KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magichand, Módosítva: 2016. május 9.

Az Alverde Khol szemhéjtus intenzív fekete színt ad, köszönhetően a tölgyszénnek. A beépített ecset biztosítja az egyszerű alkalmazást. Szemészetileg tesztelt, kontaktlencsét viselők is használhatják.

Vegán

fancsi25

2018. október 12.

Natur mivolta miatt vettem meg, es mert le volt arazva, de meg egyszer sem sikerult elernem, hogy megszaradjon teljesen (tobb, mint 1 ora alatt sem), emelettett a szine is halvany. Sokszor probalkoztam vele, de valoszinuleg a kukaban landol.

fancsi25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

Kremcica

2017. április 27.

A boltban kicsit esetlenül válogattam az Alverde sminkek között és sikerült is mellé nyúlnom. Sima ecsetes folyós tust kerestem, nem ilyen tégelyes változatot. De nem bántam meg, főleg hogy féláron volt. Pozitívuma az állaga, az összetevői ami nem irritálja az amúgy érzékeny gyulladásra hajlamos szememet, 2 rétegben nekem elég sötét árnyalatú is és nagyon szépen tudtam a saját ecsetemmel felvinni (nem a hozzá adottal, az csak később találtam meg :D). Negatívuma a száradási ideje, inkább gél állagú ceruzának mondanám mint tusnak, a pigmentáltsága első húzásra sem feltétlen elég. Tartósságával nem volt gondom, pár órát simán kibír, talán többet is megfelelő szemalappal és esetleg fekete szemhéjpúder fixálással.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

timicsoki

2016. december 5.

Glamour napokon féláron vettem a terméket. Még szerencse, mert nekem nem igazán vált be :( Újabban szemezek a natúr termékekkel, ezért is esett erre a választásom, mikor az előző tusom kifogyott. Még sosem használtam gél állagú tust, de nem hiszem, hogy normális lenne az extra lassú száradás. Amellett h lassan szárad, egy rétegben nincs elég fekete színe, legalább két réteget kell felvinni belőle, ami még lassabb száradáshoz vezet. Nekem össze-vissza nyomdázott meg kenődött, mikor már azt hittem megszáradt, még akkor is beleragadt a szemhéjpúderem applikátorába... Pozitívuma a csomagolása, a kupakba rejtett ecset könnyen használható, szép vonalat lehet vele húzni, és amellett, hogy praktikus, még higiénikus is. Nagy a mennyiség is, biztos sokáig ki fog tartani. Hétköznapokra, vagy ha pár órára megyek csak el otthonról elhasználgatom, de beszerzem a megszokott tusom is mellé.

timicsoki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Nadragulyac

2016. október 23.

Ez a tus egy vegán natúrkozmetikum szuper összetevőkkel ( pont ezért vettem meg), illetve könnyedén lehet felvinni, de a tartóssága számomra nem hogy nem üti meg az elvárt szintet, de percekig tartó száradás után játszi könnyedséggel nyomdázik a felső szemhéjamon. Napközben elhalványul/ elkenődik (pedig nem fedett a szemhéjam). Aki egész napon át fixen tartó szemhéjtust keres, annak érdemes ezt az eshetőséget figyelembe vennie. Ennek ellenére megpróbálom nagyon vékony vonalként mindennapi sminknek elhasználni, de biztosan nem kerül majd újra a kosaramba. :(

Nadragulyac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Dorisz1990

2016. július 24.

Az összetevői elég jók , jól lehet vele dolgozni csak várni kell amíg rendesen megszárad kv 5 perc emiatt kap 4 csillagot csak.

Dorisz1990
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

Audrey21

2016. július 10.

A saját ecsetek használhatatlan. Maga a termék nem elég fekete. Ugyanakkor szerintem az állaga nagyon jó, essen és ferde ecsettel jól használható. Aki csak alkalmanként használ tüstént szeretni fogja, rutinos tushúzóknak ez kevés

Audrey21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Pomi

2016. június 15.

El se olvastam a csomagoláson lévő kis tájékoztatót, csak bedobtam a kosaramba mert már régóta akartam egy zselés szemhéjtust. Akkor szembesültem vele hogy ez valójában szemceruza mikor még 20 perc után is csúszott-mászott a szemhéjamon. Könnyű vele dolgozni, de pont ennyire könnyen kenődik el.

