KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 29.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bio-hamamelis,bio-kamilla kivonattal.Gyengéden tisztítja az érzékeny bőrt a szennyeződésektől és vízálló smink eltávolítására is alkalmas.Szárítás nélkül frissíti és tonizálja a bőrt.Vegán.

Ancsuk

2018. június 10.

Nagyon szeretem a hab allagat, es nagyon kellemes gyogynovenyes illata van, valoban nem szaritja az arcboromet

Ancsuk
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

3366

2018. március 22.

Szeretem a lemosó habokat, eddig az almásat használtam a vegyes bőröm miatt, de gondoltam kipróbálom ezt, mivel már nem tini vagyok. :P És nagyon örülök, hogy a kosaramba került, mert azóta sokkal puhábbnak érzem az arcbőrömet! Szerintem mostmár erre fogok beállni, imádom az állagát, az illatát és azt hogy natúrkozmi. :D

3366
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Vichy

2018. február 14.

Itteni vélemények alapján vettem meg, de nekem szárítja a bőrömet. Micellás sminklemosás után használom, a maradék sminket szépen leszedi, nem tapasztaltam semmi különlegeset vele kapcsolatban. Teszi a dolgát, ára is jó, de nem fogom sajnos újravenni.

Vichy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Helllaa

2017. december 27.

Nagyon szeretem, kíméletesen tisztít. Nem szárít vagy csíp, az enyhe sminket is lazán lemossa

Helllaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 27.

ginojshks

2017. november 13.

Remek kis lemosó. Én kétszer mosom át vele az arcom ( ez két pumpálás) és szépen leszedi a sminket is. Ez már a második flakon amit veszek és a napi használathoz képest elég sokáig elég. Valóban húzódik utána a bőröm kicsit de szerintem nem vészes főleg ha az ember hidratál utána:)

ginojshks
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

mano1

2017. október 28.

Kellemes használni, de nem távolítja el a szennyeződéseket maradéktalanul. A pumpás kiszerelés praktikus. Használata után picit húzódik az ember bőre. Szempillaspirállal nem birkózik meg, de az alapozót stb szépen leszedi . Elhasználom, de nem fogom újra venni, szárító hatása miatt. (miért tesznek bele alkoholt?)

mano1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 28.

edibo

2017. október 26.

Azért adnék négy csillagot, mert ha marad némi szempillaspirál rajtam, azt csak elkeni, de nem mossa le. Viszont ebből kifolyólag talán nem is túl agresszív a bőrrel sem... Az illata kicsit nekem erős, de mivel az arcmosás néhány pillanat csak, így nincs nagy jelentősége. :)
Nem mondom, hogy rossz termék, de legközelebb valami mást fogok kipróbálni.

edibo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

Nem mondom, hogy rossz termék, de legközelebb valami mást fogok kipróbálni.

Nyuszoka

2017. augusztus 10.

Reggel és este is használom, nagyon szépen és kíméletesen tisztítja meg az arcot a szennyeződésektől, viszont hiába írják arra alkalmasnak, mikor kipróbáltam, akkor nekem smink lemosásra kevés volt, a szempillaspirállal és tussal legalábbis nem tudott mit kezdeni, de ez engem nem zavar, sminkeltávolításra úgy is mást használok. Erősen citrusos illata van ami eleinte kicsit zavaró volt, de mára már hozzászoktam. Néha kicsit szárítja a bőrömet, de egyáltalán nem vészes mértékben. Az egyetlen problémám vele, hogy a fele környékén tényleg beragad a pumpája és onnantól kissé kényelmetlen a használata, de ezt a szép összetevők és a jó ára miatt elnézem neki.

UPDATE: Azóta megoldották a pumpa beragadás problémáját, legalábbis nekem az utóbbi 3-4 flakonnál már nem volt vele ilyen gondom.

Nyuszoka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Sueann

2017. június 13.

Sokáig szerettem, de valamit változtattak az összetételen, amikor a pumpás flakonba tették és azóta iszonyatosan szárítja a bőröm, és valszeg az alkohol miatt, ahogy juditjanka is írja.

Sueann
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 13.

kalen

2017. április 18.

Viszonylag friss szerzemény, de hamar megkedveltem. Az én bőrömet nem irritálja, pedig sminklemosásra is használom, így a szememet is éri. Nekem sikerült eltüntetnie a spirált is, nem okozott neki problémát. Az illata szerintem egész kellemes. Kicsit fura volt rögtön habot felkenni az arcomra, azt hittem nem nagyon fog tisztítani, de kellemesen csalódtam. Használat után frissnek, tisznának érzem a bőrömet, minimálisan szárít is egy picikét, de a zsíros bőrömnek ennyi pont kell is.

kalen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Dipotassium Glycyrrhizate