KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   764 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 18.

Kategória:   Hajápolók

Ápolja és finom illattal frissíti a hajat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Hibiszkusz

2017. január 6.

Nem tudom gyártják-e még de számomra ez a tökéletesen felesleges termék kategóriába tartozott.
Semmit nem csinált a hajammal. Még csak az illata sem volt olyan hogy érdemes lett volna miatta használni.
Kiöntöttem. Legalább a flakonja használható valamire.

Hibiszkusz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Kiöntöttem. Legalább a flakonja használható valamire.

Cadaverous

2015. november 10.

Kellemes az illata és fel is frissíti a hajamat. Én elégedett vagyok vele. :)

Cadaverous
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 10.

Kellemes az illata és fel is frissíti a hajamat. Én elégedett vagyok vele. :)

krémparádé

2015. június 3.

A bolhapiacon jutottam hozzá, szinte nulla áron, ígyisúgyis megéri alapon. Az illata nagytatám egykori arcszeszére emlékeztet. Gyorsan és látványosan zsírosodó, vékony szálú hajam van, és ezen ez a szer sem segít. Ha három fújásnál többet nyomok, még rondán tapadnak is a tincseim. Kösz, de maradok a gyakori hajmosásnál.

krémparádé
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

lapiskat

2014. november 11.

Kifújás után kis ideig nagyon erős az illata, de aztán eloszlik, kellemes, de nem tolakodó illata lesz a hajamon. Hatása változó nálam: van, mikor tényleg ki lehet vele tolni 1-2 napot, van, amikor szinte semmit nem csinál. Ebből gondolom, hogy inkább valami hormonális dolog lehet a hátterében, ha ennyire össze-vissza teljesít. Összességében azért elégedett vagyok vele, de ha elfogy, nem veszem újra.

lapiskat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

Gina1031

2014. november 9.

Ez az egyik olyan termék a fürdőszoba polcon, amivel nem tudok elszámolni saját magamnak sem, hogy miért vettem meg. Megtetszett a flakon? Vagy az elnevezés? Nem tudom. Érni nekem kb. semmit nem ér, a hajamat továbbra is csak egy alapos hajmosás frissíti fel - ez a permet sajnos nem. A megvásárlása hirtelen felindulásból elkövetett pénzkidobás volt.

Gina1031
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 9.

Juanita30

2014. július 5.

Nem sokat ér...nekem nem vált be.

Juanita30
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

Nem sokat ér...nekem nem vált be.

GI85

2014. március 28.

Nekem nem jött be. Az illata elsőre egész jónak tűnt, de később iszonyat büdösnek éreztem. Azon kívül, hogy zsírosította a hajam, mást nagyon nem értem el vele. Alig vártam, hogy elfogyjon. Csak a tubusát tartottam meg(sok ilyen kis cuccot megtartok, hogy mást bele tudjak rakni)

GI85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

Gwen

2014. január 20.

Én a fejbőrömet szoktam vele befújogatni, amikor már egy pár nap eltelt a hajmosás óta. Rá is van írva, hogy felfrissíti a hajat ill. megszünteti a kellemetlen szagokat. Ebben következtettem, hogy csakis fejbőrre való. És valóban: pár nap elteltével már nem jó illatú/szagú az ember feje és ez a kis szer csodát tesz! Tényleg semlegesíti a "fejszagot" ill. még dúsabbnak is hat utána a hajam. Meg kevésbé zsírosnak is. Biztos, hogy újra veszem!

Gwen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 20.

Alafaya

2013. szeptember 28.

Nem sikerült rájönnöm, hogy ez mire való.. Pedig kifejezetten szeretem az Alverde termékeket. Próbálgatom már egy ideje, hátha sikerül felfedeznem valamilyen hatást, eredményt, bármit.. Enyhén hullámos, nem különösebben rossz állapotú hajam van, ami mosások után rugalmas, fényes, de ahogy telnek a napok egyre szárazabbá és rugalmatlanabbá válik.. Arra gondoltam, hogy ez majd a mosások között is frissebben, rugalmasabban, fényesebben tartja a hajamat, de az égvilágon semmilyen hatást nem sikerült felfedeznem. Talán a hullámokat "összerántja" egy kicsit miután megszárad, de az volt az érzésem, hogy ezzel együtt valahogy szárazabbá is tette a hajamat, így a végeredmény egyáltalán nem a "friss" felé változott, sokkal inkább egy összetapadt tincses "ágyból éppen kikelt" fejet sikerült összehoznom vele.. Nem igazán ilyesmire gondoltam..

Alafaya
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

Milka

2013. szeptember 18.

nekem nem igazán jött be. még frissítés szempontjából talán,
/ értve az illatra / de a hajmosást egyetlen nappal sem tudom kitolni általa. az én hajamat nagyon zsírosította, sajnos.

Milka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 18.

nekem nem igazán jött be. még frissítés szempontjából talán,

Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Betaine, Hydrolyzed Soy Protein, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT