KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 20.

Kategória:   Szemkrémek

Szemkörnyék ápoló krém rendkívül koncentrált magas hatóanyag tartalmú olivaolajjal,-levéllel,-és bogyó polifenolokkal. A hármas formula friss, egészséges, fiatalos megjelenést kölcsönöz, gyorsan beszívódik.

Vegán termék.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

LBarbie

2018. május 24.

Én direkt szemkörnyéki hidratálót kerestem, nem ránváctalanítót és ez a kis krém remekül vizsgázott. Nagyon jók az összetevői, az állaga is tetszik, hamar beszívódik, sűrű krém, jól hidratál. Rengeteg van benne, biztos sokáig elég lesz.

LBarbie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

racheldawes

2018. május 20.

Kellemes kis krém, mutatós kiszerelésben. Reggel és este használom, valóban gyorsan beszívódik. Hidratálása nekem teljesen megfelelő, de a minimális mimikai ráncok halványításában nem jeleskedett különösebben.

racheldawes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Dorottya92

2018. május 20.

Nagyon elégedett vagyok vele. Reggel és este is használom. Jól beszívódik és smink alá is tökéletes.
A csomagolása tényleg lehetne praktikusabb, plusz a kupakját sem mindig sikerül elsőre visszatekerni, de ettől még simán 5*

Dorottya92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Csobanka

2018. április 26.

Jó ár, nagy kiszerelés. Kellemes használni de se a hidratáló hatása se a ráncfeltöltő hatása nem az igazi. Ha sokat rakok nem szívja be. Viszont nem irritál. Az anaconda szemkörnyékápolója jobban szerepelt nálam, nem is beszélve más hasonló termékekről. Este használom de nappalra is megfelelne ennyire.

Csobanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

cskriszti2

2018. április 18.

Nagy kiszerelés, kiválóan hidratál, jól beszívja a bőröm. Tetszik a kis tégely is.

cskriszti2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

writa

2018. március 12.

Nagyon finom, bársonyos krém. Jól hidratál, jól esik felkenni. Nem csípi a szemem, ha véletlenül belemegy a szemembe. 30 ml van benne, így jó vétel, sokáig elég. De a csomagolása nem a legpraktikusabb, hiába nyúlok bele tiszta kézzel, azért mégsem steril az ujjam. A hosszú időre elég a krém, így sokáig fogom használni, de nem tudom meddig higiénikus. Jobban szeretném, ha pumpás vagy tubusos doboza lenne, de a benne lévő krém 5 csillagos.

writa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

devababa

2018. március 9.

Sokaig hidrataltan marad a borom. Kifejezetten tetszik a tegelye es a natur megjelenese. 30 ml van benne, tehat nagyon sokaig eleg lesz. Orulok a jo alapanyagainak. Illata nagyon enyhe es semleges. Ujraveszem mert nagy.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

mano

2018. március 7.

Kellemes krém, hidratált lesz a szem alatti terület. Mást mondjuk sose vártam el szemkrémektől.
A kiszerelése hatalmas, sose fogy elfogyni.

mano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

A kiszerelése hatalmas, sose fogy elfogyni.

selmeczireka

2018. március 3.

A szemem alatti finom bőr ezen a télen nagyon kiszáradt, reggelente a könnyemtől (ami mintha maró hatással bírna ilyenkor) vörös, utána nagyon száraz. Nem igazán értettem, hogy miért, sosem tapasztaltam ilyet. Több fajta szemkrémet próbáltam, egyik sem vált be, az áruk meg horribilis volt. Ez a kis krém két nap alatt rendbe hozta a szemem alatti részt, hihetetlen. Igényes csomagolás (talán a tégelyes kiszerelés az egyetlen, ami nem tetszik, mert nem túl higiénikus), kellemes visszafogott gyógynövényes illat, remek állag, azonnal beszívódik, remekül lehet rá sminkelni. Nem csíp akkor sem, ha a szemembe kerül. Reggel és este is használom. Csak ajánlani tudom, az ára is nagyon baráti.

selmeczireka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

Donna

2018. február 27.

Már csak azért simán megérte megvenni, hogy rájöjjek mi a funkciója a szemkörnyék ápoló krémeknek. Az, hogy mindenképpen bekend a szemed környékét! Ha az arckrémet használom, mint most kiderült számomra, simán kimarad az a rész. A krém maga OK. Én nem vagyok oda az illatáért, van valami savanykás beütése, de csak ha nagyon szimatolom. De kit érdekel végre kenegetem a szemem környékét yeeeyy.

Donna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 27.

Hidratálók: Algae Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Forrás: truth-in-aging, BFT