KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. szeptember 2.

Kategória:   Tusfürdők

200 ml

crazy cat lady

2014. április 18.

A barátomnak vettem,aki nagyon megszerette,szólt is,hogy majd ha elfogy,ezt vegyem neki újra. Szerintem nagyon praktikus, hogy tusfürdő, sampon és arclemosó is egyben,nem is tudom miért nincs más márkáknál is ilyen 3in1 férfiaknak. Amikor elfogyott az én samponom,kipróbáltam ezt,és nagy meglepetésemre felülmúlta az összes eddigi samponomat (ezelőtt is alverdékkel próbálkoztam) a hajam nagyon szép lett tőle,betáraztam belőle,mert nagyon szeretjük. :)

crazy cat lady
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 18.

Ophelia

2014. március 11.

A barátomnál egyszer-kétszer kipróbáltam a másik, zöld-fekete tusfürdő/sampont, nagyon bejött samponként, fényes lett tőle a hajam. Most kíváncsiságból vettem magamnak nő létemre ezt az újabbikat, nem gondolnám hogy ez a mentás-citromos illat kimondottan férfias, szerintem mindkét nem számára frissítő lehet. Ez sajnos kicsit elmaradt a másik mögött hatásügyileg. A hajamat rettenetesen összetapasztotta, mosás közben olyan volt, mint a nemez, utána is csupa kóc, nyikorgott, kicsit a fejbőrömet is megviselte. Viszont tusfürdőnek biztos jó lesz a melegebb hónapokban, igazán frissítő, elteszem akkorra. :)

Ophelia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

francais

2014. február 2.

Én ezt szoktam használni hajmosásra, szerintem nagyon jó, limonádé illata van!

francais
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

Én ezt szoktam használni hajmosásra, szerintem nagyon jó, limonádé illata van!

agica10

2013. november 19.

eltűnt párom kedvenc alverdés tusfürdője (remélem, csak átmenetileg), lehetett kapni ezt, meg a hagyományos fekete csomagolású tusfürdő+sampont, ami szerintem rém büdös - ennek az illata azonban bejött, kár, hogy ez is szezonális termék. nem tudom, miért ragaszkodnak ahhoz a rettenetes szagú tusfürdő+samponhoz a gyártók, miközben az elviselhetőbb illatút eltüntetik, és ami még tetszene, az is csak ideiglenes... ha valamivel, hát ezzel tudnak más márkához űzni.

agica10
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 19.

Hidratálók: Betaine, Sodium Lactate, Sodium PCA, Hydrolyzed Soy Protein, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT