KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. december 3.

Kategória:   Hajformázók

Vegán.

Kiszerelés: 150 ml

N0N0

2018. október 12.

Nekem "4-es" erősségű van. Tetszik, hogy száradása után könnyen át lehet fésülni a hajam, és ugyanolyan frissen mosott, puha tapintása lesz, mintha nem tettem volna bele semmit (sőt, jobb). Ad egy kis tartást, igaz, nem túl sokat, de azt legalább jól. Kellemes, enyhe, finoman karakteres illata van. Me gusta.

N0N0
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Rosefan

2018. március 28.

imádom. Hajtőemelőként használom. Olyan finom az illata, és ad egy kis tartást, hogyha miután a hajtöveimre kenem felfogom a hajam a fejem tetejére, amíg megszárad. Nem zsírosít különösebben, sőt, az alkohol miatt mintha inkább szárítana. Nekem ritkán jön be hajra való termék, és ez nagyon, úgyhogy örülök:)

Rosefan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

flash620

2017. január 10.

Sajnos nekem semmit sem csinált a hajammal jó értelemben. :( Még a hajhabja is többet tud,komolyan...Tartást nem adott,inkább úgy nézett ki,mintha zsíros lenne a hajam,vagy valami hajfénywax-szal kentem volna be,szerintem meg is kellett mosnom utána.Mindinkább affelé hajlok,hogy fixálásra sajna maradni kell a "károsabb" társainál.

Update: Ezt is fel kell javítanom,mint a hajlakk társát. Végülis valamit ér rövidebb haj formázásra,de csodát ne várjunk tőle. Ha a hajlakkjával fixálom,akkor nem rossz a végeredmény. Nagyon picit kell belőle használni,mert különben elnehezíti a hajat.

flash620
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 10.

csandi07

2016. december 20.

Az illata isteni, de annyira nem hatásos. Viszont a hajban nem tesz akkora kárt, gyerekeim szeretettel használják.

csandi07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 20.

natasa

2014. május 31.

Jöttem módosítani, rájöttem, hogyan használjam. :-) Keveset szétdörzsölök a tenyeremben, és óvatosan alulról "belegyúrogatom, belehúzgálom" a hajamba. (Félhosszú kissé tépett haj, mániám, hogy kifelé kunkorodjon a vége.) Ezután jön rá Farfalla lakk, de ha elfogy, akkor a zselé lakk-párját is kipróbálom. Ad egy megfelelő tartást, nem beton, könnyen kifésülhető, de valahogy a tartás megmarad utána is. A hármas erősséget továbbra is túlzásnak tartom, de nekem ez így pont jó. Szóval javítom a csillagokat. (3 >>>5) :-)

Megörültem, amikor megláttam, gyorsan meg is vettem. Egyelőre barátkozunk...de még nem győzött meg. A kevés meg sem kottyan a hajamnak, a kicsit több meg összeragasztja. A hármas erősség enyhe túlzás. Lehet, hogy még nem jöttem rá, hogyan kell jól használni, majd még jövök. Most kicsit csalódás...

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 31.

agica10

2014. május 4.

5 csillagot az illata miatt kap, azonnal bele szerettem. Amire én használom, arra amúgy tökéltes: kicsivel áll alá ér a hajam, ha össze akarom fogni, töméntelen mennyiségű hajcsat kéne a rögzítéshez, úgy viszont nem tetszik. Kicsit vizes hajra kenek egy jó adagot, összefésülöm, gumi bele és egész nap tökéletesen tart. Az is tetszik benne, hogy reggelre mintha elillanna a hajamból.

agica10
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 4.

Shennny

2014. március 22.

Zselésített illatosított víz! Semmire nem jó.

Shennny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 22.

Zselésített illatosított víz! Semmire nem jó.