KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   270 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. szeptember 11.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Bio-hyaluronsavat tartarmazó arcmaszk természetes összetevőkkel. Összetevői közt szerepel a vadrózsa olaj, oliva-és napraforgó olaj, shea-és kakaóvaj.

Banszky

2018. szeptember 27.

Ez is csípte az arcom mint a Baleas társai. Idő elött le kellett mosnom.

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Ez is csípte az arcom mint a Baleas társai. Idő elött le kellett mosnom.

HDorina

2018. szeptember 25.

Finom az illata. Viszont nagy változást nem vettem észre a használata során. Picit hidratáltabb lett a bőröm tőle.

HDorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Darsa

2018. július 4.

Éjszakai krém ként használom, egy apró pötty elég nekem egy estére, így sose fogy el a két tasak, pedig gyakran használom. Nem bántja az érzékeny bőrömet, szépen hidratáló, szeretem az illatát. Kicsit zsírosít, így én T vonalra nem kenem és csak minden harmadik nap használom, így viszont érezhetően pozitív a hatása. Éjszakai krémnek újraveszem, de a tökéletes maszkot még keresem.

Darsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

g0809

2018. június 22.

Több alkalomra elegendő, jó az illata, puhává varázsolja a bőröm:)

g0809
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

Több alkalomra elegendő, jó az illata, puhává varázsolja a bőröm:)

terez

2018. március 22.

Sűrű, tápláló krém, finom rózsaillattal. A dupla tasak legalább 4 alkalomra elég, így nagyon megéri az árát. A rozaceás bőrömet nem irritálta.

terez
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 22.

Wandaaa

2018. március 19.

Kipróbáltam a sok pozitív vélemény alapján, de nekem semmit sem csinált a bőrömmel, ugyan olyan volt a pakolás után mint előtt, a hidratáló krémem után szebb az arcképem, sajnálom, szeretnék már egy jót pakolást találni, de ez nem az.

Wandaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Petravagyok

2018. március 2.

Ó te jó ég! Nem voltam sose egy nagy alverde rajongo, de a vadrozsas arcolaj valami csodat muvel a borommel barhol, ahova kenem (arc, dekoltazs, hat, haj) Meglattam ezt a pakolast 169ft-ert a minap, gondoltam teszek egy probat. Rengeteg van egy adagban, vastagon eleg volt az arc-nyak-mellkas reszekre. 15-20 perc utan a maradekot letorolgettem nedves torolkozovel. Ez volt 2 napja, azota nem kellett alapozo (es ez nagy szo). Tele van elettel a borom es ragyog!

UPDATE: vettem belole par tasakkal es belenyomkodtam egy ures tegelybe. Ejszakai kremkent hasznalom, es nagyon sok 🌟 Imadom!!!

Petravagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Boombapple

2018. január 12.

Imádom! A márka vadrózsás kollekciója a kedvencem, így ez a kis csoda sem maradhatott ki. Leradírozott, arctisztító géppel és zselével letisztított arcomra kentem föl a pakolást, kb 15-20 percig hagytam rajta, majd langyos vízzel lemostam. Vasárnap kentem az arcomra, ma már péntek van és még mindig feszes és nagyon puha az arcbőröm, ráadásul a pórusaimat is összehúzta. Azt sajnálom, hogy az ilyen csodapakolásokból nincs tubusos kiszerelés, hogy minden nap tudjam használni. De feltankolok belőle, hogy jó darabig kitartson. :)

Boombapple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

mmermaid

2017. október 5.

Egy álmatlan éjszakát követő vizsga után elvonszoltam magam hidratáló pakolást keresni, mert ilyenkor különösképp jól esik. Használtam korábban vadrózsás termékeket, gondoltam, miért ne. Itthon felkentem, szuper az állaga, az illata is, 20 perc után teljesen becuppantotta a bőröm. :D Miután letöröltem, puha és friss lett az arcom, úgyhogy minden elvárásnak megfelelt. Újravevős! ;)

mmermaid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

edibo

2017. szeptember 26.

Kis finom maszk, kis finom illattal. A bőrömnek is tetszett, az orromnak is. Fogom még másokor is venni. Ráadásul olcsó nagyon.

edibo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Sodium Hyaluronate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>