KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   €3   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. szeptember 8.

Ár:   €3

Krémes highlighter jojoba- és napraforgó viasszal.

700 Ft Alverde Krémes Highlighter
Ár: 700 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes vagy posta/foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Syub

2017. augusztus 2.

a tatossága miatt kicsit húzoma számat de amugy teljesen jó és nekem a csomagolása sem jött be nehezen tudom használni de ezt betudom az én bénaságomnak

Syub
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Bleach

2017. június 10.

Mint highlighter nem szeretem, de mint highlighter alap nagyon bejött!

Bleach
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

Mint highlighter nem szeretem, de mint highlighter alap nagyon bejött!

asztromélia

2017. június 7.

Szemzugban szerettem volna használni, de nagyon összecsomósítja a korrektort, és valahova el is tűnik az egész a nap végére (de lehet már a felére). Ebben a csodás kánikulában fiókban tartva pedig folyós akármi lett a tetején, az egész egy ragaccsá vált. Én kidobtam, szerintem semmire sem jó.

asztromélia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Bogyinci

2017. június 5.

A highlighter! Féláron vásároltam, de teljes áron is nagyon megéri.
Vizes hatású, nem csillámporos. Tökéletes. Arccsontra, szemöldökcsontra és szemzugba is használom.

Bogyinci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

A highlighter! Féláron vásároltam, de teljes áron is nagyon megéri.

Buttercupcosplay

2017. május 20.

Féláron vettem meg,nagyon megérte, egyszerűen imádom, mert nem igazán van színe, de szépen fénylik. Ha erősebb ragyogást szeretnék, akkor por highlighter bázisaként használom. Nagyon megéri!

Buttercupcosplay
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 20.

papnori

2017. május 18.

Nekem nagyon bevált! Imádom! A tartósságával sincs problémám, egész nap fent marad! Selymes ragyogást ad az arcomnak, amitől egészséges hatást kelt.
Kuponnal vettem féláron, de a teljes ára sem vészes. Szerintem semmivel sincs lemaradva a drágább társainál, ráadásul ez még szép INCI-vel is rendelkezik! Újra vevős!
Külön piros pont jár azért, hogy nem csillámporos! Így diszkrét!

papnori
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Külön piros pont jár azért, hogy nem csillámporos! Így diszkrét!

ciseklusek

2017. május 15.

Nem nyűgözött le, sajnos beül a szem alatti ráncokba :-(

ciseklusek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 15.

Nem nyűgözött le, sajnos beül a szem alatti ráncokba :-(

sttramara

2017. május 13.

Régóta kerestem egy highligtert,őt láttam meg először és éppen fél áron volt,úgyhogy megvettem.Nagyon örülök hogy nem csillog de nagyon szépen fed,viszont nem túl tartós

sttramara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

Noncs

2017. március 27.

Nagyon szép, vizes hatású highlighter. Tartóssága tényleg nem a legjobb, de a kis tégely igazán taskabarát. Az összetevői nagyon szépek, az ára is baráti. Én nagyon szeretem. ❤

Noncs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Ladybrown

2017. február 17.

Egyetértek az előttem szólókkal, valóban krémes, csillámmentes, gyönyörű fényt ad, viszont a tartóssága...értem én, hogy szép összetevő, meg állatkísérlet mentes, de azt gondolom, hogy ebben a kategóriában is elő lehet rukkolni egy kicsit tartósabb termékekkel is. Azért ha rövid távra megyek, akkor szívesen használom, de ha az a táv 3 óránál több, felejtős.

Ladybrown
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Polyglycerin-3
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmollient, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.