KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. május 14.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Limitált kiadás

Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó aloe vera levet és sheavajat tartalmazó, könnyű állagú testápoló intenzíven hidratálja a száraz bőrt, és óvja a kiszáradástól. Rendkívül gyorsan felszívódik, anélkül, hogy filmréteget képezne a bőrön. Kellemes, friss illatot áraszt.

Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert, ásványi olaj alapú összetevőket. Vegán. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kremkedvelo24

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 15.

A seborrhea-s bőrömre tökéletes! Sok mindent kipróbáltam, de szinte minden irritálta, még a bepanthen is. Örülök hogy rátaláltam. Gyorsan beszívódik, nem zsírosítja a bőrt. Ha elfogy újraveszem

kremkedvelo24
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

scorpionqueen

2018. augusztus 7.

Nyaralásra kerestem kifejezetten gyorsan beszívódó testápolót. És bár megvettem már egyet, amikor a DM-ben nézelődtem, ez a kezembe akadt és amikor megráztam a flakont , rögtön tudtam, hogy ez bizony az extra gyors felszívódó fajtából való, az ára röhej, szóval jött haza. A leges-legjobb testápoló, amit valaha használtam/használtunk, mert a férfi osztag is lecsapott rá, miután először kipróbálták. Extra hamar beszívódik, semmiféle utóérzetet nem hagy maga után. A hidratálása ennek ellenére nagyon jó. Tenger, erős nap, még erősebb szél - meg sem kottyant a bőrnek, gyönyörűen hidratált maradt, pedig csak este kentem. Amit kifejezetten szerettem benne, hogy tök matt finisht is hagy, valahogy tetszik a puha, szépen hidratált matt alkarom :D Az illata kicsit gyógynövényes, nem zavaró és hamar elillan, nem zavart parfümöt. Vegyétek-vigyétek, limitált kiadás! Én is küldöm a gyereket még egy flakonért.

scorpionqueen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Ancsuk

2018. június 21.

Tipikus bio illatú testápoló, még szoknom kell de a hatása első perctől meggyőzőtt. Higabb állagú de felkenéskor mintha sűrűsődne, valóban tápláló, ilyen puha a bőrőm semmelyik krémtől nem volt pedig elég száraz típusú.

Ancsuk
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

allegra

2018. június 7.

Nem zsíros, nem csúszik a bőrömön. Könnyen beszívódik, mégis jól hidratál egész nap, noha nekem nagyon száraz a testemen bőr (még ha napi 3 l vizet iszok is meg). Picikét híg. Ár-érték arányban nagyon jó választás, csak ajánlani tudom annak, aki nem vágyik túlparfümözött lotionre.

allegra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

Mano1234

2018. május 18.

Nyárra kerestem könnyedebb állagú testápolót. Szeretem az Alverde limitált dolgait, ezért elhoztam. Az állaga nem zsíros, könnyen eloszlatható, a bőrbe gyorsan beszívódik, nem hagy semmilyen zavaró réteget maga után. A bőröm pihe puha lesz a használata után és nem csak egy napig 🙂, elég kétnaponta használnom.
Illata friss, enyhe, kicsit tipikus Alverde illat, nekem nem zavaró.
Összességében elégedett vagyok, kár, hogy az ilyen jó termékek nem kaphatóak mindig.

Mano1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Illata friss, enyhe, kicsit tipikus Alverde illat, nekem nem zavaró.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0