KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. április 4.

Ár:   1999 Ft

Könnyű, hab textúrájú alapozó E vitaminnal és természetes ásványokkal.

Ár: 1000 + posta , Eladó: NoHa01
Állapot: 1-szer használtam, Helyszín: Eger, fizetés: posta / személyes átvétel

szilvi07

2017. augusztus 3.

Gyenge a fedése, majdnem olyan mint egy BB krém. Az én bőröm utána fénylik sajnos. Púdert teszek rá, de egy idő után átfényesedik.

szilvi07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Hannabeutygirl

Korcsoport: < 18
2017. július 3.

Hát őszintén bevallom ez a termék nekem nem vált be. Először is nem túl higénikus a tartálya, már a második használat után mindenfél szir-szar bele volt ragadva a termékbe. A színek jók, a legvilágosabb pont jó lenne nekem ha fedne bármit is. Oké BB krém oké oké, de eldolgozva semmit sem látok a bőrömön. Még akkor hidratálónak vagy valami ilyennek elmenne, de csípi, irritálja a bőrömet. A rohadt szőlő (nem must) szagáról meg ne is beszéljünk. A termék maga nem vált be, de a tégelye nagyon cuki, emiatt 2 csillag! :)

Hannabeutygirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 3.

vador

2017. május 19.

Igazából szerintem ez egy meghatározhatatlan állagú és illatú mattító(!) színezett hidratáló. Nem a klasszikus hab állagú alapozó textúrája van, amikor felkenem, olajosnak érzem, elkenve viszont már se érzetre, se tapintásra, se látványra nem az. X-akta.
Szépen egységesít, nem csillog, felviteléhez semmilyen eszköz nem szükséges kis kezeimen kívül. Az Alverde fedőtermékek legvilágosabb árnyalata általában tökéletes nagyon világos, de nem rózsaszín fejecskémre, ez is.
Az árát szerintem kicsit magasra lőtték be Alverde viszonylatban, bár az is igaz, hogy a natúrabb márkák sminkjei hamarabb buggyannak meg, én meg nem sminkelek napi szinten, de azért kupon nélkül nem szívesen venném, akárhogy is, de ez fele mennyiség egy átlagos alapozóhoz képest.

Ui.: Azt még megjegyezném, hogy talkummentes, én főleg ezért választottam, ha így nézzük, akkor máris szimpibb az ára. Kicsit.

vador
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Bebek

2017. május 9.

Nem fed, cserébe beleül a pórusokba és kiemeli őket.
A szaga sem tetszik, bár nem érdekelne, ha szépen fedne.

Bebek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

Nem fed, cserébe beleül a pórusokba és kiemeli őket.
A szaga sem tetszik, bár nem érdekelne, ha szépen fedne.

Timi23

2017. április 30.

Eeeez igen... Egy natúr alapozó, amiben végre nincs alkohol és MATT lesz a bőröm. Mondom: MATT!!! Naná, hogy imádom! :D Még csak egy hete van meg, eddig úgy tűnik, hogy az alverdés Porenminimizerrel és az alverdés porpúderrel együtt kicsit sok a bőrömnek, mintha néhány pórusomat jobban eltömítették volna, de egyáltalán nem vészes - egyébként meg kit érdekel?! MATT tőle a bőröm! És nem látszódnak a pórusaim!!! (A Porenminimizer tök fölösleg mellé, csak mindkettőt kipróbáltam a boltban a teszterből, és azt hittem, együtt csinálják ezt a bőrömmel, de kiderült, hogy ez az alapozó magában tünteti el a pórusokat). Egyébként nekem minden alapozó, púder, korrektor stb. eltömíti a pórusaimat, úgyhogy eddig ezzel a kombinációval vagyok a legboldogabb. És ráadásul MATT tőle a bőröm!...

Timi23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

draculina

2017. április 23.

Ecsettel és szovaccsal nem igazán lehet felvinni csak ujjal, de az meg nem túl higiénikus... Először hab állagú, aztán inkább olajos, utána meg száraz és nem is fed olyan jól, csak egységesíti a bőrtónust.

