KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orsika89, Módosítva: 2018. január 24.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Ajakápoló a Chai Latte meleg illatával. Nedvességgel látja el az érzékeny ajkakat és megvédi őket a kiszáradástól. A bio zöld teával és fahéjjal készült magas minőségű formula intenzíven ápol és sima, puha ajkakat biztosít.

viragnyelven

2018. május 19.

Fúj, de útáltam! A chai latte illatával köszönőviszonyban sincs, ilyen gagyi nemtommilyen illata van, találkoztam már ezzel, tök mű. Idegesítő szemcsék vannak benne, és egy kellemetlen erzetu réteget képezett a szàmon. Fehéres, fakó felkenve, biztos van, akinek ez jól áll, de nekem nem. Minden olyan ponton elbukott nálam ez a cucc, amin el lehetett.

viragnyelven
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

HardCandy092

2018. május 15.

Az új kedvencem. Nagyon kellemes az illata, kicsit csillog, nekem nem hagy fehér réteget maga után. Picit hidratálhatna jobban, de így nyárra tökéletes.

HardCandy092
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

KLD

2018. május 13.

Gondoltam ha az alverde körömvirágos ajakápolója után ez sem lehet rossz, végülis nem rossz de nem is ér fel azzal. Az illata nagyon kellemes engem a mézeskalácsra emlékeztet enyhén csillog is ez nagyon tetszik benne. Másoknál olvastam hogy fehér réteget hagy az ajkakon én ilyet nem tapasztaltam, nem is szárítja a számat és nem is kell óránként újra kenegetni. Összességében megvagyok elégedve vele teszi a dolgát és jó áron is van.

KLD
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 13.

Anita97

Korcsoport: < 18
2018. május 6.

Undorító fehér réteget hagy a szájon
Illata nem rossz, es a hidratálása is közepes

Anita97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 6.

Undorító fehér réteget hagy a szájon
Illata nem rossz, es a hidratálása is közepes

springee

2018. április 24.

Nekem is hagy egy kis fehéres réteget az ajkaimon, ami főleg akkor látszik, amikor kicsit szárazabbak, ezért nem ez lesz a táskába dobós darab, napközben semmiképp nem jöhet szóba, de a reggeli készülődés során jó szolgálatot tesz, szépen rendbeteszi az ajkaimat, mire pedig jöhet a rúzs, addigra a fehér réteg is eltűnik. Hatását tekintve semmi extra, nem nyújt annyival többet, hogy a fehéres hatása ellenére újravegyem. Alverde ajakápolók közül nekem a körömvirágos is csak egy erős közepes, szerintem ebben a kategóriában ezzel a márkával nem próbálkozok

springee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 24.

tsolya

2018. április 20.

Kellemes illata van, bár nekem inkább mézeskalácsos. Kellemesen hidratál, lassan tűnik el, így sokáig érzem még az ízét. Nekem nem hagy fehéres réteget az ajkaimon. Nem szoktam megvárni míg teljesen kiszárad a szám, inkább szeretem megelőzni, így teljesen tökéletesen működik, nem szárít. Nagyon megtetszett a koncepció. Az árát teljesen megéri.

tsolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

kunzsuzsi

2018. április 18.

Találomra választottam, izgalmasnak hangzott, főleg az illata miatt, ami annyira nem jött be végül, a hidratáló ápolás pedig csak 50%-ban érezhető. Ennek ellenére elfér a táskámban és felváltva más ajakápolókkal el fogom használni, de nem veszem majd újra. Egynek jó volt, de nem ő lesz a kedvencem.

kunzsuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

SimonKrisztike

2018. április 5.

Nekem nagyon is bejön!!! Nagyon válogatós vagyok az ajakàpolókkal kapcsolatban,pont ezért vettem eddig inkább markásabbat(Neutrogena,Uriage, Vichy)de ez szuper! Hidratáló, halvány, szép színnel minimális apró csillammal.Jó állag,jó illat, szép összetevők!!

SimonKrisztike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

vocy

2018. április 2.

Nekem nagyon tetszik, ez az új csodaszerem. Az ajkaim már pár használat után rendbe rakta, nagyon jól hidratál és könnyen felszívódik. Az illata pedig valami csodálatos.

vocy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 2.

Blackxentric

2018. március 31.

Az illata nagyon finom, színe szép szolid. A hatása hagy némi kívánnivalót maga után, nem igazán hidratál. A körömvirág Alverde ajakbalzsam zseniális, de ez ahhoz képest nagyon gyenge.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

Antioxidánsok: Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!