KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. április 4.

Ár:   1999 Ft

Könnyű, hab textúrájú alapozó E vitaminnal és természetes ásványokkal.

Ár: 1000 + posta , Eladó: NoHa01
Állapot: 1-szer használtam, Helyszín: Eger, fizetés: posta / személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

livica33

2017. október 13.

Nem vagyok egy nagy smink kedvelő, főleg az alapozókat nem szeretem akár milyen jók is legyenek,nem szeretem az un. maszkhatást. Tavaj tavasszal szereztem be,mert esküvőkre voltunk hivatalosak, és gondoltam ez jó alkalom kipróbálni. Nem olyan drága termék és natúr,ezért döntöttem mellette. Nem bántam meg, szépen ellehet dolgozni,egyenletesen fed, és még a nap végén is rendben volt a sminkem,bár az olajosabb részeket a bőrömön porpúderrel egyszer igazítani kellett.. Persze akinek nagyon problémás a bőre annak valószínűleg kevés lesz ez az alapozó.

livica33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

llidia

2017. szeptember 26.

Essence habállagú alapozója után teljesen más állagú ez. Nem nevezném hagy állagúnak,de nagyon kényelmes viselet. Számomra olyan, mintha hidratálna is.
nekem bejön :) Összevetők miatt meg plusz pont jár!

llidia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

nekem bejön :) Összevetők miatt meg plusz pont jár!

Szityike

2017. szeptember 12.

Igazából nem sokat használtam most nyáron, mert nagyon olajosnak éreztem az arcomat tőle... majd most ősszel, ahogy hűlnek a napok bevetem...
Tavasszal viszont pár hétig hanszáltam és nagyjából elégedett vagyok vele... nagyjából.
Eddig ezek a tapasztalataim vele:
Számomra egy színezett hidratáló és egy alapozó között mozog valahol. Felkenésekor zsírosnak érzem, utána mésig szépen matt és selymesen púderes lesz a bőrön. Néhány óra alatt viszont kifényesedik tőle a homlokom és az orrom, főleg ha az idő is melegebb... A kis ráncokban vag valóban megül és kiemeli őket- ami nem tetszik.
Nekem annyir anem jött be, de majd most ősszel próbálkozom még, hogy miben is tudnám igazán hasznát venni...

Szityike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Eddig ezek a tapasztalataim vele:

szilvi07

2017. augusztus 3.

Gyenge a fedése, majdnem olyan mint egy BB krém. Az én bőröm utána fénylik sajnos. Púdert teszek rá, de egy idő után átfényesedik.

szilvi07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Hannabeutygirl

Korcsoport: < 18
2017. július 3.

Hát őszintén bevallom ez a termék nekem nem vált be. Először is nem túl higénikus a tartálya, már a második használat után mindenfél szir-szar bele volt ragadva a termékbe. A színek jók, a legvilágosabb pont jó lenne nekem ha fedne bármit is. Oké BB krém oké oké, de eldolgozva semmit sem látok a bőrömön. Még akkor hidratálónak vagy valami ilyennek elmenne, de csípi, irritálja a bőrömet. A rohadt szőlő (nem must) szagáról meg ne is beszéljünk. A termék maga nem vált be, de a tégelye nagyon cuki, emiatt 2 csillag! :)

Hannabeutygirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 3.

vador

2017. május 19.

Igazából szerintem ez egy meghatározhatatlan állagú és illatú mattító(!) színezett hidratáló. Nem a klasszikus hab állagú alapozó textúrája van, amikor felkenem, olajosnak érzem, elkenve viszont már se érzetre, se tapintásra, se látványra nem az. X-akta.
Szépen egységesít, nem csillog, felviteléhez semmilyen eszköz nem szükséges kis kezeimen kívül. Az Alverde fedőtermékek legvilágosabb árnyalata általában tökéletes nagyon világos, de nem rózsaszín fejecskémre, ez is.
Az árát szerintem kicsit magasra lőtték be Alverde viszonylatban, bár az is igaz, hogy a natúrabb márkák sminkjei hamarabb buggyannak meg, én meg nem sminkelek napi szinten, de azért kupon nélkül nem szívesen venném, akárhogy is, de ez fele mennyiség egy átlagos alapozóhoz képest.

Ui.: Azt még megjegyezném, hogy talkummentes, én főleg ezért választottam, ha így nézzük, akkor máris szimpibb az ára. Kicsit.

vador
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Bebek

2017. május 9.

Nem fed, cserébe beleül a pórusokba és kiemeli őket.
A szaga sem tetszik, bár nem érdekelne, ha szépen fedne.

Bebek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

Nem fed, cserébe beleül a pórusokba és kiemeli őket.
A szaga sem tetszik, bár nem érdekelne, ha szépen fedne.

Timi23

2017. április 30.

Eeeez igen... Egy natúr alapozó, amiben végre nincs alkohol és MATT lesz a bőröm. Mondom: MATT!!! Naná, hogy imádom! :D Még csak egy hete van meg, eddig úgy tűnik, hogy az alverdés Porenminimizerrel és az alverdés porpúderrel együtt kicsit sok a bőrömnek, mintha néhány pórusomat jobban eltömítették volna, de egyáltalán nem vészes - egyébként meg kit érdekel?! MATT tőle a bőröm! És nem látszódnak a pórusaim!!! (A Porenminimizer tök fölösleg mellé, csak mindkettőt kipróbáltam a boltban a teszterből, és azt hittem, együtt csinálják ezt a bőrömmel, de kiderült, hogy ez az alapozó magában tünteti el a pórusokat). Egyébként nekem minden alapozó, púder, korrektor stb. eltömíti a pórusaimat, úgyhogy eddig ezzel a kombinációval vagyok a legboldogabb. És ráadásul MATT tőle a bőröm!...

Timi23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

draculina

2017. április 23.

Ecsettel és szovaccsal nem igazán lehet felvinni csak ujjal, de az meg nem túl higiénikus... Először hab állagú, aztán inkább olajos, utána meg száraz és nem is fed olyan jól, csak egységesíti a bőrtónust.

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Black Fairy

2017. április 14.

Hatalmas kedvenceim a habállagú alapozók, az én bőrtípusomon azok viselkednek a legjobban. Használata kellemes, nagyon jó az állaga könnyű eloszlatni, száradási idejével sincs gondom, és nem oxidálódik látványosan.
Ez a termék a porcelain árnyalatban van meg, nagyon enyhe a fedése, én inkább azt mondanám, hogy egységesebb bőrfelszínt biztosít, nem azt, hogy fed. Nagyon szép egészséges bőrképet ad, bár a szárazabb részeken tényleg megül. Nem csúszik le róla a pirosító se, akár fixálás nélkül is megmarad, nem zsírosodik.
Az illata engem az Alverde iszapos arctisztítóinak illatára emlékeztet, ami picit aggaszt, de ettől függetlenül nem mondanám rossz terméknek. Sajnos nálam ez csak az átlagos kategória.

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!