KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2015. január 30.

Ár:   1900 Ft

A krémes textúrája és a nagy fedőképessége a bőrpírt és a hibákat is eltűnteti egy pillanat alatt. Tápláló méhviasszal és selyem fehérjével dúsított.

Ár: 1100 Ft , Eladó: Feketehattyú
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy ajánlott posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

DianaS

2017. szeptember 4.

Sokan ajánlották problémás bőrre a nagy fedőképessége miatt, ki is próbáltam. Nem egy rossz alapozó de nem lett a kedvencem. A csillámokkal nem szimpatizálok és kell egy kis gyakorlat az eldolgozásához is, én is közben jöttem rá, hogy bizony nedves szivaccsal kellene :)) Ritkán használom mert macerás, tovább tart felvinni mint egy folyékony alapozót, az illatát viszont imádom.

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

bubilany

2017. augusztus 24.

A csillogás az kellemes meglepetésként ért. Ez az egyetlen pozitívum amit tudnék mondani róla.... a fedése rettenetes és eldolgozni is alig bírtam....

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

mancus2

2017. augusztus 14.

Nagyon szeretem :-) ritkán használom már, mert rendbe jött a bőröm amit az alverdének köszönhetek, de azért alapdarab :-)

mancus2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

gruecendre

2017. augusztus 14.

Csak ezt használom, és ujjal turkálok bele. Tökéletes.
Kár, hogy nincs utántöltő hozzá.

gruecendre
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Csak ezt használom, és ujjal turkálok bele. Tökéletes.
Kár, hogy nincs utántöltő hozzá.

Annoocska

2017. augusztus 13.

Pár napja használom csak,tulajdonképp csak megnéztem a színt és lekaptam a polcról. A fedése nekem elég minimálisnak tűnik,de nem bánom mert amúgy sem vagyok az a vakolós típus+eddig púder nélkül is szépen teljesít a kombinált bőrömön. A csillámokkal bajban vagyok,nem igazán tetszik,de azért annyira nem tolakodó...nem tudom még eldönteni,hogy zavarnak-e.Összességében nem tűnik rossznak,főleg az összetevők miatt,azonban a mennyiség nekem kicsit kevésnek tűnik..Persze majd úgyis kiderül,hogy meddig elég,egyelőre 4 csillag,aztán majd meglátjuk.
(A tükrös szivacsos kiszerelés egyébként nagyon bejön,ha esetleg napközben igazítani kell,akkor 3 az 1-ben benne van minden és nem kell külön dolgokat bepakolni a táskánkba.)

Annoocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

belaura

2017. július 9.

Nincs sok viszonyítási alapom, mert alapvetően nem használok alapozót. Vizes sminkszivaccsal a legkönnyebb eloszlatni, bár így is figyelni kell, hogy ne legyen vastag. Az Essence fixálópúderét használom hozzá, mert önmagában kicsit fényes/csillámos (de el tudom képzelni púder nélkül is, ha valakinek nem zsíros a bőre; úgy sokkal szebb/természetesebb). Kicsit erős nekem így a fedése. A legfőbb pozitívumai azok az összetevők, abszolút nem irritál, sőt mintha "táplálná" is a bőröm (lemosás után mindig nagyon puha), isteni az illata, és nem fullasztó viselet. Tartósságát (alverdés fixálóval és primerrel, illetve a púderrel) átlagosnak mondanám, egy 4 órát kb. szépen kibír; aztán el kezd kicsit kopni, de nem csúnyán/látványosan. Mostanában inkább csak korrektornak használom szemem alá, annak szuper.

belaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

laszti

2017. június 5.

Abszolút kedvenc! Nem szárít még télen sem, ha kipattogok is tökéletesen fed, és a pattanást is szépen leszárítja. Nem gondoltam volna, hogy ennyire olcsón ilyen hatásos alapozót kapok. Külön szeretem, hogy nem szükséges hozzá púder, mert pár perc múlva fixálódik, így a reggeli sminkem pár perc alatt kész. Évek óta használom, és más termékekkel összevetve abszolút megéri az árát.

laszti
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

boni04

2017. május 25.

Gyerekek ez tényleg csillog! Imádom! :D Annyira cuki fénnyel vonja be az ember fejét, nekem ez nagyon bejön, egyáltalán nem zavar.
Amúgy: a színe illeszkedik a hófehérke bőrömhöz, elég erősen fed, nem szárít, már kb 3 hónapja használom de még nagyon sok van benne. A tükör praktikus, totál elégedett vagyok vele.

boni04
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Veronika8614

2017. április 28.

Nem ül be a pórusokba, könnyed, nincs tőle az a "koszos réteg van az arcomon" érzetem mint a folyékony alapozóknál. Nekem minden átfénylik, ez is, de nagyon kényelmes viselni, ha már alapozó, akkor ezt szeretem használni. Remélem ezt nem vonják ki a forgalomból, mert az újabb változatban van parfüm, és azt nem viseli el a bőröm, vagyis elviseli, "csak" pattanásos mitesszeres lesz tőle.
Nekem tetszenek benne a csillámok, üde lesz tőle az arc.

Veronika8614
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 28.

Nekem tetszenek benne a csillámok, üde lesz tőle az arc.

zsofi017

2017. április 15.

Egy hétköznapi "futkozós" sminknek jó, de életem fedését nem ez fogja biztosítani. Olcsón vettem, így nem kár érte. Az összetevői is nagyon barátságosak és a benne lévő csillámok sem feltűnőek. Fixálni kell és száraz bőrre nem ajánlom a felvitelét, mert csak jobban látszódik, hogy hol van elhalt hámsejt. Nem egy csoda de egynek jó és nem nehezíti el a bőröm, nem tömte el a pórusaimat. :) A színe is megy a fehér arcomhoz, szóval nem az ördögtől való.

zsofi017
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hydrolyzed Silk

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nem szabályos INCI név. Jelentése illóolajok.