Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. július 11.

Kiszerelés:   4,6 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Színezett ajakápoló E-vitaminnal és monoi olajjal.

4 változatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szabs

2018. augusztus 18.

Imádom, egyik legjobb ajakápolóm. Kellemes illat, hidratáló és szép ajkak!

szabs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Imádom, egyik legjobb ajakápolóm. Kellemes illat, hidratáló és szép ajkak!

Nymphea

2018. augusztus 7.

Nagyon szeretem, a Papaya árnyalat került hozzám. kellemes, visszafogott illata van, emellett az ajkakon is szép, elegánsan visszafogott viselet. Nem hivalkodik, de látszik, hogy valami fedi az ajkakat. Én nagyon szeretem, akár a mindennapokra is.

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Nialla

2018. július 24.

Egyáltalán nem vált be. A szám szinte összeragadt tőle, mindegy mennyire vékonyan kentem fel. Ápoló hatást egyáltalán nem éreztem, sőt, inkább szárított.

Nialla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

Judee

2018. július 24.

A legjobb nyári beszerzésem. Az utolsót vettem meg a dm-ben a papayásból. 799 Ft -ért. Imádom az illatát (de a darazsak is!). Szeretem a színét és hogy nem csillogós. Úgyhogy nekem tökéletes.

Judee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

Makk Zsuzsó

2018. július 7.

Egyedül a papaya árnyalatnak van látható színe, a többi inkább csak a fincsi illatokban tér el. De ez a papaya valami mesés, gyönyörű, természetesen üde, friss színt és kis "szőlőzsírfényt" ad az ajkaknak, miközben kifogástalanul ápol. Ha fényvédős lenne, mégjobb lenne, de így is szuper. Rögtön vettem hármat, mert annyira jó.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.