KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   €3   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. szeptember 8.

Ár:   €3

Krémes highlighter jojoba- és napraforgó viasszal.

AlexandraKiss9007

2017. szeptember 30.

Ár-érték arányban megfelelő.

AlexandraKiss9007
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Ár-érték arányban megfelelő.

zsofiiii

2017. szeptember 7.

Arcra felkenve alig látszik és nem is túl tartós.

zsofiiii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Arcra felkenve alig látszik és nem is túl tartós.

Jucus88

2017. augusztus 30.

Natúrkozmetikumként nem fűztem hozzá sok reményt. Sajnos önmagában nem is vált be, viszont mint highlighter alap nagyon is. Tartósabbá tette a púder állagú highlightert az arcomon. Sajnos csak így fogom tudni elhasználni, ezért meglehet, hogy nem fogok könnyen a tégely fenekére nézni, mivel így kicsit időigényesebb a highlighter felvitele, viszont ha van rá időm, akkor használni fogom alapnak, addig amíg el nem fogy. Nem fogom újravenni, csak gondoltam kipróbálom (Glamour napokon vettem meg).

Jucus88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Kence123

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 29.

Vizes kissé holo hatású.Nagyon szép természetes fényt ad:)

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Vizes kissé holo hatású.Nagyon szép természetes fényt ad:)

Syub

2017. augusztus 2.

a tatossága miatt kicsit húzoma számat de amugy teljesen jó és nekem a csomagolása sem jött be nehezen tudom használni de ezt betudom az én bénaságomnak

Syub
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Bleach

2017. június 10.

Mint highlighter nem szeretem, de mint highlighter alap nagyon bejött!

Bleach
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

Mint highlighter nem szeretem, de mint highlighter alap nagyon bejött!

asztromélia

2017. június 7.

Szemzugban szerettem volna használni, de nagyon összecsomósítja a korrektort, és valahova el is tűnik az egész a nap végére (de lehet már a felére). Ebben a csodás kánikulában fiókban tartva pedig folyós akármi lett a tetején, az egész egy ragaccsá vált. Én kidobtam, szerintem semmire sem jó.

asztromélia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Bogyinci

2017. június 5.

A highlighter! Féláron vásároltam, de teljes áron is nagyon megéri.
Vizes hatású, nem csillámporos. Tökéletes. Arccsontra, szemöldökcsontra és szemzugba is használom.

Bogyinci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

A highlighter! Féláron vásároltam, de teljes áron is nagyon megéri.

Buttercupcosplay

2017. május 20.

Féláron vettem meg,nagyon megérte, egyszerűen imádom, mert nem igazán van színe, de szépen fénylik. Ha erősebb ragyogást szeretnék, akkor por highlighter bázisaként használom. Nagyon megéri!

Buttercupcosplay
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 20.

papnori

2017. május 18.

Nekem nagyon bevált! Imádom! A tartósságával sincs problémám, egész nap fent marad! Selymes ragyogást ad az arcomnak, amitől egészséges hatást kelt.
Kuponnal vettem féláron, de a teljes ára sem vészes. Szerintem semmivel sincs lemaradva a drágább társainál, ráadásul ez még szép INCI-vel is rendelkezik! Újra vevős!
Külön piros pont jár azért, hogy nem csillámporos! Így diszkrét!

papnori
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Külön piros pont jár azért, hogy nem csillámporos! Így diszkrét!

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Polyglycerin-3
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmollient, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.