KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Minden hajtípusra, ragyogóvá és selymessé teszi a hajat.

Fénytelen, töredezett hajra.

jkrisztie2

2017. augusztus 13.

Kedvenc Alverde samponom, sokszor vettem már újra. A balzsamjával együtt használom, régen volt még ilyen hajkúra is, azt is nagyon szerettem. Illata kellemes, szépen tisztít, én teljesen elégedett vagyok vele.

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

sieszter

2017. augusztus 4.

Egyetértek az egyik előttem szólóval, teljes mértékben takony állagú, de ez az értékelésemet nem befolyásolja :) Az illata jó, de a hajamon nem érzem. Nekem kétszer kell vele hajat mosni, mert elsőre nem nagyon habzik és ez bennem azt az érzetet kelti, h még nem tiszta eléggé a hajam. Emiatt gyorsabban fogy, mint más sampon. Kicsit sprőddé teszi a hajamat, meg szerintem nem is fényesít. Ami jó benne, h nem zsírosít egyáltalán, sőt. Biztos, h nem veszem újra.

sieszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Regina2222222

2017. június 7.

Szia korpa, viszlát haj..!

Regina2222222
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

Szia korpa, viszlát haj..!

szevin007

2017. március 26.

1 hónapja használjuk, nagyon megszerettem. Alapvetően elég problémás hajam, fejbőröm van, de ezt a sampont kivételen szereti mindkettő. Nem irritál, maximálisan jól tisztít, a hajam nagyon fényes és szép lesz tőle. Balzsamot mindenképpen használok hozzá, mert nélküle szárít. Egyébként imádom!!! Úgy használom, hogy előtte VCO kókuszolajjal bekenem a hajamat és bemasszírozom a fejbőrömbe is, hagyom kb 30 percet és utána 2-szer átmosom ezzel a samponnal a hajamat. Az eredmény csodás, ragyogó, táplált, puha, egészséges, illatos haj. :D

szevin007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

szilvasitimea

2017. január 26.

Nagyon szeretem, isteni finom az illata, és valóban fényesíti a hajamat.

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Nagyon szeretem, isteni finom az illata, és valóban fényesíti a hajamat.

Nika25

2016. december 26.

Számomra annyira nem vált be ez a sampon. Nagyon szárított és zsírosított is. Nem tudom, hogy ettől a sampontól-e, de tele lett a fejbőröm sebes pörsenésekkel. Azért elhasználtam, de újra nem fogom venni.

Nika25
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Amethyst0612

2016. július 31.

Balzsamjával együtt használtam. Nem volt rossz, de olyan kiemelkedő se. Nem lett fényesebb vagy puhább a hajam tőle, szerencsére gyorsabb zsírosodást vagy korpát sem okozott.

Amethyst0612
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 31.

MsKors

2016. július 9.

A balzsammal együtt használtam, nem volt rossz de nem is volt valami nagy szám. A vékony szálú, lelapuló hajam nagyon szállt tőle, bár ennek ellenére többször újra vettem valami megmagyarázhatatlan oknál foga, magam sem értem.

MsKors
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

barnabogi

2016. július 7.

Szörnyű!
Olyan mintha takonnyal mosnék hajat.
Soha többet..
Nem is lesz tőle tiszta a hajam,és még korpás is lettem tőle és a másik alverdés sampontól is..
Hozzáteszem hogy 3évente 1x jön ki a korpám egy 3cm-es helyen, ettől masszívan mindenhol, fél év alatt sikerült elmúlania..

barnabogi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 7.

Szörnyű!
Olyan mintha takonnyal mosnék hajat.
Soha többet..

Eple

2016. június 25.

Eddigi legjobb samponom! A balzsamjával együtt használom és szép fényes puha lesz tőle a hajam, az illata is jó :)

Update:
Azóta már több sampont is próbáltam de mindig visszatérek hozzá! Ez a sampon könnyen kezelhetővé teszi a hajam.

Eple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 25.

Update:

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!