KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: jkrisztie2, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2014. február 3.

Kategória:   Samponok

Csipkebogyó és napraforgóvirág kivonattal. Szilikonmentes.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Vogue83

2017. április 13.

Nekem is óriási csalódás.... soha nem volt ilyen rossz samponom. Pénzkidobás egyértelműen.

Vogue83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

diamia

2014. április 5.

Anyukámnak vettem egyet, neki állítólag picit jobban zsírosodik tőle a haja, majd magamnak is. Én meg vagyok vele elégedve, fényes, tiszta lesz tőle a hajam, elég jól habzik.

diamia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 5.

Zatanii

2014. március 24.

Barátnőm nevében is írom, hogy ez valami borzalom. Én ugyan nem használtam, kölcsön akartam kérni tőle egy hajmosásra, de meggondoltam magam, miután közölte, hogy az egy hete mosatlannak tűnő haját előző nap mosta ezzel a "csodával". Inkább javasoltam neki egy Alterrás sampont, az érdekes módon bevált. Sok Alverde sampont próbáltam már, sajnos összességében elmondható róluk, hogy baromira zsírosítanak.

Zatanii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

sweetnika77

2014. március 20.

Sajnos nekem nem vált be.Pozitiv:nem viszkett már a fejbőrőm,jól habzik,tisztit rendesen.
Negativ:hamar zsirosodik a hajam,szárazak a végei,kicsit összetapadt haj már mosás után 1 órával. Szóval nem tetszik de ennek ellenére 3 pont,az összetevők miatt.

sweetnika77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 20.

galagonyanya

2014. március 1.

Annyit szólnék hozzá, hogy az összetevők listája hiányos, mert az utolsó tétel (Eugenol) lemaradt. Érdekes, hogy annak a flakonnak, amit a kezemben tartok, a címkéje a tükörképe a képen láthatónak. És nem csak festett, hanem természetes színű hajra is ajánlják. Lehet, hogy egy újabb kiadás az, ami nálam van, de hogy ennyire hasonló legyen...Maga a termék különben felejtős, színvédőnek nem mondanám, egy elviselhető minőségű natúrkozmetikum, ennyi.

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 1.

radirroni

2014. március 1.

Viszkettem tőle, szárított, és színvédő "hatása" ellenére eléggé megfakult a hajam, nem veszem újra, örültem, hogy elfogyott.

radirroni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

biusjj

2013. december 29.

Nagyon jó. A festett hajam imádta :D Nem kopott annyira mint más samponoktól. Ki merem jelenteni, hogy az egyik legjobb színvédő. (Nekem legalábbis.) Nem zsírosít, de nehezebb tőle a hajat kibogozni úgyhogy mindenképp kell balzsam. ( a múltkor elfogyott a balzsamom... egy élet volt kifésülni a hajam) Ettől a kis malőrtől eltekintve (ami az én hibám volt) természetesen 5*.

biusjj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

lumiukko

2013. október 30.

Volt már jobb Alverde samponom is. Finom az illata, de kicsit szárítja a hajam, illetve én hatalmas színvédő hatást sem vettem észre (festett vörös vagyok). Ráadásul ha ezzel mosok hajat, kicsit előbb kezd el zsírosodni. Vannak ennél sokkal jobb samponjai a márkának.

lumiukko
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

ani.kiss307

2013. október 29.

Az itteni vélemények alapján próbáltam ki,és idáig nem csalódtam.Vörös festett a hajam ,hajmosás után van tartása nem lapul le,nem zsírosodik,nem korpásodik.Viszont balzsamot muszáj utána tennem de idáig nagyon meg vagyok vele elégedve:))
update
:a végére valahogy elmúlt a varázs...száraz lett tőle a hajam...hiába tettem rá balzsamot,és idegesített ,hogy nem habzik..elhasználtam,de nem veszem újra

ani.kiss307
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

update

kerikatavirag

2013. október 13.

Hát le kell hogy húzzam ezt a sampont. Szerintem szörnyű, pedig már volt dolgom natúr samponokkal. Nem habzik, iszonyatosan folyik - és emiatt nagyon gyorsan is fogy, nyikorog tőle a hajam, szárít is... a balzsamja is egy katasztrófa szerintem. Nekem viszketett tőle a fejbőröm. Egyszerűen macerás, és a nem is éri meg a macera a hatását. Drága is. Ja, és a szín is ugyanúgy megy ki a hajamból, mint mástól. Az egyetlen pozitívuma az az illata.Szerintem pénzkidobás, többet nem fogok ilyet venni. A regeneráló balzsamja az hihetetlenül jó az Alverdének, de ennyi.

kerikatavirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 13.

Hidratálók: Sodium Lactate, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Glucose Glutamate

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

A burgonyafélék családjába tartozó lampionvirág terméséből készült kivonat. Sajnos nem sok info érhető el az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, de a hatóanyag egyik gyártója szerint gyulladáscsökkentő, antimikróbális és antioxidáns hatással bír.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT