KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   890 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Lane

2017. július 5.

lekentem vele a teljes testemet, de arcra is használtam. az állaga először nagyon híg, de testen nem lehet sokáig kenegetni, mert hamar vajszerű, tömény lesz -alapvetően elég tömény, de az a jó, hogy az arcot mattítja.
kifeküdtem a napra egy órára, előtte lekentem magam vele teljesen. a bőröm nagyon szép, bronzos barna lett (nem sárga!) viszont undorítóan büdös önbarnítószagot kapott. ezt nem róhatom fel neki, mert még nem találkoztam olyan önbarnítóval, ami nem büdös. kíváncsi vagyok, hogy foltosan kopik-e, egyelőre szépen tartja magát (pedig izzadtam is vele a napon). ezt elhasználom, de a szaga miatt nem veszem újra.

Lane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Anna1995

2017. június 9.

Ez abszolút nem büdös a testre valo társával ellentétben. Szépen barnit nem foltoz nem fogja meg a ruhát. Viszont a szemhejat is érdemes lekenni nem ugy mint en az első használtnal😅

Anna1995
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 9.

piroslili

2017. május 13.

Tökéletes! Nem fontos, nem zsíros, nem komedogén, hidratáló nélkül is tökéletes.
Én úgy szoktam, hogy Himalaya Herbals, dr. Organic vagy Yves Rocher zselés radírral átmasszírozom az arcom és a nyakam, dekoltázsom minden este. Ezután bekenem vele az arcom, a nyakam, a fülem és a dekoltázsom, majd még egy kicsit az orcámra. Imádom! Minden másnap este használom, de mellette szoláriumozom is heti egyszer, de ott letakarom az arcom.

5***

piroslili
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

5***

Anita1978

2017. január 13.

Imádom az illatát, könnyen beszívódik, és heti 2szer használva nagyon jó kis színt eredményez, és nem lesz baj az arcomnak tőle már vagy 2 éve. Love

Anita1978
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

szilvi07

2016. július 20.

Az arcbőröm sose barnul, mert idáig alapozót hordtam, mert takargatnom "kell" magamat, de most már csak korrektorra+púderre váltottam, de közbe elkezdtem ezt is használni, hogy a testemhez képest ne legyen hulla fehér az arcom. Először csak egy próbát csináltam, egy kis mennyiséget felkentem a csípőmre, és azta, másnapra bebarnult az a rész! Szóval bátran felkentem az arcomra éjszakára. Féltem a végeredménytől, lehet kiüt, foltos lesz, túl sárgás lesz a végeredmény, de nem. Olyan volt, mintha a napon barnultam volna le. Nem irritál, nem lesz foltos a bőröm. Az illata is finom, de ez számomra mellékes, felőlem lehet egy termék büdös is, ha TÉNYLEG használ. Amúgy ez az első önbarnító, amit használok, idáig elítéltem őket, kémiai anyagok,stb miatt, de az Alverde natúr kozmetikum, így ki vagyok vele békülve.

szilvi07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 20.

Monica83

2016. június 15.

Végre megtaláltam :)
Nem foltos,nem csíp,nem sárgít.
2 naponta kenem, szoliba már letakarom az arcom mert azt vettem észre az nagyon ráncosítja,de ezzel a krémmel egészséges színem van.
Én hidratálóval keverem úgy kenem fel.:)
csoda :)

Monica83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

Végre megtaláltam :)
Nem foltos,nem csíp,nem sárgít.
Én hidratálóval keverem úgy kenem fel.:)
csoda :)

nikita

2016. május 17.

Már egy használat után látható hogy nem hófehér a bőröm, nem sárga, hanem kellemes a tónusa és ami a legfontosabb a kombinált bőrömnél hogy nem zsírosít! Reggel sem diszkógömb a fejem ,mint más hidratálók után néha, szóval ezért hatalmas pluszpont. Én kimondottan szeretem az önbírnítók illatát, szóval azzal sincs gondom, öribarik leszünk :)

nikita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 17.

Petracska

2015. december 12.

A téli hónapokban szoktam használni és teljesen meg vagyok elégedve vele. Egy kis pirosító utána és mindjárt jobban érzem magam a látványtól:) 5*

Petracska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 12.

emcuscicus666

2015. június 3.

Total meg vagyok elegedve. Nagyon jo minosegu termek az arahoz kepest. 7 € volt a testre valo tarsaval egyutt.
Van hogy ejszakara kenem fel, de neha nappal is hasznalom, amikor csak itthon tenykedek. Az illata kellemes, egyaltalan nem 'szag'. Felkenes utan par percig meg erezni a jelenletet, azonban hamar beszivodik, es utana csak az illat miatt erzekelem, hogy rajtam van.
Mar egy hasznalat utan latni a kulonbseget. Szepen egyenletesen barnit, nem fogja meg a polo nyakat, (mert ugye a dekoltazsra sem art belole kenni, hogy meglegyen az atmenet) es az ekszerekket sem szinezi el (fulre is erdemes felvinni belole ertelemszeruen).
Sargas tonusu bornel azonban vigyazni kell, mert foltokat hagyhat, es latvanyosabban, mint egy vilagos, vagy semleges tonusu boron. Elotte mindenkepp hidratalni kell a bort, mert a szarazsagtol is foltos lehet a barnito. (Ahol szarazabb a bor jobban, melyebben beszivja a kremet, igy sotetebb lesz a barnulas, mint mas teruleteken.)
Osszesegeben teljesen elegedett vagyok, biztosan ujra fogom venni, ha elfogy, ami nem mostanaban fog bekovetkezni, ugyanis ket honapja hasznalom, es meg a tubus felenel sem jarok. Nagyon keves, mindossze egy mogyoronyi szukseges egy hasznalathoz.
A tubusa higienikus, nem az a belenyulkalos fajta.
Siman megy az 5*

emcuscicus666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 3.

A tubusa higienikus, nem az a belenyulkalos fajta.
Siman megy az 5*

katus92

2015. május 3.

Update: Sikerült megutálnom az illatát, másnap az irodában áradt belőlem az a tipikus önbarnító szag is. Arról nem is beszélve, hogy egyre sárgásabban mutatott a fejemen, kukába került. Egyetlen pozitívum, hogy nagyon szépen kopott, nem foltosan.

Nekem bevált ez a krém. Felkenés után egyáltalán nem éreztem zsírosnak és nehéznek, gyorsan beszívódott és az illata sem az tipikus barnító illat, nagyon kellemes. Nagyon fehér bőröm van, de nem lett sárgás színem és nem is hagyott foltokat, egyenletes színem lett, illetve pattanásokat sem okozott.

katus92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cellulózból (legfontosabb növényi rost) származó töltőanyag. A CosIng besorolása szerint még csomósodás elleni, emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag is.