Alverde Növényi Szappan Citromfű és Pisztácia (Alverde)

Alverde Növényi Szappan Citromfű és Pisztácia

Címkék: Natúrkozmetikumok

Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, illatanyagot, színezéket, állati eredetű és ásványi olaj alapú összetevőket.

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vilvia

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

3/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Bőröregedés   Korcsoport: 18-24

Eddig a leggagyibb Alverde szappanom. Szárít, repedezik, kicsit sem habzik, és az illata is olyan olcsó. Hozzátenném, még így is három csillag, mert összetevők, ár, tisztítóerő, minden más kitűnő. A szokásos riszpekt az Alverdének.

5/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Nagyon-nagyon szerettem az illatát. ^_^ Nem használok soha teljes testre szappant, csak egyes helyekre, tehát arról nem nagyon tudok nyilatkozni, hogy szárít-e. Mondjuk az én esetemben tutira. Még nem találták fel azt a fürdőterméket, ami az én bőrömet ne szárítaná. xD

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Nekem nagyon bevált, hihetetlen jó illata van, jól habzik, és arcmosásra is bevált, nem szárított.

4/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Nagyon finom, kellemes és enyhe illata van. Sajnos nagyon hamar elfogyott :(

4/5

Krémmániás Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Kézmosásra használom, és arra tökéletesen megfelel. Igazából az illatát nem nagyon éreztem. A probléma csak annyi vele, hogy miután a felét elhasználtam, már nem habzott annyira jól (gondolom kiszáradt).

Krémek Krémje Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 18-24

Csodálatos illata van, nem szárít, sokáig kitart. Azt kapom amit ígér :)

5/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Én is teljesen meg vagyok vele elégedve, jó az illata, különösebben nem szárítja a bőröm, az ára is barátságos, amit vártam tőle, azt megkaptam :)

5/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 18-24

Azt szeretem benne. hogy fürdés után nem marad tőle illatos a bőröm, hanem természetes marad. Jól tisztít, nem szárít. Nálam kedvenc és nem is olyan drága kb 300ft, jól csúszik és habzik, meg szép is :)

Krémmániás Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

Nagyon szeretem ezt a szappant, igaz, csak kézmosásra használjuk. Nálam külön jó pont, hogy nem ázik el és nem kell a szappantartót naponta suvickolnom. Az illata enyhe, de nem is vágyom többre.

5/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

Nekem nagyon tetszik, az illata meg sztem eléggé erős, de nem annyira hogy zavarjon

Sodium Palmate ti|eu EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Water / Aqua EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Sodium Cocoate ti|eu EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Glycerin h EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Hydrogenated Coconut Acid EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Parfum / Fragrance i EWG Kockázat: 8, EWG Adat: Közepes

Triticum Vulgare (Wheat) Bran Extract EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Limonene i EWG Kockázat: 6

Citral i EWG Kockázat: 6, EWG Adat: Közepes

Phytic Acid a EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Sodium Chloride EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Iron Oxides / CI 77492 sz EWG Kockázat: 2

Titanium Dioxide/CI 77891 sz EWG Kockázat: 2

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!