KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   €3   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. június 20.

Ár:   €3
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Körömerősítő bambusszal és fitokeratinnal. Naponta egyszer kell a lakkozatlan körömre felvinni.

AnnaR

2018. július 3.

Leértem az üveg aljára és nem tudom eldönteni, hogy mennyire kellett volna megvennem ezt a terméket. Eleinte jó volt, abba is hagytam a kezelést (nagyon szeretem festeni a körmeim, a gyönyörű minták már hiányoztak,....) de lapokban elkezdett törni a körmön, visszatértem hozzá. Gyakorlatilag olyan, mintha a körmöm ,,nem emlékezne" arra, hogy lekentem ezzel az erősítővel. Csalódott vagyok, mert többet vártam tőle. Nem volt rossz vétel, de találni kéne valami jobbat...

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

KLD

2018. június 4.

Szükségem volt már valami köröm erősítő/tápláló valamire mert a körmeim nagyon gyengék , könnyen töredeztek. Korábbi vélemények után vettem már 1 hete használom naponta 1x és valóban látványosan szebb lett a körmöm bár még nem tökéletes de már sokkal szebb.. egyenlőre meg vagyok elégedve vele.

Up: 2018.06.04: oké továbbra is nagyon megvagyok elégedve..DE észrevettem hogy nemrég kimaradt egy hétvége amikor nem használtam és meglepődve tapasztaltam hogy a körmeim sokkal rosszabbul néztek ki akkor, mint még mielőtt használtam ezt.. vagyis ha nem használnám lehet hogy rosszabb lenne körmöm mint ezelőtt volt?! Ezt még kiderítem

KLD
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

Vilcsi11

2018. január 25.

Imádom, megmentette a körmeimet mert zselés épités után a körmei teljesen tönkrementek. Ezzel hoztam öket ujra helyre. A körömágyra is rákenem illetve a körmeim alá is és a körömre, heti 2x. Gyorsan beszívódik, illata szuper.

Vilcsi11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

gioia

2018. január 20.

Elkenegettem, de nekem sokat nem javított a körmeim állapotán. Használta ismerősöm is, neki se tett többet a körmeiért.

gioia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

cigarettamacska

2017. december 19.

Nagyon jó kis gyógynövény illata van, gyorsan be is szívódik. Ideiglenesen javít a körmeim állapotán,de ez sajnos csak addig tart amíg használom.:(

cigarettamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 19.

Makk Zsuzsó

2017. június 11.

Ez az egyetlen körömerősítő, ami tényleg működik, pedig már jó sokat próbáltam. Egyrészt keményíti a körmöket, másrészt a lemezes töredezést is csökkenti, és mintha gyorsabban is nőne tőle a körmöm. Ehhez az eredményhez minden nap 2-szer, 3-szor kell használni, hetekig. Viszont sajnos csak addig tart a pozitív hatás, amíg használom. Amint abbahagyom pár napra, pl. elfelejtem, észreveszem, hogy újra lemezesedik. Szóval aki lakkozni akarja közben, két festés között semmiképp se felejtse el használni.
Mivel valóban van pozitív hatása, 5-öst adok, de csak azért, mert más még ennyire sem használ. De azért messze van a tökéletestől, mivel valahogy nem bír a körömbe tartósan beépülni a hatóanyag.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

zsuzsoka0925

2017. május 8.

Beszakadozó, emiatt megnövesztésre alkalmatlan körmökre vettem. Nagyjából rendbe is jöttek a körmeim, de nem tudom, hogy emiatt vagy csak azért, mert 2-3 hétig nem lakkoztam (emiatt lemosó sem érte a körmömet). De nem volt igazán látványos az eredmény, így egy időre a fiókba került a termék. Aztán valami isteni sugallat hatására japán manikűr után megint elővettem és minden másnap használtam, amitől mintha valami csoda történt volna. Sosem voltak ilyen tartósan ilyen hosszúak a körmeim. Én arra gondolok, hogy a kettőnek együtt köszönhetem ezt. Szóval a recept: japán manikűr (én otthon csinálom) és ez a körömerősítő.

zsuzsoka0925
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Mesi13

2017. április 18.

Nagyon jónak tűnik! kb. 1 hete használom, de naponta többször is akár, ha eszembe jut. Már az első használat után másnap fehérebb volt a körmöm vége, és érezhetően erősödött azóta. Bár előtte a géllakk miatt le is tört, gyorsan rendbe tette. Tényleg jó kis kúra az ilyen papírkörmöknek mint az enyém. :D

Mesi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Vicuska1987

2017. február 28.

Napi egyszeri használat mellett már egy hét alatt is erősödött a körmöm. A lemezes szétválást is meggyógyította. Úgy nő a körmom, mint a gomba! :) Az illata kicsit érdekes, de hamar elillan. Abszolút csodaszer!

Vicuska1987
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

gpetraam

2017. február 2.

Egy hónapja megvan körülbelül, az első két hétben napi 4-5x is, utána egy hétig semmi, akkor folyamatosan törtek le a körmeim, most megint használom, csak nekem kicsit fárasztó mindennap bekenni a körmöm vele, és szeretem, ha ki van festve, szóval kicsit hanyagolom.
Alapjáraton a körmeim gyorsan nőnek, viszont nagyon gyengék, mindentől letörnek, ráadásul lemezekben, és nagyon vékonyak is, a fehér rész is szinte átlátszó.
Ameddig használtam, tényleg tökéletes volt, amikor letört a körmöm, és megint kenegettem, egy hét alatt visszanőtt ugyanakkorára. :)

gpetraam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 2.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Sodium Lactate

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.