Alverde

Ár:   €3   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. szeptember 8.

Ár:   €3

Krémes highlighter jojoba- és napraforgó viasszal.

Ár: 700 , Eladó: Bogyinci
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges

magichand

2018. július 17.

Számomra kellően erőteljes, a tartósságával számoltam, hiszen nem szilikonos, csak annyira tartós, amennyire egy olaj a bőrön. Ennek ellenére szeretem, gyakran nyúlok érte, jó kis "dewy finish"-t ad. Pici, könnyű, táskában elfér, újra felpaskolom, ha elhagy napközben. :)

magichand
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Mafisz

2018. április 11.

Szeretem már több mint fél éve megvan és még mindig van belőle.

Mafisz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

Szeretem már több mint fél éve megvan és még mindig van belőle.

cosmeticsaddict

2018. április 7.

Nem valami tartós, és nem is ad olyan “húha” hatást.

cosmeticsaddict
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Nem valami tartós, és nem is ad olyan “húha” hatást.

kotku

2018. február 6.

Első highlighterem, szép fénye van, viszont szerintem nem lehet szépen felkenni és nem is valami tartós.

kotku
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.

jajanna

2018. február 3.

Az egyik első highlighterem volt. Akkor nagyon szerettem, nem csillámos, hanem szép fényt ad, viszont az alapozót egy kicsit felszedi. De az árát abszolút megéri és a színe is nagyon szép.

jajanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

pankajanosi

2017. december 15.

Hétköznapokra kerestem valami szolid highlightert. Szemeztem több márka termékével is, de mivel ez az első highlighterem, és nem is tudtam , hogy jól állna e a mindennapokban, ezért valami olcsóbbal szerettem volna kezdeni. A feladatnak megfelelő, nagyon visszafogott, ha nem jön rá közvetlenül fény akkor nem is látszik. Az összetevői szépek, és nincs az a számomra kellemetlen szaga, ami sok Alverde termékre jellemző. Egyelőre elhasználom, viszont lehet hogy következőnek egy kicsit hangsúlyosabb highlighterre ruházok be.

pankajanosi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 15.

AlexandraKiss9007

2017. szeptember 30.

Ár-érték arányban megfelelő.

AlexandraKiss9007
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Ár-érték arányban megfelelő.

zsofiiii

2017. szeptember 7.

Arcra felkenve alig látszik és nem is túl tartós.

zsofiiii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Arcra felkenve alig látszik és nem is túl tartós.

Jucus88

2017. augusztus 30.

Natúrkozmetikumként nem fűztem hozzá sok reményt. Sajnos önmagában nem is vált be, viszont mint highlighter alap nagyon is. Tartósabbá tette a púder állagú highlightert az arcomon. Sajnos csak így fogom tudni elhasználni, ezért meglehet, hogy nem fogok könnyen a tégely fenekére nézni, mivel így kicsit időigényesebb a highlighter felvitele, viszont ha van rá időm, akkor használni fogom alapnak, addig amíg el nem fogy. Nem fogom újravenni, csak gondoltam kipróbálom (Glamour napokon vettem meg).

Jucus88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Kence123

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 29.

Vizes kissé holo hatású.Nagyon szép természetes fényt ad:)

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Vizes kissé holo hatású.Nagyon szép természetes fényt ad:)

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Polyglycerin-3
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0