KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   2299 Ft / szett   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. június 20.

Ár:   2299 Ft / szett
Kategória:   Tusfürdők

Ápoló tusfürdő bio naranccsal és bio maracujával.

Kizárólag szettben kapható limitált kiadás (50 ml tusfürdő, 50 ml testápoló lotion, 50 ml kézkrém).

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

jkrisztie2

2017. augusztus 13.

Alverde rajongóként persze hogy én is egyből megvettem ezt a méregdrága, de csinos kis szettet. A pohár is nagyon tetszett, ami benne van, az is. Ez a tusfürdő is jó, de nagyon kevés nekem, még utazáshoz is. Szerintem nem érdemes ilyen kis kiszerelésűbe tölteni, több a műanyag flakon, mint a benne lévő tusi. Vagy akkor csinálnának normál kiszerelésben is.

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

szeliger

2017. július 17.

A trióból ez tetszik a legjobban. Áttetsző, zselés állagú tusfürdő, enyhe, édeskés, narancsos illattal. A bőrön nem túl intenzíven, de azért habzik, zuhany után kellemes, friss tisztaságérzetet ad. Simán megvenném nagy kiszerelésben is.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 17.

Bb.Sophie

2017. július 13.

Bűbájosan aranyos kis szett, nekem aki shaker és műanyagpohár-mániás vagyok, azonnal meg kellett vennem. A kézkrém fantasztikus, pont jó az állaga, jól hidratál és finom az illata. A tusfürdő zselés állagú, jól habzik és tisztít, de nem hidratál és én érzek zuhanyzás közben valami borotvahabra emlékeztető mellékillatot.
Az ár-érték aránya messze nem jó (ha jól emlékszem, 2-3000 Ft körül van) de ennek ellenére nem rossz. :)

Bb.Sophie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Tvylvis

2017. július 7.

Aranyos szett a nyárra, vagy úgy általában is utazáshoz. Kellemes, a márkától megszokott zselés tusfürdő. Szerencsére nem csúszik le a bőrről, kellemesen habzik, jól tisztít. Nem szárítja a bőrt, és nagyon intenzív, kellemes, gyümölcsös illata van. Finom természetes illat, nyáron nagyon jól esett. Praktikus kis apróság.

Tvylvis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sucrose
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.