KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: claudia, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2012. december 19.

Kategória:   Samponok

Festett és természetes hajszínre is javasolt.

greengirl

2013. május 22.

Szeretem, de balzsam nélkül biztos nem használnám. Mindjárt elfogyott.

greengirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

Szeretem, de balzsam nélkül biztos nem használnám. Mindjárt elfogyott.

dyta_93

2012. november 30.

Én találtam és nagyon szeretem :) eredetileg a keratinos hajkiegyenesítésem miatt vettem meg mert nincs benne az a bizonyos Sodium Laureth Sulfate..a tartós kiegyenesítésnek rég nincs hatása, de ezt a sampont azóta is használom :) jó az illata, a hajam fényes és puha, nem kopik tőle a hajfesték, olcsó és ráadásul natúrkozmetikum is!!!

dyta_93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 30.

Hidratálók: Betaine, Sodium PCA