KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   €3   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. június 20.

Ár:   €3
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Körömerősítő bambusszal és fitokeratinnal. Naponta egyszer kell a lakkozatlan körömre felvinni.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Makk Zsuzsó

2017. június 11.

Ez az egyetlen körömerősítő, ami tényleg működik, pedig már jó sokat próbáltam. Egyrészt keményíti a körmöket, másrészt a lemezes töredezést is csökkenti, és mintha gyorsabban is nőne tőle a körmöm. Ehhez az eredményhez minden nap 2-szer, 3-szor kell használni, hetekig. Viszont sajnos csak addig tart a pozitív hatás, amíg használom. Amint abbahagyom pár napra, pl. elfelejtem, észreveszem, hogy újra lemezesedik. Szóval aki lakkozni akarja közben, két festés között semmiképp se felejtse el használni.
Mivel valóban van pozitív hatása, 5-öst adok, de csak azért, mert más még ennyire sem használ. De azért messze van a tökéletestől, mivel valahogy nem bír a körömbe tartósan beépülni a hatóanyag.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

zsuzsoka0925

2017. május 8.

Beszakadozó, emiatt megnövesztésre alkalmatlan körmökre vettem. Nagyjából rendbe is jöttek a körmeim, de nem tudom, hogy emiatt vagy csak azért, mert 2-3 hétig nem lakkoztam (emiatt lemosó sem érte a körmömet). De nem volt igazán látványos az eredmény, így egy időre a fiókba került a termék. Aztán valami isteni sugallat hatására japán manikűr után megint elővettem és minden másnap használtam, amitől mintha valami csoda történt volna. Sosem voltak ilyen tartósan ilyen hosszúak a körmeim. Én arra gondolok, hogy a kettőnek együtt köszönhetem ezt. Szóval a recept: japán manikűr (én otthon csinálom) és ez a körömerősítő.

zsuzsoka0925
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Mesi13

2017. április 18.

Nagyon jónak tűnik! kb. 1 hete használom, de naponta többször is akár, ha eszembe jut. Már az első használat után másnap fehérebb volt a körmöm vége, és érezhetően erősödött azóta. Bár előtte a géllakk miatt le is tört, gyorsan rendbe tette. Tényleg jó kis kúra az ilyen papírkörmöknek mint az enyém. :D

Mesi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

Vicuska1987

2017. február 28.

Napi egyszeri használat mellett már egy hét alatt is erősödött a körmöm. A lemezes szétválást is meggyógyította. Úgy nő a körmom, mint a gomba! :) Az illata kicsit érdekes, de hamar elillan. Abszolút csodaszer!

Vicuska1987
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

gpetraam

2017. február 2.

Egy hónapja megvan körülbelül, az első két hétben napi 4-5x is, utána egy hétig semmi, akkor folyamatosan törtek le a körmeim, most megint használom, csak nekem kicsit fárasztó mindennap bekenni a körmöm vele, és szeretem, ha ki van festve, szóval kicsit hanyagolom.
Alapjáraton a körmeim gyorsan nőnek, viszont nagyon gyengék, mindentől letörnek, ráadásul lemezekben, és nagyon vékonyak is, a fehér rész is szinte átlátszó.
Ameddig használtam, tényleg tökéletes volt, amikor letört a körmöm, és megint kenegettem, egy hét alatt visszanőtt ugyanakkorára. :)

gpetraam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 2.

NadjaBlue

2016. szeptember 25.

Nem túl erősek körmeim annak ellenére, hogy nem festem gyakran (havonta 1szer, max 2szer), mégis könnyen betörnek, akár még a cellux felszedésétől is, így mindenképpen szerettem volna valami körömerősítőt. Glamour napokon szereztem be 50%-os kedvezménnyel, gondoltam ha nem válik be, akkor se bukok rajta sokat.
Eleinte tényleg naponta használtam és azt vettem észre, hogy tényleg ritkábban törik be a körmöm, észrevehetően sokkal jobban megerősödött . Azóta már ritkábban használom, egy hét alatt pár alkalommal és igazából nem is tért vissza ez a probléma, a körmeim azóta is tartják magukat.

NadjaBlue
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

kklaram

2016. augusztus 10.

A minuszból hozta vissza a körmöm, most pedig erős és egészséges.
Nagyon gyorsan megszárad az illata is jó és ami még jobb kb 7-10 nap alatt már látványos eredményt hozott:

kklaram
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

A minuszból hozta vissza a körmöm, most pedig erős és egészséges.

magichand

2016. június 21.

Nekem nagyon bevált, brutál kemény lett tőle a körmöm, szinte teljesen elmúlt a lemezessége, ennyire jó erősítőm még nem volt. Lakkozás után akár naponta többször is kenem, és a körömágyam se kímélem. Tegnap tört le először a körmöm mióta használom, jól oda vertem, és egyben letört a legvége. Nem elhajtott, nem beszakadt, és még így is olyan hosszú mint előtte a leghosszabb állapotában. Érdemes kipróbálni!

magichand
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

B.Enci

2016. május 28.

Ez az eddigi legjobb körömerősítő amit próbáltam. Lassan de biztosan nő tőle a köröm, szépen erősödik és szép fehér is ledz a teteje. Csodaszer az elvekonyodott körmökre!

B.Enci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 28.

LadySzosszenet

2016. május 2.

hát úgy sajnálom h csak kettőt vettem... 4 et kellett volna venni.. egyszerűen mesés. azonnal beszívódik és rendesen ápolja a körmöket és nő is tőle mint a .... hát nem tudom h mit fogok használni ha ne adj úristen leállnak a gyártásával. :) *****

LadySzosszenet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 2.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Sodium Lactate

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.