KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: Ezelke, az összetevőket feltöltötte: Bridddzs, Módosítva: 2016. július 11.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Már az első használat után látványos különbség, főleg a nagyon fehér bőrűeknél. Nem lesz foltos, nem keni össze a ruhát.

Ár: 600 Ft , Eladó: Sinistra
Állapot: Teli van, de régi termék, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel

Preka5

2017. november 14.

Nekem többszöri felkenés után is csak nagyon halvány változás lett a színemben, bár én nem vagyok fehérbőrű. Az illata nem kellemes, de megszokható, nekem nem kopott foltosan, bár nem is nagyon látszott. Ezért inkább világos bőrrel rendelkezőnek lehet jó termék.

Preka5
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

Monica87

2017. október 22.

Én láttam az eredményét magamon, másoknak nem volt olyan szembetűnő a változás, kell 2-3 használat ahhoz, hogy tényleg barnítson, de akkor már kezd sárga lenni és foltosnak is láttam, plusz amit nem szeretek még benne, hogy a kezemet hiába mostam le alaposan, sárgára befogta, és ez csak erősödött minden használat után. Nehezen is kopik le, ráadásul ki is szárította a tenyeremet, ami meglepett. Ezt máshol nem tapasztaltam, de azért kicsit féltem utána, hogy akkor mit csinálhat így a bőrömmel. Felkenés után pedig kellemes, puhít, mint egy sima testápoló. De hosszútávon lehet nem egészséges...

Monica87
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

Aysel

2017. október 13.

Kedvencem a dove derma spa után és a baleaval karöltve
Nagyon szép színt ad.Már az első használat után és ami a legfontosabb nem csúnyán kopik hanem szép természetes nem narancsrépa effektus
De az ilatta valami borzalom
Viszont szép tartós

Aysel
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 13.

Kedvencem a dove derma spa után és a baleaval karöltve
De az ilatta valami borzalom
Viszont szép tartós

Morticiaidol

2017. szeptember 5.

Ennél jobb önbarnítót nem használtam még (bár csak párat próbáltam ki). Természetes színt ad, ápol, nincs tele egészségtelen összetevőkkel, nem végeznek vele állatkísérleteket és nem drága. Konkrétan a bőrgyógyászom is ezt ajánlotta.

Morticiaidol
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

banos71

2017. augusztus 27.

Én eddig a DR KELEN SELFSUN DARK TAN ÖNBARNÍTÓ -t használtam,elfogyott és ebből volt itthon egy flakonnal(ajándékba kaptam),hát nem vagyok elégedett,foltosan barnít,alig ad színt..nagyon megbántam,hogy használtam.
Maradok a Dr. Kelennél-az a legjobb,szép színt ad,rendesen eldolgozva egyenletes.
Nekem ez az Alverde nem vált be.Sajnos 2-3 csillagnál nem ér többet-plusz rettenet büdös.

banos71
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

kisvirci

2017. augusztus 15.

Illatra nekem sem jött be ez a termék, de azért elviselhető., azt igazán nem lehet mondani hogy rettenetes az illata vagy egyebek. Viszont a hatása nagyon jó. Nem foltos, nem sárga, és tényleg heti 1-2 használattal olyan vagyok mint aki most jött haza a Bahamákról :D Már az első használat is igazán szépen meglátszott. Mivel a többi társánál messze jobb, én 5 csillagot adok! Meg vagyok elégedve :) Ja, és az ára is remek!!!

kisvirci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

FatimeFay

2017. augusztus 12.

UPDATE: Nem olyan régen újra rászántam magam, hogy használjam. Nem tudom mi történt vele, de most semmilyen kínai leves szagot nem hagyott maga után, viszont szép barna lettem. Nem tudok rajta eligazodni.

Életem első önbarnítója. Vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban.
Láványosan teszi a dolgát, világos bőrön akár 2 árnyalatot is sötétít egy használat után. Érdemes radírozni előtte és óvatosan kell felvinni, jól eldolgozva különben csíkoz. Eddig semmi probléma nem lenne vele, viszont a szaga az borzasztó! A termék "illatával" nincs bajom, az még kellemesnek is mondható, viszont amit a bőrön hagy az valami borzalom. Három napig intenzív instant kínai zacskós leves ( legalábbis nekem arra hasonlít az önbarnító illata) szagom volt tőle, akármit fújtam magamra nem fedte el teljesen, még fürdés után is éreztem magamon.
Azóta inkább a Dove önbarnítós testápolóját használom, nincs olyan látványos eredménye, de cserébe a szaga sem olyan vészes és nem tart olyan hosszan sem.
Azt a fél flakont ami megvan el fogom használni, mert sajnálnám kidobni. Majd legfeljebb akkor kenem fel, amikor biztosan nem kell mennem sehova másnap - meg harmadnap sem :D - de nem valószínű, hogy még egyszer megveszem.

FatimeFay
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Életem első önbarnítója. Vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban.

hajnoca3

2017. augusztus 10.

Bevált! Nem sárga, szépen barnít már egy használat után is.

hajnoca3
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Bevált! Nem sárga, szépen barnít már egy használat után is.

Craftastic

2017. június 29.

Tényleg szépen barnít a testápoló, de vigyázni kell vele mert csupa foltos lett a bokám, és nagyon csúnyán kopik is. A karjaimon nem vettem ezt észre, de a lábaim, hááááát boka és térd környékén elég ronda. Tudom, hogy rá van írva, hogy ne használjuk bokára és térdre, de hát az is hülyén néz ki ha a 2 árnyalattal világosabbak ezek a részek.. Azt nem szeretem benne, hogy több óra után is ragacsos érzetet hagy maga után, ami nyáron kifejezetten kellemetlen érzés. Valószínűleg nem fogom újravenni, ha elfogy.

Craftastic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

Hannah11

Korcsoport: < 18
2017. június 15.

Jaj..először is:iszonyat büdös eleve,de mikor felkentem akkor izzadság szagra emlékeztető amit érzek..
Másodszor:sárga!messze nem barna a színe,úgy néztem ki vele,mint egy májbeteg.
Az egyetlen ami jó benne,hogy rögtön látszik az eredmény és hogy nem lettem tőle foltos.

Hannah11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 15.

Másodszor:sárga!messze nem barna a színe,úgy néztem ki vele,mint egy májbeteg.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek