Alverde

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 20.

Kategória:   Szemkrémek

Szemkörnyék ápoló krém rendkívül koncentrált magas hatóanyag tartalmú olivaolajjal,-levéllel,-és bogyó polifenolokkal. A hármas formula friss, egészséges, fiatalos megjelenést kölcsönöz, gyorsan beszívódik.

Vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

magnolia

2018. szeptember 13.

Nagy kiszerelés, jó ár, viszont sajnos nekem megromlott, mikor még a felénél se jártam. :( Kicsit savanykás illata lett.

magnolia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

writa

2018. augusztus 13.

Nagyon finom, bársonyos krém. Jól hidratál, jól esik felkenni. Nem csípi a szemem, ha véletlenül belemegy a szemembe. 30 ml van benne, így jó vétel, sokáig elég. De a csomagolása nem a legpraktikusabb, hiába nyúlok bele tiszta kézzel, azért mégsem steril az ujjam. A hosszú időre elég a krém, így sokáig fogom használni, de nem tudom meddig higiénikus. Jobban szeretném, ha pumpás vagy tubusos doboza lenne, de a benne lévő krém 5 csillagos.

Update: majdnem fél éve használom, de nagyon szeretem, jól hidratál, könnyen kenhető, imádom!

writa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

delorean

2018. július 4.

Az eddig használt legjobb szemkörnyékápolóm, nem égeti/csípi a szemem környékén lévő bőrt, nagyon jól hidratál, sminkelni is lehet rá, reggel és este is ezt használom. Az egyetlen negatívum, hogy tégelyes a kiszerelése, nem tubusos, vagy pumpás, de nem tudok ezért levonni csillagot, annyira jó a krém.

delorean
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Brigitta1070

2018. június 27.

Vegyes érzelmeket vált ki. Nem vagyok biztos abban, hogy annyira csoda hidratáló hatása lenne, viszont amit észrevettem, hogy a mindentől ekcémás és száraz szemhéjam nem irritálja és szépen helyrehozta. Nincs zavaró illata, egész gyorsan beszívódik és nagy előnye, hogy sokáig elég és az ára is jó. Több szól mellette, mint ellene, megkapja az 5 csillagot, mert ha az én bőrömet már valami nem irritálja, az csoda

Brigitta1070
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

LBarbie

2018. május 24.

Én direkt szemkörnyéki hidratálót kerestem, nem ránváctalanítót és ez a kis krém remekül vizsgázott. Nagyon jók az összetevői, az állaga is tetszik, hamar beszívódik, sűrű krém, jól hidratál. Rengeteg van benne, biztos sokáig elég lesz.

LBarbie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

racheldawes

2018. május 20.

Kellemes kis krém, mutatós kiszerelésben. Reggel és este használom, valóban gyorsan beszívódik. Hidratálása nekem teljesen megfelelő, de a minimális mimikai ráncok halványításában nem jeleskedett különösebben.

racheldawes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Dorottya92

2018. május 20.

Nagyon elégedett vagyok vele. Reggel és este is használom. Jól beszívódik és smink alá is tökéletes.
A csomagolása tényleg lehetne praktikusabb, plusz a kupakját sem mindig sikerül elsőre visszatekerni, de ettől még simán 5*

Dorottya92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Csobanka

2018. április 26.

Jó ár, nagy kiszerelés. Kellemes használni de se a hidratáló hatása se a ráncfeltöltő hatása nem az igazi. Ha sokat rakok nem szívja be. Viszont nem irritál. Az anaconda szemkörnyékápolója jobban szerepelt nálam, nem is beszélve más hasonló termékekről. Este használom de nappalra is megfelelne ennyire.

Csobanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

cskriszti2

2018. április 18.

Nagy kiszerelés, kiválóan hidratál, jól beszívja a bőröm. Tetszik a kis tégely is.

cskriszti2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

devababa

2018. március 9.

Sokaig hidrataltan marad a borom. Kifejezetten tetszik a tegelye es a natur megjelenese. 30 ml van benne, tehat nagyon sokaig eleg lesz. Orulok a jo alapanyagainak. Illata nagyon enyhe es semleges. Ujraveszem mert nagy.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

Hidratálók: Algae Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Forrás: truth-in-aging, BFT