KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. március 30.

Ár:   2000 Ft

Ár: 1000 , Eladó: fnoori
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: fizetés banki utalással, postával vagy személyes átvétel Szegeden ill. Baján
Ár: 1000 , Eladó: LPE
Állapot: Sosem használt, Helyszín: Kőszeg és környékén , fizetés: Személyes átvétel, előre utalás után postai ajánlott küldeményként tudom átadni.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

erikaa

2017. május 17.

2 hete használom a terméket. Sajnos nem olvastam el az itt írtakat, különben nem veszem meg. Tényleg semmi értelme nincs. Próbáltam alapozó nélkül és azzal is. Amit elvártam volna tőle az hogy kicsit egyenletesíti a bőrszínt, vagy legalább javít az árnyalatán, de mintha levegőt használnék. És tényleg kialakult az enyém tetején is egy fura réteg, ami nem tudom mi lehet. Senkinek sem ajánlom abszolút pénzkidobás!

erikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

saladhunter

2017. február 22.

Hatalmas csalódás volt ez a termék számomra. Semmi értelme. Semmi hatása.

saladhunter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Hatalmas csalódás volt ez a termék számomra. Semmi értelme. Semmi hatása.

lecsapaketchup

2016. december 3.

Update: Amit írtam róla, khmm... Borzalom. Nem tudom ki venné meg a dmben ezt a terméket egyébként. Nem éri meg, porfogó.

A dm boxban rejlett ez a kis termék. Amikor először megláttam, szívem szerint hajítottam volna ki a kukába, hogy miért ilyen értelmetlen dolgot tettek bele a dobozba. Korrektor... púder. Púder? Amikor a korrektornak pont az a lényege, hogy fedje a hibákat és ne erősítse, valamint sajnos 20 éves létemre már kisebb-nagyobb ráncok jelentek meg a szemem alatt - durva vízhiány miatt - és ugyebár a púderes állag még jobban szárítaná és "mélyítené" a ráncokat. Úgy voltam vele, hogy egy próbát megér. Felkentem a szemem alá a sárgát, és még dühösebb lettem, hogy igazam lett. Nem fedett, de szárított rendesen. Aztán egyik nap ismét elővettem, adtam neki még egy esélyt. Kicsit bevizeztem a gyűrűsujjam, majd belenyúltam a termékbe, és felvittem a szemkörnyékre. És láss csodát, működött! Viszonylag szépen fedett, de hosszútávon sajnos még így is nagyon szárított. Arra a döntésre jutottam, hogy mint korrektort nem fogom alkalmazni, viszont a highlighterként annál inkább. A három szín összekeverése után egy enyhe, finom csillogást kölcsönöz az arcnak, amely a hétköznapokra tökéletes. Tehát összességében azt tudom mondani, hogy korrektorként nálam megbukott, viszont highlighterként jól funkcionál. Nem leszek kőszívű, ezért három csillagot tudok rá adni, de csakis a highlight miatt. Egyébként magamtól sosem vásárolnám meg, mert nincs értelme.

lecsapaketchup
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

Lillababa

2016. október 12.

Egész arcra szerintem alkalmatlan, de nem is ez a költő szándéka ezzel a termékkel:) Én általában BB krémet használok, meg szem alá egy oda való korrektort és az esetleges pötyikre egy arra való korrektort. A korrektorokat fixálom egy lapos ecsettel a sárga, illetve a zöld színnel, majd mattítom az orrom, homlokom egy pici fixáló púderrel. Nincs nagy fedése egyik terméknek sem, szerencsére nincs is szükségem rá, de ezzel a módszerrel a sötét karikák és a fel-feltűnő kiütések is teljesen láthatatlanok, amihez ez a púder nagyban hozzájárul, mert sokkal természetesebb, mintha egy "általános" púderrel mennék a szemem alá. A parfümre haragszok nagyon, nem értem miért kell, de szerencsére irritációt még nem okozott.

Lillababa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

Skincaremania

2016. szeptember 9.

Update 2016.09.09.: Azóta sem használtam, ez egy értelmetlen dolog, ilyet nem szabad árulni, semmi funkciója.

