KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orsika89, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Ajakápoló a Chai Latte meleg illatával. Nedvességgel látja el az érzékeny ajkakat és megvédi őket a kiszáradástól. A bio zöld teával és fahéjjal készült magas minőségű formula intenzíven ápol és sima, puha ajkakat biztosít.

szabadkap

2018. október 29.

Az utolsó darabot találtam meg, utána láttam, hogy már nem is gyártják. Jó, hogy nem vaciláltatam sokat vele! Kellemes illata van, ad egy kis szint is, de nem túl erős, ami jó. Szerintem az ár- érték arány tökéletes.

szabadkap
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

TheGirl

2018. október 5.

Amikor megszagoltam, nekem nagyon tetszett az illata, azonban miután felkentem a számra, már annyira nem nyűgözött le. Nem nagyon ápol, és le is töröltem, mert nem bírtam elviselni az ajkamon.

TheGirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

malexandra25

2018. szeptember 21.

Az elején nagy volt a lelkesedésem, nagyon tetszett és utána szépen lassan elfelejtettem használni. Az illata finom, gyorsan beszívódik, az árát teljesen megéri.

malexandra25
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Ennie86

2018. szeptember 21.

A hidratálása nem az igazi, de szép nude színe van a számon. Elég hamar beivódik. Egynek nem volt rossz, de maradok a körömvirágos testvérénél.

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Revelis

2018. augusztus 24.

Nagyon jó édeskés illata van,és egyáltalán nem szárít. Teszi a dolgát,emellett még valamennyi színe is van,ami szintén tetszik. Lehet újravevős.

Revelis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Pipex77

2018. augusztus 10.

Finom, illatos, krémes, nem szárítja az ajkaimat, később sem.. nem szoktat rá, kimondottan kedvelem.

Pipex77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

JRebeka

2018. július 2.

Ez a legújabb kedvencem. Pedig nem nagyon használtam eddig ajakápolókat de Alverdés ajakápolók levettek a lábamról. Az illatát imádom és nekem nagyon tetszik a csillogása is. Nekem ez a termék 2 az 1-ben hisz nem csak ajakápolóként használom hanem krémes highlighterként is tökéletesen megállja a helyét. Sőt.. Emellett az ára is nagyon kedvező és jól is hidratál. Csak ajánlani tudom!

JRebeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Zsuzsi216

2018. június 29.

Igazából rosszat nem tudok írni rá. Az íze nekem nem kedvencem.
Maga az ajakápoló egy kellemes, nem zsíros, könnyen beszívódó termék.
Ár-érték arányban jó.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

Igazából rosszat nem tudok írni rá. Az íze nekem nem kedvencem.
Maga az ajakápoló egy kellemes, nem zsíros, könnyen beszívódó termék.
Ár-érték arányban jó.

AgnesCecilia

2018. június 26.

Nagyon száraz ajkakra nem a legjobb választás, de őszi-tavaszi időszakban én nagyon szerettem: kellemes illat, icipici szín és csillogás :)

AgnesCecilia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

norciiiii

2018. június 14.

Bár magával az Alverde márkával nagy barátságban vagyok,de valahogy ez az egy ajakápoló mégsem váltotta be a hozzá fűződő reményeimet. Nagyon beleül az ajkakon található kis ráncokba. És a hidratálása sem az igazi. Sajnos csalódott vagyok!

norciiiii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!