Alverde

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orsika89, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Ajakápoló a Chai Latte meleg illatával. Nedvességgel látja el az érzékeny ajkakat és megvédi őket a kiszáradástól. A bio zöld teával és fahéjjal készült magas minőségű formula intenzíven ápol és sima, puha ajkakat biztosít.

alizee

2019. február 4.

ajándékba kaptam, magamtól nem csalnám meg a jól bevált carmexemet. azt kell, hogy mondjam, hogy ez az "ajakápoló" semmit nem tud, sőt ront a helyzeten ha az embernek egy kicsit ki van száradva a szája. a szúrós fura szagáról a végeredményként kapott hulla színű szájról már nem is beszélve.

alizee
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Pajzs

2019. január 31.

Szerintem ez csak szintentartásra jó; száraz, cserepes ajkakra nekem a körömvirágos vált be, az masszívabb is, krémesebb, ez csúszósabb a számon. Az illata kellemes, de nem bánnám azt se, ha nem lenne illatosított. A csomagolása aranyoska. Az én ajkaimat sápasztja, szóval módjával bánok vele, de alapból visszafogott fénye van.
Nekem ez olyan semleges termék.

Pajzs
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 31.

Nekem ez olyan semleges termék.

kissagi19

2019. január 27.

A színe nem szép. Szörnyen szárítja az érzékeny ajkaimat :(
Sajnálom kidobni, mert Alverde márkájú.

kissagi19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

A színe nem szép. Szörnyen szárítja az érzékeny ajkaimat :(
Sajnálom kidobni, mert Alverde márkájú.

nyuszo

2019. január 27.

Finom, kardamomos chai latte illatú.
Gyengéden hidratál.
Halvány tejeskávé színű, felkenve szinte csak egy kis fényt ad.
Nem rossz, de vannak nála nagyobb kedvenceim....

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 27.

Finom, kardamomos chai latte illatú.
Gyengéden hidratál.
Halvány tejeskávé színű, felkenve szinte csak egy kis fényt ad.
Nem rossz, de vannak nála nagyobb kedvenceim....

SchmitterBettina

2019. január 24.

Adventi naptárban volt. Nekem nagy csalódás, semmit sem ér. Nem ápol, nem véd, mióta ezzel kenem a számat, nagyon cserepes. Ronda színe van, vékony csuszkálós az állaga. Nekem nagyon nem jön be, el kenegetem itthon a négy fal közt.

SchmitterBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Buklika

2019. január 24.

Első benyomás: csalódás.
Pont annyit tud, mint a sima sárga körömvirágos testvére.
Tejeskávé színe van, ami az ajkaimon nem szép, de egyetlen mentsége, hogy hamar beszívódik, és utána nem zavaró. De az illata/íze sincs már sehol 5 perc múlva.
Érdekes, hogy kicsit mintha bizsergetné a számat, -talán a fűszerezés miatt.
Furcsa "viselet", mert a felkent réteg viaszos és icipicit bizserget.
Egyszer korábban a dm-ben vacilláltam a chai-os és a körömvirágos között, végül az olcsóbbsága miatt az utóbbi mellett döntöttem. Így utólag jól döntöttem.
Szigorú vagyok, 2*, mert a kicserepesedett alsó ajkamat egy jottányit sem puhítja.

Buklika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

Első benyomás: csalódás.
Pont annyit tud, mint a sima sárga körömvirágos testvére.
Érdekes, hogy kicsit mintha bizsergetné a számat, -talán a fűszerezés miatt.
Furcsa "viselet", mert a felkent réteg viaszos és icipicit bizserget.

dizabella01

2019. január 8.

Nagyon finom az illata, kifejezetten érződik a tipikus indiai chai fűszerezés benne, a fahéj, kardamom. Igazán ötletes volt ilyet a piacra dobni.
Ami engem zavar, az a minősége, nagyon inog, talán még jobban mint a piros bogyós társa...a körömvirágos sokkal simábban tekeredik ki, nem mozog közben a hergere, és szinte kétszer olcsóbb is.
Hidratálása rendben van, nem cserepes ajkakra, de azok megelőzésére elmegy.
Nagyon nyilvánvaló fehér réteget hagy az ajkakon, rendkívül sápasztó... Sajnos így csak itthon használhatom.

Update:
nem segít a kicsit is szárazabb ajkakon, éjszaka kenem fel, és reggelre ugyancsak száraz ajkakkal ébredek, így sajnos le kell vonjak egy csillagot.
Nem használom előszeretettel...

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

Hidratálása rendben van, nem cserepes ajkakra, de azok megelőzésére elmegy.

Update:
Nem használom előszeretettel...

Sziporka88

2018. december 28.

Ez is az Alverde adventi kalendáriumban volt meglepetés. Nem rosszabb, mint egy Labello. Kicsit csillámos, az illata nagyon fincsi édes.

Sziporka88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

zsofia960217

2018. december 9.

Az Alverde adventi naptárban találtam az egyik kis ajtó mögött. Isteni az illata, bár a színe annyira nem tetszik, de ezt ellensúlyozza a benne lévő csillámok. Kezdetben biztos voltam benne, hogy az száraz számnak olyan lesz, mint halottnak a csók. De nem! Nagyon pozitívan csalódtam, nekem nagyon bevált, csak ajánlani tudom 😊

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Litta

2018. december 4.

Az illatát imádom. Kellemes, fahéjas, pont illik a közelgő ünnephez :) A fedése is tetszik, ad egy kis színt az ajkaimnak, és vannak benne apró kis csillámok. Mint egy szolidabb szájfény. Viszont a hatásával nem vagyok elégedett. Rövid idő alatt rászárad a számra, utána pedig már húzódik, ilyen kellemetlen, dörzsölős érzetet ad, ilyenkor pedig már letörlöm, mert zavar. Egyáltalán nem hidratál. Elhasználom ugyan, de nem lett a kedvencem.

Litta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!