KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2015. január 30.

Ár:   1900 Ft

A krémes textúrája és a nagy fedőképessége a bőrpírt és a hibákat is eltűnteti egy pillanat alatt. Tápláló méhviasszal és selyem fehérjével dúsított.

Ár: 1100 Ft , Eladó: Feketehattyú
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy ajánlott posta

belaura

2017. július 9.

Nincs sok viszonyítási alapom, mert alapvetően nem használok alapozót. Vizes sminkszivaccsal a legkönnyebb eloszlatni, bár így is figyelni kell, hogy ne legyen vastag. Az Essence fixálópúderét használom hozzá, mert önmagában kicsit fényes/csillámos (de el tudom képzelni púder nélkül is, ha valakinek nem zsíros a bőre; úgy sokkal szebb/természetesebb). Kicsit erős nekem így a fedése. A legfőbb pozitívumai azok az összetevők, abszolút nem irritál, sőt mintha "táplálná" is a bőröm (lemosás után mindig nagyon puha), isteni az illata, és nem fullasztó viselet. Tartósságát (alverdés fixálóval és primerrel, illetve a púderrel) átlagosnak mondanám, egy 4 órát kb. szépen kibír; aztán el kezd kicsit kopni, de nem csúnyán/látványosan. Mostanában inkább csak korrektornak használom szemem alá, annak szuper.

belaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

laszti

2017. június 5.

Abszolút kedvenc! Nem szárít még télen sem, ha kipattogok is tökéletesen fed, és a pattanást is szépen leszárítja. Nem gondoltam volna, hogy ennyire olcsón ilyen hatásos alapozót kapok. Külön szeretem, hogy nem szükséges hozzá púder, mert pár perc múlva fixálódik, így a reggeli sminkem pár perc alatt kész. Évek óta használom, és más termékekkel összevetve abszolút megéri az árát.

laszti
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

boni04

2017. május 25.

Gyerekek ez tényleg csillog! Imádom! :D Annyira cuki fénnyel vonja be az ember fejét, nekem ez nagyon bejön, egyáltalán nem zavar.
Amúgy: a színe illeszkedik a hófehérke bőrömhöz, elég erősen fed, nem szárít, már kb 3 hónapja használom de még nagyon sok van benne. A tükör praktikus, totál elégedett vagyok vele.

boni04
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Veronika8614

2017. április 28.

Nem ül be a pórusokba, könnyed, nincs tőle az a "koszos réteg van az arcomon" érzetem mint a folyékony alapozóknál. Nekem minden átfénylik, ez is, de nagyon kényelmes viselni, ha már alapozó, akkor ezt szeretem használni. Remélem ezt nem vonják ki a forgalomból, mert az újabb változatban van parfüm, és azt nem viseli el a bőröm, vagyis elviseli, "csak" pattanásos mitesszeres lesz tőle.
Nekem tetszenek benne a csillámok, üde lesz tőle az arc.

Veronika8614
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 28.

Nekem tetszenek benne a csillámok, üde lesz tőle az arc.

zsofi017

2017. április 15.

Egy hétköznapi "futkozós" sminknek jó, de életem fedését nem ez fogja biztosítani. Olcsón vettem, így nem kár érte. Az összetevői is nagyon barátságosak és a benne lévő csillámok sem feltűnőek. Fixálni kell és száraz bőrre nem ajánlom a felvitelét, mert csak jobban látszódik, hogy hol van elhalt hámsejt. Nem egy csoda de egynek jó és nem nehezíti el a bőröm, nem tömte el a pórusaimat. :) A színe is megy a fehér arcomhoz, szóval nem az ördögtől való.

zsofi017
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

hm22

2017. április 13.

sehol nem láttam rajta előre feltűntetve hogy csillámok vannak benne. így használhatatlan

hm22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

tfanna

Korcsoport: < 18
2017. március 23.

Első alapozóm volt. Nagyon örültem, hogy az Alverdénél van ilyen világos szín.
Elég nehéz eloszlatni, sminkszivaccsal próbáltam, de sajnos sokszor elég vastag lett. Nap végére átfénylik a bőröm és a csillámoktól is szinte világít a fejem. ezen a két utolsón az Essence színtelen fixáló púderével tudtam segíteni. Így szinte tökéletes nekem, bár mostanában inkább korrektornak használom.
Alá kell hidratálni, mert kiemeli a száraz részeket.
Plusz ami nagyon jó: egyáltalán nem irritál, nagyon szépek az összetevői!

tfanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 23.

Első alapozóm volt. Nagyon örültem, hogy az Alverdénél van ilyen világos szín.
Alá kell hidratálni, mert kiemeli a száraz részeket.
Plusz ami nagyon jó: egyáltalán nem irritál, nagyon szépek az összetevői!

Linnie

2017. március 21.

Szépen egységesíti a bőrt, eddig nagyon bejön, mondjuk komoly fedésre nem kell tőle számítani.

Linnie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

pocoknyuszi

2017. március 5.

Az első Alverde termék amivel azért nem vagyok 100%osan elégedett. A fedése tökéletes, az illata is kellemes, de a csillámok elrontják az amúgy természetes hatást. Ezt bizony kihagyhatták volna, főleg, hogy "natúrkozmetikum".

pocoknyuszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

saretta

2017. február 19.

ha sminkelem az arcom (ami nem túl gyakran van), akkor ezzel. szép, természetes arcbőrt varázsol, nincs "vakolat"-effektus (a csillámok engem nem zavarnak).az érzékeny arcbőrömet nem bántja, de kicsit lehetne tartósabb.

saretta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hydrolyzed Silk

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nem szabályos INCI név. Jelentése illóolajok.