KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: cicaaholdrol, Módosítva: 2018. május 25.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Vegán tusfürdő bio kaktuszfüge és bio zöld tea kivonattal.

pilleriin

2018. május 21.

Mostantól igyekszem több sajátmárkás terméket venni és hát hogyan is tudtam volna ennek a csomagolásnak ellenállni? Tökéletesen elégedett vagyok vele, veri a sok hangzatos nevű bio tusfürdőt, de magasan! Gazdaságos, valószínűleg sokáig elég lesz, nem szárít és az illata is nagyon jó. Biztosan veszek többet is, hogy későbbre is maradjon.

pilleriin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

cicaaholdrol

2018. május 18.

Általában sosem választok külsőségek alapján kozmetikumokat, de ez azonnal megvett, nem kicsit... Maga a csomagolás és hát az illat!!!! Abszolút nem vagyok gyümölcsillat párti (parfümöm sincs ebben a kategóriában), de ez valami isteni... rögtön 2 db-ot vettem. Színe, állaga a többi alverdés tusfürdő gélére hajaz.. ugyan nem marad meg fürdés után az illat, de közben!!!!!!!! mindenképp megéri kipróbálni, főleg a szép összetevők mellett. Csak az a baj, hogy ma már én sem találtam belőle egyet sem :(((

cicaaholdrol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.