Alverde

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: googles, az összetevőket feltöltötte: Kriszta180222, Módosítva: 2018. március 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ragyogást fokozó, színezett hidratáló, mely tökéletesebb bőrtónust és sugárzó arcszínt eredményez. Az univerzális színű hidratáló minden bőrtónushoz megfelelő. Primerként vagy önmagában is használható.

googles

2018. szeptember 14.

Update: arcra nem igazan hasznalhato, mert a homlokomra semmi szukseg feheres highlightert kenni. De a dekoltazsomra hasznalva jo a tapasztalatom! A pirossagot, egyenetlensegeket valoban szebbe teszi optikailag legalabbis. Igy hasznos.

Alverde illatu (ezt mar sokszor ereztem), szinezettnek nem mondanam, inkabb gyongyhazfenyu. A Guerlainnek van ilyen hatasu cucca (peau bebe), a borom ezt jol beszivja es vegulis szep fenyt ad neki ez a gyongyhaz valami. Annyira nem csodaszer, de mivel alverde tehat bio, es nagyon barati ara van, azert jonak mondanam.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 14.

ErikaG

2018. május 19.

Magában nem elég, de az arckrémemmel összekeverve elég szép fényt ad, még kísérletezem vele, aztán meglátom, eddig nem rossz :) Nem biztos, hogy újra venném.

ErikaG
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

Nicolett022

2018. március 16.

Alapvetően nem sok probléma van a bőrömmel, mégis szerettem volna valamit, amitől kicsit egységesebbnek tűnik. Ez minden, csak nem színezett. Magában használhatatlan, ezért előkerestem az egyik régebbi bb krémemet, ami túl sötét volt, ezért nem igazán tudtam használni, ezzel keverve viszont pont jó a színe, egységes bőrképet ad, így megadom neki a négy csillagot.

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 16.

Kriszta180222

2018. január 22.

Hirtelen felindulásból megvettem ezt a krémet, mondván nincs nagy veszteni való, nincsenek nagyon bőrhibáim, csak egy egyenletes bőrfelszínt szeretnék a mindennapokra. Egy fehér, ránézésre sima hidratáló krémnek mondható terméket nyomtam ki a tubusból, ami már itt furcsa volt a leírásban szereplő "színezett hidratáló" rész után, de hát láttunk már egyéb furcsaságokat is, ezen még annyira nem szörnyedtem el. Viszont amikor felkentem az arcomra, nos nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek. A fejem úgy nézett ki konkrétan, mintha magamra borítottam volna egy highlighteres üveg teljes tartalmát. Nem dobtam azonnal a kukába, mondván , hogy úgyis mindjárt farsang, valamire csak jó lesz. Aztán egy videóból ihletet nyerve kipróbáltam úgy, hogy egy bőrömnél kicsit sötétebb CC krémmel összekevertem egy keveset, és egy határozottan hordható, természetes végeredményt produkált, vállalható egészséges ragyogással. Így végül nem bántam meg, hogy megvettem, mert ezzel a módszerrel kifejezetten szeretem használni, de önmagában a termék nem nagy szám.

Kriszta180222
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid