KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: lau0825, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2012. augusztus 23.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Aloe verával és hibiszkusszal.

Kiszerelés: 100 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

nayao

2017. június 25.

Száraz, göndör hajam van, de ha hajmosáskor használom ezt a balzsamot, akkor sokkal fésülhetőbb/kezelhetőbb lesz a hajam. Biztosan újraveszem.

nayao
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

wboo

2017. február 8.

Na ez tényleg majdnem semmire nem jó nekem. Esetleg fésülhetőbb lett tőle egy nagyon kicsit a hajam, de sokkal kevésbé, mint kb. bármelyik balzsamtól. És sprőd maradt, pedig annyira azért nem súlyos eset a hajam.

wboo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Lulu1111

2016. december 5.

Egyszer vettem, de nem nagyon éreztem hogy többet nyújtana, mint egy sima balzsam :/ Hiába használtam pakolásnak, nem lett puhább, vagy könnyebben kezelhető a hajam tőle. Balzsamnak elhasználtam, hogy ne vesszen kárba :)

Lulu1111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

szilvasitimea

2016. november 8.

Nagyon jó kis cucc. Puha lett a hajam tőle, kevésbé lett sprőd.

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

Nagyon jó kis cucc. Puha lett a hajam tőle, kevésbé lett sprőd.

magichand

2016. február 3.

Kellemes illat, puha hajat eredményez, nekem bevált.

magichand
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

Kellemes illat, puha hajat eredményez, nekem bevált.

fannc22

2015. november 1.

Lehet, hogy velem van a baj, de nekem nem ért semmit sem. Persze ártani nem ártott, de különösebb változást nem tapasztaltam. Nem lett fényesebb, puhább....nehéz volt kigubancolni utána. Az illata tetszik.

fannc22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 1.

baranyeszter

2015. augusztus 24.

Sajnos nem vált be. Nem mondom, hogy nem használt semennyire, de az Alverde balzsamok jobban beváltak. Ettől sajnos kicsit szárazak maradtak a hajvégeim.
Nekem szőkített hajam van, szerintem sötétebb és kevésbé száraz végű hajra jó lehet.

baranyeszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Dii

2015. május 22.

Nagyon szeretem, mert gyors segítséget nyújt a hajnak: azonnal puhává varázsolja, miközben nem nehezíti el. Sajnos a hidratáló hatása számomra nem hosszú távú, de én balzsam helyett hsználom és így tökéletes.

Dii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

Adél Zsanna

2015. május 20.

A 20ml-es utazó kiszerelést kaptam egy nagy szülinapi csomagban!
Ma kipróbáltam! Nekem az amarántos regeneráló balzsam volt az EGYETLEN NATÚR ÉS SZILIKONMENTES BALZSAM ,AMI BEVÁLT, de persze kivonták... ! Ennek hasonlóak az összetevői am., kivéve a panthenol meg ebbe több a protein!
Kókuszolajos pakolás után megmostam a hajam szilikonmentes samponnal ( Balea jeden tag, Helia -D hajerősítő) majd ezt a pakolást tettem fel! Először eltűnt a hajamról és semmi, majd hirtelen beszívta a hajam és folyamatosan puhult, öblítésnél pedig már nagyon puha volt! A hajvégápolót nem hagyom el ezután sem és az szilikonos lesz, ez biztos, DE megtörölve is már egy kellemes, puha, fényes hajérzet volt! Eddig elégedett vagyok vele, de NEM gondolom egyenlőre, hogy megveszem ugyanis a hideg ráz az alkoholos összetevőlistától... ez egy nagy fekete pont az alverdéné, hosszútávon szárító lehet! :(
Ez a termék viszont 5*! :D

Adél Zsanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

A 20ml-es utazó kiszerelést kaptam egy nagy szülinapi csomagban!
Ez a termék viszont 5*! :D

caty

2015. május 2.

caty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT