KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   299 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Lábápolók

Limitált kiadás

Gyömbér és narancs illatú lábfürdősó napraforgóolajjal és bio kasvirág kivonattal. Puha bőrt varázsol és gondoskodik az otthoni spa élményről.

Tvylvis

2018. május 15.

Egyszerűen tökéletes arra, hogy feldobjon egy pedikűrt. Finom illat, némi ápoló hatás. Nem gondolom, hogy ettől lesz puhább a tappancsom, de a lelkemnek nagyon jót tesz. Ajánlom bátran.

Tvylvis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

Helene

2017. október 30.

Még mindig lehet ilyet kapni így mind a kettőből vettem párat. Én körömvágás előtt szoktam venni egy ilyen lábfürdőt. Ennek erősebb az illata mint a másiknak, de nem zavart, kellemes olyan relaxálós hangulatot idézett. 20 perc áztatás után a lábam puha és lágy tapintású lett :) Egy biztos hozzá tudni szokni ilyen luxushoz :)

Helene
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 30.

TaBePa

2017. augusztus 16.

Kellemes, frissítő illata van, nekem 3 használatra elég volt. Puha lett utána a lábam, szerintem máskor is bedobom a kosaramba.

TaBePa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Elizabeth20

2017. július 4.

Nagyon kellemes illatú lábfürdõsó. Szépen puhítja a lábakat. Ez a termék abszolút bevált nálam, és csak ajánlani tudom. :)

Elizabeth20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

eniko04

2017. június 8.

Én egy zuhanyzós lány vagyok, utoljára talán 5 évesen fürödtem, de mindig tetszettek az ehhez hasonló fürdősók és mikor megláttam a boltban, hogy ez egy lábfürdősó, akkor már dobtam is a kosaramba. Én ezt kipróbálom! Egyébként jó volt tapicskolni egy kis lavórban :D Lehet, hogy kezdem megérteni mi is jó a fürdésben. Finom illata volt (féltem, hogy olyan téli hangulata lesz, de kifejezetten frissítő volt), kicsit talán hidratált is. Tetszett, ilyet szerzek még!

eniko04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

cooleva

2017. május 3.

Mind a kettőt bezsebeltem, azt hiszem 230 Ft volt, de eddig csak ezt használtam el. Nagyon egzotikus illata van, imádom, ahogy találkozik a gyömbér és a narancs. Szépen felpuhította a lábaimat és a körmeimet, talán picit bizsergetett is. Mindenkinek ajánlom, aki kicsit kényeztetné szeretné a mancsait! :-D

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!