines görgős rész valóban csak hűsítő érzetet kelt, különösebben nem használ a szem alatti karikáknak, viszont kellemes és frissítő érzést biztosít. Nekem az eldolgozással nem volt gond, ajánlom mindenkinek, hogy használjon hozzá sminkszivacsot, az könnyebbé teszi a korrektor felvitelét, természetesebb hatást érve el (nekem elég sötét tónusú bőröm van, mégse okozott gondot a világos korrektor), és elkerülve a koffeines rész által hagyott ragacsos, tapadós érzetet, amiről sokan panaszkodnak. Nekem ez utóbbi inkább abban segített, hogy tartósabbá tette a szépen eldolgozott korrektort. A szemem alatti karikákat nem tüntette el teljesen, viszont jelentős mértékben halványította. Ha sikerül szépen, egyenletesen eldolgozni, akkor hasznos termék tud lenni :)

orik
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Lucyll

2016. szeptember 6.

Sajnos nagyon karikás típus vagyok, és rosszabb napokon egészen sötét larikáim vannak. Ezt a terméket én alapozó alapozónak használom: miután sikerült így-úgy eldolgoznom, ráviszek még egy réteg testszínű valamit (másik korrektor vagy alapozó), hogy emberi színe legyen a bőrömnek. Így viszont tökéletes lesz az eredmény! Ez az egyetlen termék, amivel _tényleg_el tudom tűntetni a szemem alatti szürkeséget értelmes vastagságú bevonattal. Sima alapozóból annyi kellene hogy úgy néznék ki akinek fűrészporos tapétát ragasztottak a szemei alá... szóval nekem nagyon bejött!

Lucyll
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Nancika

2016. augusztus 22.

Alapvetően Alverde rajongó vagyok, de ez a termék engem sem igazán fogott meg. Valóban trükközni kell, ki kell tapasztalni, hogyan működik, de akkor sem tökéletes... Nem veszem újra, az biztos, de ezt azért még elhasználom, mert ha ügyesen pacsmagolom bele a megfelelő ecsettel a világos részt a szemem alatti karikákhoz, akkor azért hatásos kis cucc tud lenni. Nekem nem is a színével van bajom, mert az én bőröm a hulla és Hófehérke árnyalatának keverékeit testesíti meg, sokkal inkább az a bajom, hogy egyszerűen nagyon nehéz vele dolgozni, csomósodik, maszatol, kellemetlen a használata. Viszont ha ügyes vagyok, akkor jó lesz a végeredmény, de összességében sokkal macerásabb, mint amennyire sokat tud. :)

Nancika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

allegra

2016. július 21.

A koffeines görgős rész nem nagy cucc, egy icipici feszesedést érzek csak, miután felkentem. A korrektor része pedig: jaj! Borzasztó nehéz eldolgozni és albínóknak való. Felkenés után úgy néztem ki mint egy bohóc :-)
Két pont.

allegra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

Két pont.

ihavenotime4this

2016. május 29.

Nem mondanám, hogy kifejezetten bevált. A koffeines rész valóban csak annyit csinál, hogy a fémgörgő miatt hűsítő érzést nyújt, azonban ragacsos érzetet hagy, és erre felkenve a korrektort sem lehet szépen eldolgozni. Nekem elég világos bőröm van, ezért nekem a korrektor színével nem volt gond, viszont normál vagy sötétebb bőrre nem biztos, hogy ez a legjobb választás, még akkor sem, ha a szem alatti területet általában világosítani szokták az esetleges karikák eltüntetése miatt, illetve a frissebb kinézet elérése végett. Nincsenek brutál karikáim, de azokkal amik vannak sem sikerült megbirkóznia, szerintem elég gyenge a fedése. Együtt és külön külön alkalmazva sem váltak be, ezért nálam egy gyenge kettesre szerepeltek.

ihavenotime4this
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 29.

natasa

2016. május 21.

Annak ellenére megvettem, hogy végigolvastam a véleményeket előtte. Nem tudom, miben reménykedtem. A szérumos felének az összes pozitívuma, hogy hűsít a fémgörgője, de a hatásáról nem igazán tudok nyilatkozni, mivel használok más szemkörnyékápolót is. De a karikákkal nem csinál semmit, csak hűsíti a bőrt. A korrektor rész meg, hát.... A fedése nem túl jó. Ha viszek rá fel más korrektort is (muszáj a színe és a gyenge fedés miatt), akkor túl sok, látványos lesz, gagyi hatás. Ha meg nem, akkor komikus a fehéres foltocska a szemem alatt. Szemöldök alá kenve viszont egész jó, mint egy highlighter... Még gyakorlom a használatát. De lehet az is, hogy egyszerűen ez a termék a skandináv típusnak lett kifejlesztve, ki tudja.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 21.

Aniko87

2016. május 16.

Sziasztok
Nekem bejött.
Az adagolást úgy oldom meg, hogy amennyi kis korrektor marad az ecset fején, azt egy fülpálcikával leszedem és megy a szemem alá, majd ha jobban akarom oszlatni akkor kicsit vizezem az nedves ujjam hegyével (nekem így tökre eloszlatható). Jó a fedés. (nem tudom milyen lenne a tökéletes fedés mert első korrektor) De én egy maradék Nivea kézkrémbe kevert Garnier BB krém és egy kis pumpányi max faktor alapozó keverékét használtam alapozónak. És ezzel használtam a korrektort. Ha valakinek túl rózsaszínes Nyugodtan egy fülpálcika végére tegyen alapozót és a korrektort, szerintem nagyon maszek lesz. A szérumról később ...(hatását még nem tudom, ragacsos )

Aniko87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

Sziasztok
Nekem bejött.

tothblancsi

Korcsoport: < 18
2016. május 16.

Ügyeskedve kell használni, mert az átlátszó szérum (tényleg frissíti a bőrt, de a karikákat nem tünteti el) ragadóssá válik, ha rákerül a korrektor, így nehéz azt eloszlatni, valamint a korrektor tényleg csak nagyon világos bőrűeknek ideális (de amúgy jól fed). Most alapozó alá használom, valamivel el kell fedni, mert különben vakítóan fehér a szemem alatt.

tothblancsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. május 16.

H4niko

2016. május 15.

Joy napos szerzemény. Ennyi pénzért jól hangzott hogy koffeines szérum és még korrektor is. Azon meglepődtem hogy elég gyorsan megszárad a bőrömön a korrektor része, ezért elsőre nehéz volt elkenni, de ezt meg lehet tanulni. Pont ezért az alapozóm nem is szedte fel a bőrömről . Ez már pozitív. Nekem szépen kivilágosította a bőröm, mert amúgy a szivárvány összes színe megtalálható a szemem alatt. :D A koffeines ápoló része hűsített de sajnos a táskáim ott maradtak- bár csak titkon reméltem hogy eltünteti, amit persze kizártnak tartok.

H4niko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate

Carmine sz 0 0

Bordó színezék. Részletes infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.