KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ...Imola..., Módosítva: 2011. augusztus 26.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A frissítő hatású guarana kivonatot tartalmazó Alverde Men arclemosó gél összetevői hatékonyan és gyengéden megtisztítják a bőrt a környezeti szennyeződésektől. Az ásványi anyagokban és zsúrló kivonatban gazdag lemosó gondoskodik a selymes tapintású és ápolt bőrről. Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, illatanyagot, színezéket, állati eredetű-és ásványi olaj alapú összetevőket.

Kiszerelés: 100 ml

szilvasitimea

2017. január 26.

Páromnak vettem, mert mindig tusfürdővel mosta az arcát, és az kiszárította. Sajnos ettől is van, hogy kiszárad a bőre, de szereti használni.. :)

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Bermuda

2015. április 23.

Szagosított víz, semmi több, ebből a szempontból nem igazán éri meg az árát. Viszont érdekes módon az erős illata segített kitisztulnia az arcüregeimnek allergiaszezonban, ezért kap 3 csillagot.

Bermuda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

poppy

2013. január 17.

A páromnak vettem, de én is kipróbáltam. Furcsa gumicukor illata van, vagy inkább szaga... Tisztító hatása nagyjából egy normál szappanhoz hasonló. Összességében elégedett volt vele. (Én nem, a sminket nem viszi le. De ezen nem csodálkozom, nem arra való... :-)) )

poppy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

naiva

2012. április 20.

Csak a testvérem tapasztalait tudom ide leírni, mert én nem használok férfi illatszereket. :)
Ő meg van elégedve mind az arclemosóval, mint a borotválkozás utáni bőrápolóval. Alapvetően érzékeny bőre van, ami hajlamos zsírosodásra illetve borotválkozás után esetenként kipattogzik. Ha lelkesen használja ezt a két terméket, akkor nem jelentkezik egyik problémája sem. A minap úgy nyilatkozott, hogy ha elfogynak, amiket tőlem kapott, akkor mindenképpen megveszi újra, de az még odébb van, mert gazdaságosak.

naiva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 20.

Laci

2012. február 5.

Az illata nem tetszik, alkoholban rothadó növényekre emlékeztet. A hatása nem rossz, elég jól tisztít, de mégegyszer nem venném meg.

Laci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 5.

A mezei zsurló levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, összehúzó, nyugtató és bőrpuhító hatású összetevő. Mivel magas a tannin, alkaloid és nikotin tartalma, Paula  Begoun szerint a bőrre irritáló hatással lehet. Az összetevő pozitívuma, hogy antioxidáns tulajdonsága is van.