KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: cicaaholdrol, Módosítva: 2018. május 25.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Vegán tusfürdő bio kaktuszfüge és bio zöld tea kivonattal.

ReiShiltenphie

2018. augusztus 11.

Imádom az illatát. Sajnálom, hogy csak egyet vettem belőle mert már nem kapni sehol. Tökéletes egy gyors délutáni zuhanyzáshoz.

ReiShiltenphie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Lina1105

2018. augusztus 7.

Szeretem a gyümölcsös illatokat, főleg nyáron. Az Alverde a limitált kiadású tusfürdőit legtöbbször jól eltalálja, ez sem okozott csalódást. Friss, gyümölcsös, vidám, nyári. Az állandó készletet bővíthetnék ilyen irányban.

Lina1105
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Csally

2018. június 25.

Jelenleg ez az abszolút kedvenc. Mennyei illat.
Szeretem az alverde tusfürdőket, mert változatosak és a bőrömet sem szárítják. :)

Csally
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Jelenleg ez az abszolút kedvenc. Mennyei illat.

hessviky666

2018. június 2.

Nagyon szeretem az Alverde limitált szériás termékeit! Amint megláttam a kosaramban landolt. Iszonyatosan jó gyümölcsös, nyári illata van és a csomagolása is remek :)
Általában a tusfürdőik egyformák állagra és hatásra, ez alól ez sem kivétel. Nem szárít max ennyi.
De ennyi pénzért, ilyen összetevőkkel élmény vele a fürdés.

hessviky666
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

De ennyi pénzért, ilyen összetevőkkel élmény vele a fürdés.

Helene

2018. május 28.

Sajnos csak egyet tudtam ebből beszerezni. Nagy kár érte. Ez a tusfürdő is nagy kedvencem lett. Fürdés után kissé hidratálta a bőrömet, és ez az illat! Ebben a nyári fülledt melegben, kellően felfrissített. Szinte elképzelem ahogy a dzsungelben sétálva ezt az illatot érezném. Ha esetleg még tudnék találni belőle párat, akkor biztosan vásárolnék belőle még néhányat. Nekem nem is kellene másfajta tusfürdő nyárra, annyira jó ez számomra :)

Helene
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 28.

pilleriin

2018. május 21.

Mostantól igyekszem több sajátmárkás terméket venni és hát hogyan is tudtam volna ennek a csomagolásnak ellenállni? Tökéletesen elégedett vagyok vele, veri a sok hangzatos nevű bio tusfürdőt, de magasan! Gazdaságos, valószínűleg sokáig elég lesz, nem szárít és az illata is nagyon jó. Biztosan veszek többet is, hogy későbbre is maradjon.

pilleriin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

cicaaholdrol

2018. május 18.

Általában sosem választok külsőségek alapján kozmetikumokat, de ez azonnal megvett, nem kicsit... Maga a csomagolás és hát az illat!!!! Abszolút nem vagyok gyümölcsillat párti (parfümöm sincs ebben a kategóriában), de ez valami isteni... rögtön 2 db-ot vettem. Színe, állaga a többi alverdés tusfürdő gélére hajaz.. ugyan nem marad meg fürdés után az illat, de közben!!!!!!!! mindenképp megéri kipróbálni, főleg a szép összetevők mellett. Csak az a baj, hogy ma már én sem találtam belőle egyet sem :(((

cicaaholdrol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.