Nekem is kételyeim voltak bele kapcsolatban, bizalmatlan voltam, igazából én sem tudom használni, szerintem fölösleges. Nem teszi a dolgát.

Skincaremania
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Wattty

2016. szeptember 6.

Nem rossz termék, de nem is voltam vele teljesen megelégedve.
kicsit többet vártam a szem alatti karikák eltüntetésénél.

Wattty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Nem rossz termék, de nem is voltam vele teljesen megelégedve.
kicsit többet vártam a szem alatti karikák eltüntetésénél.

ebnerjano

2016. augusztus 18.

DM box-ban volt ez a púder. Szeretem az Alverde termékeket és tetszett a koncepció, de csalódást okozott. A sárgás színből a szem a alá, a zöldből a pirosságra hajlamos részekre tettem, mindhárom színt keverve pedig egész arcra is használtam mint egy sima púdert. Az ecset nehezen vette fel, sűrűbb szintetikus ecsettel azért ki lehetett imádkozni a tégelyből. A fedése gyérnek bizonyult, nem mattított. Ezeket még elnéztem volna, de néhány nap használat után zsíros réteg képződött a tetején, mintha összegyűjtötte volna az arcbőr zsírrétegét. Pedig alapvetően nem is zsíros a bőröm. Ilyesmit még semmilyen terméknél nem tapasztaltam maximum a Bourjois pirosítónál, de ott is hosszas használat után és le lehetett róla kaparni a felső réteget. Ezzel itt is próbálkoztam, de utána már egy használat után visszatért a probléma. Eddig kísérleteztem, végül a kukában végezte.

ebnerjano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

tomkogy

2016. június 19.

Update:Sajnos így jár a kellő tájékoztatás nélkül eladott termék. Én sem értettem, mire való. Nem egy tipikus korrektor, hanem egy púder, ami sokkal szebb bőrt ad. Hányódik már jó ideje nálam, míg néhány hete a DMben elolvastam a nevét, és rájöttem, nem megfelelően használom. Púderként szuper szerintem.
Ha legalább a DM honlapján lenne több tájékoztatás az alverde termékekről sokkal kedveltebbek lehetnének.

A szem alatti karikáimat szerettem volna eltüntetni vele. Sajnos erre a célra használhatatlan, alig fed, és mélyíti a szemkörnyéki ráncokat. Óriási mennyiség, nem tudom, mire használhatnám el.

tomkogy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 19.

AlexandraKatona

2016. május 29.

Én nap mint nap használom, a mindennapi sminkem része. Meg vagyok vele elégedve igazából. Általában hidratálókrémet viszek fel először, majd egy nagy alapozóecsettel felviszem a kipirult helyekre a korrektort. A három színt összekeverve alkalmazom. Nem látszik nagy változás azonnal, de ha felviszed rá az alapozót azért látszik a különbség: sokkal egyenletesebb bőrszínt kölcsönöz. Én főleg a szemem alatti és az arccsont feletti részre használom, mert egyenetlen színű, sokszor piros a bőröm. Nem mondom, hogy csodát kell tőle várni. A pattanásokat és hasonló bőrhibákat nem fedi el. De az arcszínt az alapozóval együtt egyenletesebbé teszi. Persze, lehetne hiper-szuper mindent elűntető, de egy natúrkozmetikumról beszélünk. A lényege hogy természetes, és kíméletes a bőrhöz. Ha "full-coverage" korrektorra vágyom akkor megveszem a méreg drága Mac meg L'oreal korrektorokat.

AlexandraKatona
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 29.

Tapiocska

2016. április 7.

Jajj de sajnálom szegényt a két csillagos átlagért...
Szóval tény hogy először nem örültem neki.. Nehezen akar az ecsetre tapadni, nem is valami látványos. De! aztán rájöttem hogy pont annyit tud amennyire szükségem van. Egyenletesebb bőrfelszín kicsit egészségesebb kinézettel. Úgyhogy tőlem kap egy négyest. :)

Tapiocska
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 7.

Jajj de sajnálom szegényt a két csillagos átlagért...

Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Cellulózból (legfontosabb növényi rost) származó töltőanyag. A CosIng besorolása szerint még csomósodás elleni, emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag is.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.