KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   270 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. augusztus 17.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Bio-hyaluronsavat tartarmazó arcmaszk természetes összetevőkkel. Összetevői közt szerepel a vadrózsa olaj, oliva-és napraforgó olaj, shea-és kakaóvaj.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Boombapple

2018. január 12.

Imádom! A márka vadrózsás kollekciója a kedvencem, így ez a kis csoda sem maradhatott ki. Leradírozott, arctisztító géppel és zselével letisztított arcomra kentem föl a pakolást, kb 15-20 percig hagytam rajta, majd langyos vízzel lemostam. Vasárnap kentem az arcomra, ma már péntek van és még mindig feszes és nagyon puha az arcbőröm, ráadásul a pórusaimat is összehúzta. Azt sajnálom, hogy az ilyen csodapakolásokból nincs tubusos kiszerelés, hogy minden nap tudjam használni. De feltankolok belőle, hogy jó darabig kitartson. :)

Boombapple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

mmermaid

2017. október 5.

Egy álmatlan éjszakát követő vizsga után elvonszoltam magam hidratáló pakolást keresni, mert ilyenkor különösképp jól esik. Használtam korábban vadrózsás termékeket, gondoltam, miért ne. Itthon felkentem, szuper az állaga, az illata is, 20 perc után teljesen becuppantotta a bőröm. :D Miután letöröltem, puha és friss lett az arcom, úgyhogy minden elvárásnak megfelelt. Újravevős! ;)

mmermaid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

edibo

2017. szeptember 26.

Kis finom maszk, kis finom illattal. A bőrömnek is tetszett, az orromnak is. Fogom még másokor is venni. Ráadásul olcsó nagyon.

edibo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Felhi1

2017. augusztus 31.

Kellemes pakolás, helyrehozza a száraz bőröm, viszont, ha túl sokáig hagyom fent zsírosítja a bőrt. Az árát teljesen megéri.

Felhi1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Pampilla

2017. augusztus 29.

Kaptam,elhasználom,de ennyi. Biztos nem venném meg. Pláne hogy elolvastam az apróbetűt: száraz bőrre.. mindegy,kicsit túl lesz hidratálva a bőröm tőle. :D

Pampilla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

laszti

2017. június 5.

Finom illat és megfelelő hidratáló hatás. Egy bajom van vele: miért nem lehet nagyobb kiszerelésben, tégelyben/tubusban kapni?!

laszti
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Sielu

2017. május 27.

A bőröm nagyon érzékeny. Az arcom nagyon gyakran hámlik ha pl. sok por vagy egyéb allergén éri. Ilyenkor szoktam ezt a maszkot használni. Gyakorlatilag azonnal rendbe jön tőle a bőröm. Számomra valóságos csodaszer. Eddig bármilyen maszkot próbáltam vagy rontott a bőröm állapotán vagy 'csak' semmilyen hatást nem váltott ki. Számomra alap termék, rendszeresen vásárolom. És nem mellesleg az illata is nagyon kellemes, mintha egy rózsa-kertben sétálnék. :)

Sielu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Sodium Hyaluronate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.