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Black Fairy

2017. április 14.

Hatalmas kedvenceim a habállagú alapozók, az én bőrtípusomon azok viselkednek a legjobban. Használata kellemes, nagyon jó az állaga könnyű eloszlatni, száradási idejével sincs gondom, és nem oxidálódik látványosan.
Ez a termék a porcelain árnyalatban van meg, nagyon enyhe a fedése, én inkább azt mondanám, hogy egységesebb bőrfelszínt biztosít, nem azt, hogy fed. Nagyon szép egészséges bőrképet ad, bár a szárazabb részeken tényleg megül. Nem csúszik le róla a pirosító se, akár fixálás nélkül is megmarad, nem zsírosodik.
Az illata engem az Alverde iszapos arctisztítóinak illatára emlékeztet, ami picit aggaszt, de ettől függetlenül nem mondanám rossz terméknek. Sajnos nálam ez csak az átlagos kategória.

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

Diana82

2017. március 24.

Ez is egy olyan „alapozó” aminek a fedése még egy bb krém hatását sem éri el. Sajnos vannak szárazabb részek az arcomon, ezeket nagyon csúnyán kiemeli, valamint megül a pórusokban is. Piros foltokat, pattanásokat egyáltalán nem leplezi, ezért problémásabb bőrre nem való. De kinek is gyárthatták vajon? A tökéletes, porcelánbőrű lányoknak, akiknek meg tök fölösleges alapozót használniuk. Egyszóval ez a termék egy vakvágány! A szép összetevők és a könnyed eloszlathatóság miatt kap két csillagot. El fogom ajándékozni a család szerencsésebb bőrrel megáldott tagjának, mert kidobni nem szeretnék kétezer forintot. Pedig a tesztere alapján olyan jónak tűnt, de ugye az arcom teljesen másképp viselkedik mint a kézfejem. Senkinek sem ajánlom ezt a terméket!

Másodszorra is nekifutottam, radírozás, megfelelő aláhidratálás után botrányos a végeredmény. Éreztem, ahogy szívja ki a nedvességet a bőrömből, iszonyatosan szárít a mellett, hogy nagyon csúf a végeredmény. Nem értem, nem tesztelik ezeket a termékeket eladás előtt? Szemhéjalap az egyetlen funkciója amire el tudom használni. Dehogy ajándékozom el ezt a borzalmat, nem szúrok ki senkivel sem. 0 csillag járna neki!

Diana82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 24.

zsofi017

2017. február 11.

A legvilágosabb színben vettem meg, elég olcsó volt, szóval gondoltam teszek egy próbát. Én is ecsettel/pamaccsal próbáltam először felvinni... Nagy hiba volt, mert szinte semmi sem kenődött az arcomra. Kézzel már működött a dolog. Felvitel után a habos érzet nekem hamar átcsap "olajosba"... Mintha lenne egy kellemetlen plusz réteg és mindig le akarna folyni. Púderrel ez az érzés azért eltűnik. Inkább csak tökéletesíti a bőrt, fedése kb közepes. Zsíros/kombinált bőrűek (mint én) szerintem csak télen használják, mert akkor segít a hámló bőrön és ad annyi nedvességet, amennyi kell. Nyáron tuti lefolyik. Viszont amiért 3 csillag... az a szaga... Megvan az az "illat", amikor tönkremegy egy rúzs és büdös? (vagy a gyerekkori játéksmincuccaimnak volt még ilyen szaguk... pláne 1-2 év után) Na ennek pont ilyen "kellemes" aromája van... Akit nem zavar és a bőre is bírja ezt a textúrát annak szerintem 4 csillagot is megérne, de nekem ez így 3... Nem totál pénzkidobás, de azért a kedvencem sem lesz.

zsofi017
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

csizmadiacinti

2017. január 31.

Elég kétrétű a véleményem. Jól lehet vele dolgozni, olyan természetes, kellemes tapintású a bőröm is utána, és nem lettek tőle pattik sem. Viszont az állaga minden használattal változik, és nem fed szépen. Az illata elsőre furi, de idővel megszokható. :)

csizmadiacinti
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!