KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Normál és zsíros hajra

• nyugtatja a fejbőrt
  • tartós frissességet és a könnyedséget ad a hajnak
  • késlelteti a haj zsírosodását

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

jujo

2017. október 24.

2017.10.24: első használaton túl vagyok :) Már samponozás közben is éreztem a tisztító hatását, határozottan kell!!!! utána balzsam. Talán a hideg miatt, hogy a szervezet készül a télre, de mióta hűvösebb idő van, jobban zsírosodik a hajam. Előtte nyáron 5-6 naponta mostam csak meg, és mellette heti 3-4 edzés is volt, most meg a 2. nap végére már úgy nézek ki, mint aki belefejelt a zsírosbödönbe :( Szóval bizakodom ebben a samponban, remélem nem leszek korpás tőle, elég érzékeny a fejbőröm. Bízom a natúr(abb) összetevőkben :)

jujo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Anikamatzi

2017. szeptember 8.

Tele lett a hócipőm az SLS-sel és a hajamat megtisztítani képtelen műsamponokkal amiktől 2 nap után zsíros lett a hajam. Mivel szappannal nem akartam kínlódni hajmosáshoz, kipróbáltam ezt. Kétszer mosom át vele a hajam alkalmanként és egy hétre megoldva a probléma. :) Nem kell össszekötni a hajam mert zsíros, szép és tiszta marad sokáig. Nekem bevált ez a sampon nagyon. Korpát nem okozott. Bár nem hiszek a totális vegyszermentesség létezésében, de megnyugtató, hogy ebben legalább kevesebb van.

Anikamatzi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

vvivien

2017. augusztus 26.

Az illata gyógynövényes, sárgás színe van, 3-4 napig bírta a hajam két hajmosás között

vvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 26.

rammy717

2017. augusztus 20.

2 naponta mosok hajat, hamar zsírosodik. Az illata kellemes, de a problémámat nem oldotta meg. Sok kell belőle, tehát nem túl gazdaságos. Nem habzik intenzíven. Még kétszeri hajmosás után is úgy érzem, hogy a fejbőrömet nem tisztította meg rendesen. Azóta első átmosáshoz használom, másodszorra egy másik sampont használok, hogy tisztának érezzem a fejbőröm. Sajnos nem vagyok elragadtatva, de nem is mondanám, hogy rossz. Átlag sampon, elhasználom, egy próbát megér mindenképpen!!

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

labellodelaluna

2017. augusztus 19.

Alapvetően nagyon hamar zsírosodik a hajam, ám igazán ez a sampon sem tudta orvosolni a problémát. Hiába, a használata mellett továbbra is naponta, jobb esetben kétnaponta kell hajat mosnom. Még keresem az alternatívát, addig is elhasználom, ami még maradt belőle.

labellodelaluna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

revontulet

2017. június 2.

Sokaig hasznaltam, foleg amikor a hajamat novesztettem, hogy minel kevesebbszer kelljen hajat mosnom. Kicsit szaritotta a hajvegeimet, de erdekes modon a fejboromon ezt nem vettem eszre. Sikerult megszuntetni a zsirosodast es eleg volt 5-6 naponta hajat mosnom. Csodat nem kell tole varni, ha heti tobbszor megizzadsz mert edzel vagy szaunazol, akkor gyakoribb hajmosas ezzel is szukseges. Osszessegeben nem csodaszer, de mivel nem akartam szilikonnal meg minden sz@rral telenyomott sampont hasznalni a hajamra, igy jo valasztasnak bizonyult.

revontulet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

ddominikaa

2017. május 31.

Az elmúlt mondjuk 5-6 évben 2 naponta kellett hajat mosnom. Mostanában annyira rossz állapotban volt a hajam, hogy naponta meg kellett mosnom. Több sampont kipróbáltam rá, amiket ajánlottak, aztán random megvettem ezt.
Mivel rengeteg negatív véleményt olvastam itt róla, félve próbáltam ki, de gondoltam már ártani nem árthat.
Konkrétan a második hajmosás után már elég volt csak 3 naponta hajat mosnom, el se hittem. Csoda!

Miután elfogyott az első tubus, gondoltam elhasználom a korábban vásárolt samponjaimat (varga gyógynövényes, syoss, stb.) és kipróbálom, hogy a sampon miatt lett ilyen jó állapotú a hajam vagy más tényező is közrejátszott, de most újra 1-2 napot bír, úgyhogy a sampon ilyen király! :D

Mondjuk, tényleg szárít, de használok balzsamot meg hajolajat és így teljesen puha és egészséges a hajam.

ddominikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

Era514

2017. május 29.

A flakon 1/3-át használtam el. A hajam már ennyitől is rettenetesen korpás lett, viszont ugyanolyan zsíros maradt. A folyékony szappan adagolóban végezte, de most meg a kezem lett nagyon száraz, így innen is száműzöm. Használhatatlan...

Era514
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Rebuska

2017. május 25.

Minden nap kellene mosnom a hajamat annyira zsírosodik. Használtam már minden féle szereket, samponokat. Mindig azt gondoltam hogy zsíros hajra való samponok azért nem működnek mert tele vannak nyomva minden fele kémiai anyagokkal. ezért meg vettem ezt, viszonylag kevés kémiai anyag van benne. de amilyen olcso olyan sz.r is. Az igyis száraz hajvégeimet teljesen ki szárította még jobban. ki se tudtam fésülni gubancolódott, de a hajgyökereim ugyan ugy zsírosodtak, sőt még jobban. Illata sem kellemes, és alig habzik. Most az egyszer örültem hogy ilyen kicsi a kiszerelés alig vártam hogy el fogyjon.
Akinek brutál zsiros a haja, figyelmébe ajánlom a Baba- zsiros hajra való sampont. Igaz az is szárította a hajvegeimet IS de nem ilyen mertekben. Sokkal jobban tisztitotta a hajamat es elég volt 3-4 naponta hajat mosnom.

Rebuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

polewitch

2017. április 15.

Jelenleg ezt használom. A zsírosodást nem késlelteti, az illata nem túl meggyőző, viszont nem habzik ész nélkül a fejemen.

polewitch
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Hidratálók: Sodium PCA, Betaine, Hydrolyzed Soy Protein

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Lásd Tripeptide-32