Pomi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 15.

vpverapapp2

2016. május 25.

kuponnal vettem féláron, gondoltam kipróbálom, ötszáz forintért miért ne? nagyon megtetszett ez a megoldás, hogy az ecset, meg a kis tégelyben lévő tus külön van,

a színe, a fedése nem a legjobb, de szerintem egész jó. inkább az a probléma, mint ahogy sok más alverde terméknél is tapasztaltam, hogy borzasztó hamar eltűnik... de így beleivódik a bőrbe, vagy nem tudom :o minden esetre a kiszerelése miatt ez annyira nagy probléma, de pl. van egy kék szemhéjpúderem, ami hamar lejön, és még magammal se tudom vinni, mert a csomagolása egy tragédia, és mindent beborít a kékség...

nem tudom, újraveszem-e, de nyilván elhasználom, viszont meg kell említenem, hogy én inkább egy "bonyolultabb" tusvonal előrajzolásához használom, vagy a szemem alá, ha amúgy is kicsit elmosottra akarom a végeredményt, stb., tehát nem úgy, mint ahogy egy tust használnék.

vpverapapp2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 25.

Malachite

2016. május 16.

Mivel trademark sminkem a cicaszem, bosszankodva vettem tudomásul, hogy nem hoztam magammal a jól bevált tusomat egy fontos esemény előtt, és mivel szűkösebb költségvetésből kellett este 9 előtt 15 perccel megoldást találnom, ez ugrott a kosárkámba. Nagyon tetszett, hogy ecsetet is kapok hozzá, és pont olyan típust amit szeretek - szemben a cérnavékony ecsetkékkel amikkel nem tudok mit kezdeni - így úgy éreztem hogy nagyon megéri ez a 2 az 1-ben megoldás 1100 Ft-ért. :)

Kezdjük a külcsínnel. Az csavarós üvegecske és a kupakba rejtett, kihúzható és végére pattintható ecset nagyon tetszetős, elegáns és higiénikus megoldást nyújt, és még ha nincs is időm használat után azonnal megtisztítani se kell attól félnem, hogy összekeni a táskámat, a sminkes tatyót vagy bármit amihez esetleg hozzáér. Az ecset formája mint mondtam nagyon tetszik, szerintem jó minőségű és korrekt darab, egy soványabb verziója a Maybelline tusecsetének, ami azért még mindig profibb darab. Talán picit túl rövid, de ha a kupakra pattintva használjuk sem esik le, és talán kicsit könnyebb vele használni.

Az üvegecske nyílása a mélységét figyelembe véve igencsak szűk, lehetett volna nagyobb az átmérője. A tus textúrája nagyon különös, olajos fényű, nagyon könnyen és szépen veszi fel az ecset, és nagyon szépen adja le. Alverde termékekre nem jellemzően alkoholmentes, így nem kell attól tartani hogy csípni fog, sőt, amint látom a ricinusolaj előkelő helyen szerepel az összetevők között, de épp ezért nem nagyon szárad meg. A textúra tényleg szép, kellemes, nem "vetet fel sokat magából", de egyenletes pigmentáltság eléréséhez bizony kell két réteg, és hagyni kell egy kicsit állni az előzőt ahhoz, hogy a második ne szedje fel. Vízvonalra abszolút alkalmatlan, és sajnos nem nagyon szárad meg, így fedett, vagy részben szemhéjjal rendelkező sorstársaim, eszetekbe se jusson, kivéve ha fekete szemhéjpúderrel le nem fixáltátok - de ennyi macerára nekem nincsen időm, ha már zselés, elvárom hogy tartsa magát segítség nélkül is. Nem vízálló és sok idő után is könnyen elmosódik ha hozzáérek.

Szerintem egy olyan...vésztartalék tus. Mindig a táskámban van, mert gyorssegélynek teljesen jó, főleg ha két réteg között megnyomkodom papírzsepivel és úgy kerül fölé a következő réteg, de hogy ezzel egész napos vagy ne adj Isten összeszedettebb sminket csináljak ....kizárt dolog. Három csillag, mert ettől függetlenül mégse tudom elképzelni, hogy kidobjam, és azon az estén nagy szolgálatot tett:)

Malachite
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 16.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!