KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2016. július 13.

Kategória:   Lábápolók

A nanamentaolaj, vadgesztenye kivonat és gyengéd tenzidek eltávolítják a bőrről a szennyeződéseket, gyengéden dezodorálják és előkészítik a lábat  a további lábápolásra. A növényi glicerin hidratáló hatású. A fenyő frisstő illata kellemes, ápolt bőrérzettel ajándékozza meg.

encimokus

2013. december 11.

Akciós áron vettem meg, de szerintem annyit sem ér. Semmi hatását nem érzek, nem frissít, nem hűsít. Kb annyi értelme van, mint az ajakradírnak. Lábpucolásra jó a tusfürdő/szappan, ajakradírozásra az arcradír. Ennyi erővel lehetne fülcimpa radír is. Vagy ne adjak ötleteket? Az összetevői miatt két csillag

encimokus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 11.

francais

2013. december 4.

Ma vettem meg, nekem télen is szükségem van a friss lábérzetre, mert folyamatosan zárt cipőben vagyok, mivel nem éri annyi napsütés a lábaimat, ez a motyó kicsit helyrehozza a fáradt végtagjaimat.

francais
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 4.

babyface

2013. szeptember 1.

valóban elég felesleges dolognak tűnik egészen nyárig, amikor ugye egésznap papucsban mászkál az ember és hát hazaérve nem épp rózsaszínű a tappancsa inkább fekete mint egy rossz utcagyereké. :D nekem első dolgom hogy rohanok a fürdőbe lábat mosni ezzel az isteni illatú kis habbal :) tényleg jól dezodorál, az illata sokáig megmarad viszont engem picit szárított, de ezt egy kevés krémmel lehet korrigálni :) kár hogy limitált :(

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

natasa

2012. június 27.

Eleinte nem nagyon értettem, miért kell külön lábtisztító, hiszen a szappan/tusfürdő kiválóan megtisztítja a lábakat is. De a nyár felülírta ezt az elképzelést. :-)
Nagyon kellemes érzés már a tisztálkodás is, az illata különleges, de kellemes. Valóban dezodorálja a lábat, és nyáron szerintem ez igen fontos. Azt teszi, amit ígér.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 27.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate