KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   499 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 16.

Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadás

Fényűzően kényeztető ápolás aranyló csillámhatással a kezek számára

A gondosan válogatott, természetes összetevőket – ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó aranyvessző-kivonatot, sheavajat és olívaolajat – tartalmazó formula ápolja az igénybe vett kezeket. Receptúrája ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó aloe verát és növényi glicerint tartalmaz, mely nedvességgel tölti fel és selymessé teszi a bőrt. Illata kényezteti az érzékeket is.

anitaanett

2018. február 14.

Én nagyon szerettem, sajnos már jó ideje elfogyott. A hidratálásával meg voltam elégedve, de igazából az vonzott benne, hogy csillámos. Az illata igazi karácsonyi illat, imádom a vanília illatú kozmetikumokat.

anitaanett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Tvylvis

2018. február 13.

Valóban rá van írva, hogy csillámos, de persze én ezt vásárlás közben nem szúrtam ki. Őszintén szólva fel sem merül bennem, hogy egy kézkrémben csillámok lehetnek. Egy nyári bronzos olajnál, testápolónál még értem, de hogy egy kézkrémben. Sajnos emiatt gyorsan kukában is landolt, miután a ruhám, a gyönyörű bőrkesztyűm is csillámos lett. Ápoló tulajdonságai sem annyira kiemelkedőek, hogy megmenthették volna. Én nem ajánlom, bármelyik állandó Alverdés kézkrém ezerszer jobb.

Tvylvis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

zorica85

2018. február 10.

A nyári limitáltat nagyon szerettem, ez csábított a csillámok miatt. Ugyan megszaglásztam az üzletben, de ugye kézre csak vásárlás után kentem, hát ez valami irdatlan büdös. Soha többet!!! Mióta megvettem a szekrényen áll, néha a lánykám kér belőle a csillánok miatt de legszívesebben kidobnám. :(

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

zita.herkovics

2018. január 30.

Sem az illata, sem a csillámok nem nyerőek számomra. Nekem mindkettő tolakodó. (És ez nem az ő hibája.) A hidratálás rendben volt, az állag is oké. Ezért, és a cuki csomagolásért jár a 3*

zita.herkovics
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

k.boglarka

2018. január 10.

Illatát nem szeretem, a benne lévő csillámokat viszont annál inkább, hamar beszívódik, jól hidratál :) lehet beszerzek még egyet

k.boglarka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

henus

2018. január 5.

Kellemes illatú, tápláló, közepesen testes, krém. Eleinte nagyon tetszett, most már alig várom, hogy elfogyjon.
A felszívódása nem túl gyors és nem is szívódik fel teljesen. Olyan mintha rászáradna a kézfejemre, a sűrű csillámmal együtt számomra igénytelen hatást ér el. Kevesebb csillámmal tetszene.
Mindenképp plusz pont hogy szintetikus illatanyag-, színezék és tartósítószer mentes.
Más Alverde kézkrémet is kipróbálok még, ezt semmiképp sem venném újra.

henus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

Más Alverde kézkrémet is kipróbálok még, ezt semmiképp sem venném újra.

ducitrening

2017. december 18.

Nagyon jo illatu, nem tipikus alverdes szagu, sot inkabb valamilyen lush termek illatara emlekeztet. Aranyosak benne a kis visszafogott csillamok, akar nyarra is el tudom kepzelni. Hidratalast illetoen is elegedett vagyok vele, persze az igazi teli kiszaradt kezre meg nem tudtam tesztelni.

ducitrening
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 18.

googles

2017. december 17.

Update2: annyira tetszik ez a krém, hogy limitált lévén gondolkodom egy tartalék beszerzésén... :)

Nekem is tetszik ez a krém. Egyelőre csak párszor használtam, de egyelőre teljesen szuper. Tápláló, de gyorsan beszívódik és nagyon jó illata van (nem a tipikus alverdés, és nem is cukorbomba, hanem vaníliás és kicsit fűszeres. Krémes, édeskés, de nem túl erős, szóval pont jó).

Update: nagyon jó most ez az illat, melenget a hideg, esős, sötét napokon. Szerintem ezt nagyon eltalálták.
Update/komment: nem értem, hogy lehet ez valakinek "tipikusan alverde illat", miközben az alverde termékeknek eddig sose volt ilyen keleties, fűszeres, kicsit vaníliás illata. Inkább a homoktövises, meg natúr illatokat használják, de keleties, mint ez, illetve mint az indiai tusfürdő idén (a pontos nevére nem emlékszem) eddig mé alig volt. Amúgy meg ha az alverde csinál friss, citrusos, gyümölcsös, "zöld", növényi, illetve fűszeres, keleties illatú termékeket is, akkor miért is kell azt mondogatni, hogy tipikusan alverde illat? :O Komolyan nem értem. Amúgy az orrot lehet trenírozni, hogy több illatot felismerjen.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 17.

wildrose

2017. december 17.

Tipikusan Alverdés illatú, közepesen testes krém, a felszívódása nem túl gyors, egy pici csúszós réteget is hagy, de nagyon szépen táplál, és irtó cukik az aranycsillámok.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 17.

CeCeDrake

Hype. Évszak terméke, mi? 😃
Ragad, nem szívódik be rendesen.
Szárítja a kezem. Nem is értem...
maradok az Eucerinnél, igaz, hogy 4x ennyibe kerül, de az legalább ér valamit.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

Hype. Évszak terméke, mi? 😃
Ragad, nem szívódik be rendesen.
Szárítja a kezem. Nem is értem...
maradok az Eucerinnél, igaz, hogy 4x ennyibe kerül, de az legalább ér valamit.

Antioxidánsok: Tocopherol