KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orsika89, Módosítva: 2018. január 24.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Ajakápoló a Chai Latte meleg illatával. Nedvességgel látja el az érzékeny ajkakat és megvédi őket a kiszáradástól. A bio zöld teával és fahéjjal készült magas minőségű formula intenzíven ápol és sima, puha ajkakat biztosít.

Pipex77

2018. augusztus 10.

Finom, illatos, krémes, nem szárítja az ajkaimat, később sem.. nem szoktat rá, kimondottan kedvelem.

Pipex77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

JRebeka

2018. július 2.

Ez a legújabb kedvencem. Pedig nem nagyon használtam eddig ajakápolókat de Alverdés ajakápolók levettek a lábamról. Az illatát imádom és nekem nagyon tetszik a csillogása is. Nekem ez a termék 2 az 1-ben hisz nem csak ajakápolóként használom hanem krémes highlighterként is tökéletesen megállja a helyét. Sőt.. Emellett az ára is nagyon kedvező és jól is hidratál. Csak ajánlani tudom!

JRebeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Zsuzsi216

2018. június 29.

Igazából rosszat nem tudok írni rá. Az íze nekem nem kedvencem.
Maga az ajakápoló egy kellemes, nem zsíros, könnyen beszívódó termék.
Ár-érték arányban jó.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

Igazából rosszat nem tudok írni rá. Az íze nekem nem kedvencem.
Maga az ajakápoló egy kellemes, nem zsíros, könnyen beszívódó termék.
Ár-érték arányban jó.

AgnesCecilia

2018. június 26.

Nagyon száraz ajkakra nem a legjobb választás, de őszi-tavaszi időszakban én nagyon szerettem: kellemes illat, icipici szín és csillogás :)

AgnesCecilia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

norciiiii

2018. június 14.

Bár magával az Alverde márkával nagy barátságban vagyok,de valahogy ez az egy ajakápoló mégsem váltotta be a hozzá fűződő reményeimet. Nagyon beleül az ajkakon található kis ráncokba. És a hidratálása sem az igazi. Sajnos csalódott vagyok!

norciiiii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

schatz

2018. június 11.

Nagyon szeretem a terméket,már többször újra vettem,szépen hidratálja az ajkaimat.

schatz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

fanni24

2018. május 27.

Nem igazán hozta azt amit vártam tőle. Nekem nem hidratálta igazán az ajkaimat és az íze/illata sem tetszett. Biztosan nem venném újra.

fanni24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

viragnyelven

2018. május 19.

Fúj, de útáltam! A chai latte illatával köszönőviszonyban sincs, ilyen gagyi nemtommilyen illata van, találkoztam már ezzel, tök mű. Idegesítő szemcsék vannak benne, és egy kellemetlen erzetu réteget képezett a szàmon. Fehéres, fakó felkenve, biztos van, akinek ez jól áll, de nekem nem. Minden olyan ponton elbukott nálam ez a cucc, amin el lehetett.

viragnyelven
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

HardCandy092

2018. május 15.

Az új kedvencem. Nagyon kellemes az illata, kicsit csillog, nekem nem hagy fehér réteget maga után. Picit hidratálhatna jobban, de így nyárra tökéletes.

HardCandy092
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

KLD

2018. május 13.

Gondoltam ha az alverde körömvirágos ajakápolója után ez sem lehet rossz, végülis nem rossz de nem is ér fel azzal. Az illata nagyon kellemes engem a mézeskalácsra emlékeztet enyhén csillog is ez nagyon tetszik benne. Másoknál olvastam hogy fehér réteget hagy az ajkakon én ilyet nem tapasztaltam, nem is szárítja a számat és nem is kell óránként újra kenegetni. Összességében megvagyok elégedve vele teszi a dolgát és jó áron is van.

KLD
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!