KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vilvia

Utolsó módosítás dátuma: 2011. július 16.

Kategória:   Szappanok

Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, illatanyagot, színezéket, állati eredetű és ásványi olaj alapú összetevőket.

Odil

2013. június 30.

Eddig a leggagyibb Alverde szappanom. Szárít, repedezik, kicsit sem habzik, és az illata is olyan olcsó. Hozzátenném, még így is három csillag, mert összetevők, ár, tisztítóerő, minden más kitűnő. A szokásos riszpekt az Alverdének.

Odil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 30.

Kiscsillag5

2013. június 28.

Nagyon-nagyon szerettem az illatát. ^_^ Nem használok soha teljes testre szappant, csak egyes helyekre, tehát arról nem nagyon tudok nyilatkozni, hogy szárít-e. Mondjuk az én esetemben tutira. Még nem találták fel azt a fürdőterméket, ami az én bőrömet ne szárítaná. xD

Kiscsillag5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 28.

alvingirl

2013. május 2.

Nekem nagyon bevált, hihetetlen jó illata van, jól habzik, és arcmosásra is bevált, nem szárított.

alvingirl
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

Gabriella92

2013. április 7.

Nagyon finom, kellemes és enyhe illata van. Sajnos nagyon hamar elfogyott :(

Gabriella92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 7.

Nagyon finom, kellemes és enyhe illata van. Sajnos nagyon hamar elfogyott :(

motyor

2012. december 6.

Kézmosásra használom, és arra tökéletesen megfelel. Igazából az illatát nem nagyon éreztem. A probléma csak annyi vele, hogy miután a felét elhasználtam, már nem habzott annyira jól (gondolom kiszáradt).

motyor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 6.

Malachite

2012. november 26.

Csodálatos illata van, nem szárít, sokáig kitart. Azt kapom amit ígér :)

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Malachite
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 26.

Csodálatos illata van, nem szárít, sokáig kitart. Azt kapom amit ígér :)

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
mandipula

2012. október 30.

Én is teljesen meg vagyok vele elégedve, jó az illata, különösebben nem szárítja a bőröm, az ára is barátságos, amit vártam tőle, azt megkaptam :)

mandipula
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 30.

itsuka

2012. június 17.

Azt szeretem benne. hogy fürdés után nem marad tőle illatos a bőröm, hanem természetes marad. Jól tisztít, nem szárít. Nálam kedvenc és nem is olyan drága kb 300ft, jól csúszik és habzik, meg szép is :)

itsuka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 17.

miraclereka

2012. június 13.

Nagyon szeretem ezt a szappant, igaz, csak kézmosásra használjuk. Nálam külön jó pont, hogy nem ázik el és nem kell a szappantartót naponta suvickolnom. Az illata enyhe, de nem is vágyom többre.

miraclereka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

buttercup

2012. január 19.

Nekem nagyon tetszik, az illata meg sztem eléggé erős, de nem annyira hogy zavarjon

(4)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
buttercup
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. január 19.

(4)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Antioxidánsok: Phytic Acid

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.