Alverde

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. október 31.

Kategória:   Kézkrémek

Kézkrém édes-gyümölcsös csokoládé és chili illattal. Ajándékcsomag részeként kapható testápolóval és tusfürdővel együtt. Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, szinezéket, tartósítószert és ásványi olaj alap és állati eredetű összetevőket.

Tvylvis

2018. szeptember 22.

Nem érdemes hosszan írni róla, hiszen már sajnos nem kapható. Az biztos, hogy erre a termékre emlékezni fogok, annyira autentikus habos kakaó illata volt. Maga a kézkrém sem volt rossz, hidratált, maradéktalanul és gyorsan beszívódott. Mondjuk páran furcsán néztek rám a metrón, miért szagolgatom a kezem...

Tvylvis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

lupelupe

2018. július 26.

Kényeztető illatú, gyorsan beszívódó, nappalra tökéletes hatású kézkrém. Testápoló testvéréhez hasonlóan azonban ebben sem fedeztem fel chili illatot.

lupelupe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 26.

belaura

2018. január 17.

Jól néz ki a csomagolás, maga a krém is bejön (pedig általában nem szeretem a csokis/kakaós kozmetikumokat, de ennek valamiért nincs bajom az illatával,sőt..) Tényleg nagyon hamar beszívódik, ami elég fontos egy kézkrémnél, nem marad utána semmilyen réteg. Elégedett vagyok vele.

belaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

ildyy

2017. december 21.

Tetszik, hogy már az ajándékszett csomagolása is magában hordozza a natúrságot. A termékek designja szerintem kiemelkedően jól sikerült. A kézkrém nagyon jól magában hordozza a kakaó illatot, bár a chilit igaz, én nem éreztem ki belőle. Nagyon jó az állaga is, hamar beszívja a bőröm a krémet, és nem lesz ezt követően zsíros, ragadós a kezem. Én imádom :)

ildyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Izar

2017. november 14.

Ma este vettem az ajándékcsomagot, amiben ez is benne volt. Régóta nem használok Alverde holmikat, pedig évekkel ezelőtt nagy kedvencem volt a márka. Talán éppen ezért meglepetés számomra, hogy nincs az a tipikus Alverde illat, hanem tényleg kakaó. No nem mondom, hogy pont olyan, mint amikor az ember beleszippant a holland kakaóporba, de lássuk be, ez egy párszáz forintos kézkrém. Viszont az árához képest nagyon kellemes kis darab: finom illat, gazdag állag, és meglepően gyors felszívódás. Szinte pillanatok alatt beitta a bőröm, és nem hagyott maga után semmilyen zavaró réteget. Igazi irodai kézkrém, főleg ha már szeretnél ráhangolódni a Karácsonyra. :-)

Izar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

szeliger

2017. november 14.

Tömény kakaópor illat van és én imádom, ezzel az illattal nálam be is verekedte magát az ötcsillagos termékek közé. Hol vannak már azok az idők, amikor minden egyen alverdés illatú volt?!
A tubus jól kézreáll, a grafika mutatós rajta. A beltartalom is megfelelő, a fehér kézkrém hamar beszívódik, ugyan viszonylag sokat kell kinyomnom a tubusból, hogy a kezeim bőrének szárazságát csillapítsa, pedig még messze van az igazi tél a nagy hidegekkel. Nem baj, a 75 ml tisztes mennyiség, fogyjon csak. Már csupán a kézkrémért megérte a csomag és ha még azt is elárulom, hogy most a DM-ben csillagszórót is adtak hozzá :)

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 14.

Antioxidánsok: Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.