KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Normál és zsíros hajra

• nyugtatja a fejbőrt
  • tartós frissességet és a könnyedséget ad a hajnak
  • késlelteti a haj zsírosodását

Ár: 400 Ft , Eladó: Dodicsenko
Állapot: kb. 2x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy Foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Krisztinaia

2018. április 27.

Sajnos nekem nem jött be arra amire kifejezetten tervezték.

Az átlag samponoknál jobb. Egészen szerettem de a zsírosodást sajnos minimálisan sem javította.
Megjegyezném, hogy az Alverde Avokádós sampon, ami töredezett hajra való viszont sokat javított a könnyen zsírosodó hajamon.

Egyelőre mivel találtam jobb sampont nem tervezem újravenni. Viszont szeretnék még adni neki egy esélyt a későbbiekben.

Krisztinaia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 27.

Sajnos nekem nem jött be arra amire kifejezetten tervezték.

terez

2018. március 22.

Nagyon könnyen zsírosodó, hosszú, egyenes és lelapuló hajam van. Az a néhány Alverde sampon, amit eddig kipróbáltam, nem volt ezekre az állapotokra hatékony. Ez a sampon az eddigi legjobb, tényleg leviszi a zsírt és a fejbőröm nem viszket már két nap múlva. Az illata szinte semleges, aki nem szereti az erős, parfümös illatokat, annak beválhat ez a sampon.

terez
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 22.

Pumi

2018. március 12.

Nagyon büdös, és kócolja a hajat.

Pumi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Nagyon büdös, és kócolja a hajat.

MaryFuture

2018. február 22.

Természetes összetevőjű sampon, szilikonmentes. A leírt hatást produkálja.

MaryFuture
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 22.

Természetes összetevőjű sampon, szilikonmentes. A leírt hatást produkálja.

Leminda

2018. február 20.

Ezeket a termékeket azért veszi az ember, mert az összetételük iránt elköteleződött. Ezért hajlandó némi komforttényezőkből alább adni. De! Ez a termék annyira összekócolta a hajamat, hogy alig bírtam megfésülködni szárítás után, a hajtövem ugyanúgy zsírosodott, a vége meg nagyon kiszáradt. Elhasználtam más samponnal váltva, de többet nem veszem.

Leminda
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 20.

jujo

2018. február 4.

2017.10.24: első használaton túl vagyok :) Már samponozás közben is éreztem a tisztító hatását, határozottan kell!!!! utána balzsam. Talán a hideg miatt, hogy a szervezet készül a télre, de mióta hűvösebb idő van, jobban zsírosodik a hajam. Előtte nyáron 5-6 naponta mostam csak meg, és mellette heti 3-4 edzés is volt, most meg a 2. nap végére már úgy nézek ki, mint aki belefejelt a zsírosbödönbe :( Szóval bizakodom ebben a samponban, remélem nem leszek korpás tőle, elég érzékeny a fejbőröm. Bízom a natúr(abb) összetevőkben :)

UPDATE:

Kb 3x tudtam használni. Teljesen szétszárította a fejbőröm, az illatanyagoktól viszkettem mint egy bolhás kutya és ráadásul korpás is lettem tőle. Hosszú távon biztosan nem jó, zsíros haj->ez a sampon, ami szétszárít annyira hogy még több faggyút fog termelni-> amitől megint zsíros lesz->ez a sampon..... és így szép lassan/vagy gyorsan eljutsz oda h naponta mosod a hajad.....csillagot sem érdemel

jujo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

UPDATE:

Dorottya92

2018. január 30.

Ez egy nagyon jó kis sampon. Nyilván egy sampontól nem lehet elvárni hogy egy mosással egy hétig kitartson a frissesség, emiatt kár lepontozni. Továbbra is kétnaponta mosok hajat, de ezzel a második nap végére jobb a helyzet mint korábbi samponokkal. Többen írják hogy nem habzik eléggé, én első mosáshoz Balea Med sampont használok, majd az Alverdet másodjára használom, és így a habzással semmi gond, plusz lassabban is fogy. Érdemes pár percig fenthagyni és utána leöblíteni.

Dorottya92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

AnnaR

2017. december 19.

Csak rontott a helyzeten. Hatalmasat csalódtam, mert a márka smink termékeit szeretem, de ez a sampon semmire nem jó. Vékonyszálú, hosszú hajam van, zsírosodásra hajlamos. Eddig az Avon egyik luxus, olajos állítólag hiperszuper samponjával mostam hajat, így tartott a ,,csoda" 3 napig, ezzel a samponnal 2 naponta hajat kell mosnom, ami nem tesz jót a fejbőrnek.
Nem is lehet róla mit mondani, katasztrófa, szinte semmit nem segít a problémán. Pénzkidobás, legalábbis nekem.

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 19.

Anikamatzi

2017. szeptember 8.

Tele lett a hócipőm az SLS-sel és a hajamat megtisztítani képtelen műsamponokkal amiktől 2 nap után zsíros lett a hajam. Mivel szappannal nem akartam kínlódni hajmosáshoz, kipróbáltam ezt. Kétszer mosom át vele a hajam alkalmanként és egy hétre megoldva a probléma. :) Nem kell össszekötni a hajam mert zsíros, szép és tiszta marad sokáig. Nekem bevált ez a sampon nagyon. Korpát nem okozott. Bár nem hiszek a totális vegyszermentesség létezésében, de megnyugtató, hogy ebben legalább kevesebb van.

Anikamatzi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

vvivien

2017. augusztus 26.

Az illata gyógynövényes, sárgás színe van, 3-4 napig bírta a hajam két hajmosás között

vvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Hidratálók: Sodium PCA, Betaine, Hydrolyzed Soy Protein

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Lásd Tripeptide-32