KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2015. január 30.

Ár:   1900 Ft

A krémes textúrája és a nagy fedőképessége a bőrpírt és a hibákat is eltűnteti egy pillanat alatt. Tápláló méhviasszal és selyem fehérjével dúsított.

Ár: 1100 Ft , Eladó: Feketehattyú
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy ajánlott posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kisviktoria

2017. október 30.

Nem olyan kellemes a viselete, mint a mousse alapozóknak, de most már hozzászoktam. Szép az összetevő lista, ez nekem már fontosabb, mint maga a fedés minősége. Picit egységesíti a bőröm, de egy rendes pattival már nem bánik el. Az alverde highlighteremmel nem veszik össze, plusz pont.

kisviktoria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

SCsilla

2017. október 17.

Nagyon szeretem! Még tavasszal vettem, azért esett rá a választásom mert a folyékony alapozókat nem kedvelem, majdnem az összestől kipattogtam viszont egy kis egységet szerettem volna adni az arcomnak. Enyhén benedvesített ecsettel szoktam vékonyan felkenni. Szeretem az illatát, engem csokira emlékeztet. Vannak benne csillámok amiket én észre sem vettem és egyáltalán nem zavar. Sőt! Talán ennek köszönhető az arcom üdesége amikor viselem. Már többen megdicsértek milyen kipihent és szép az arcom. Ilyenkor csak mosolygok és élvezem ezt a kis csodaszert mert amúgy két pici gyermek anyukájaként minden vagyok csak nem kipihent:). A viselése is jó érzés nekem, olyan bársonyosan puhának érzem magam tőle, mintha hidratálná is. És végre nem hámlik le az orrom, ami eddig még a drágább alapozók esetében is rendszeres volt. Nem próbálok mást, mert megtaláltam amit kerestem. Nagyon sokáig elég lesz még, sok van benne.

SCsilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

dindori

2017. október 11.

Én általában nagyon elnéző vagyok mindenféle termékkel kapcsolatban, de őszintén szólva nem tudom hova tenni ezt a rengeteg jó véleményt. Egyszerűen nem értem, hogy hogyan tudnak az emberek elsiklani afelett, hogy ez az alapozó tele van konkrétan csillámokkal!!!! Diszkógömb lesz a fejem tőle.....nem értem.....komolyan.....ennek mi értelme van? Nem egy üde, egészséges fényt ad az arcnak, hanem konkrétan úgy néz ki, mintha belefejeltem volna egy csillámporos vödörbe. Fedése nekem gyengus, nehéz eloszlatni, de ezek nem zavarnának egyáltalán....de a csillámok. Sajnos én így képtelen vagyok használni. :(

dindori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.

little.shana

2017. október 5.

Amiatt vettem meg, mert natúr és itteni vélemények alapján magas a fedése és ideális lehet problémás bőrre. Egyelőre nem vagyok elragadtatva, én nem látom úgy, hogy a bőröm jobban szeretné, mint az ennél sokkal csúnyább INCIvel rendelkező alapozóimat. :/ A Rossmann Make-Up Ei-jal használom, azt benedvesítem, így jól el tudom dolgozni, ezzel nincs problémám és a fedése is rendben van, bár ahogy én használom, úgy inkább gyenge-közepes, de elég keveset teszek fel, gondolom jól építhető, de azt még nem próbáltam. A csillámokat ideig nem tudtam eldönteni, hogy tetszik-e vagy sem, de ma kifejezetten zavartak, mert főleg oda tettem belőle, ahol van mit elfedni (pirosság, bőrhibák etc.) nos, az hogy csillog inkább kiemeli, mint eltakarja.. Nem brutális a csillogás, de egy picit kevésbé éreztem tőle magam komfortosan, mint a sima matt hatású alapozómtól. Estére alig volt mit lemosnom, annyira lejött napközben a sminkem, pedig a szokásos, nem natúr alapozóm nagyon jól bírja, szóval ez más alapozókkal nem szokott nagy gond lenni. A legvilágosabb színt vettem meg, ami most még enyhén világos, de nem vészes a különbség, télire szerintem pont jó lesz. Összességében inkább december környékén igyekszem még neki új esélyt adni, addig is a csillogása, a színe és a tartóssága az, ami főleg elkedvtelenít, amellett, hogy a sima folyékony alapozók használata egyszerűbb szerintem. Azért azt hozzáteszem, hogy az illata isteni és nagyon örülök annak, hogy natúrtermék, ráadásul az külön pluszpont, hogy elég világos nem sárgás alaptónusú színük is van. :)

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

DianaS

2017. szeptember 4.

Sokan ajánlották problémás bőrre a nagy fedőképessége miatt, ki is próbáltam. Nem egy rossz alapozó de nem lett a kedvencem. A csillámokkal nem szimpatizálok és kell egy kis gyakorlat az eldolgozásához is, én is közben jöttem rá, hogy bizony nedves szivaccsal kellene :)) Ritkán használom mert macerás, tovább tart felvinni mint egy folyékony alapozót, az illatát viszont imádom.

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

bubilany

2017. augusztus 24.

A csillogás az kellemes meglepetésként ért. Ez az egyetlen pozitívum amit tudnék mondani róla.... a fedése rettenetes és eldolgozni is alig bírtam....

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

mancus2

2017. augusztus 14.

Nagyon szeretem :-) ritkán használom már, mert rendbe jött a bőröm amit az alverdének köszönhetek, de azért alapdarab :-)

mancus2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

gruecendre

2017. augusztus 14.

Csak ezt használom, és ujjal turkálok bele. Tökéletes.
Kár, hogy nincs utántöltő hozzá.

gruecendre
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Csak ezt használom, és ujjal turkálok bele. Tökéletes.
Kár, hogy nincs utántöltő hozzá.

Annoocska

2017. augusztus 13.

Pár napja használom csak,tulajdonképp csak megnéztem a színt és lekaptam a polcról. A fedése nekem elég minimálisnak tűnik,de nem bánom mert amúgy sem vagyok az a vakolós típus+eddig púder nélkül is szépen teljesít a kombinált bőrömön. A csillámokkal bajban vagyok,nem igazán tetszik,de azért annyira nem tolakodó...nem tudom még eldönteni,hogy zavarnak-e.Összességében nem tűnik rossznak,főleg az összetevők miatt,azonban a mennyiség nekem kicsit kevésnek tűnik..Persze majd úgyis kiderül,hogy meddig elég,egyelőre 4 csillag,aztán majd meglátjuk.
(A tükrös szivacsos kiszerelés egyébként nagyon bejön,ha esetleg napközben igazítani kell,akkor 3 az 1-ben benne van minden és nem kell külön dolgokat bepakolni a táskánkba.)

Annoocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

belaura

2017. július 9.

Nincs sok viszonyítási alapom, mert alapvetően nem használok alapozót. Vizes sminkszivaccsal a legkönnyebb eloszlatni, bár így is figyelni kell, hogy ne legyen vastag. Az Essence fixálópúderét használom hozzá, mert önmagában kicsit fényes/csillámos (de el tudom képzelni púder nélkül is, ha valakinek nem zsíros a bőre; úgy sokkal szebb/természetesebb). Kicsit erős nekem így a fedése. A legfőbb pozitívumai azok az összetevők, abszolút nem irritál, sőt mintha "táplálná" is a bőröm (lemosás után mindig nagyon puha), isteni az illata, és nem fullasztó viselet. Tartósságát (alverdés fixálóval és primerrel, illetve a púderrel) átlagosnak mondanám, egy 4 órát kb. szépen kibír; aztán el kezd kicsit kopni, de nem csúnyán/látványosan. Mostanában inkább csak korrektornak használom szemem alá, annak szuper.

belaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hydrolyzed Silk

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nem szabályos INCI név. Jelentése illóolajok.