KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 29.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bio-hamamelis,bio-kamilla kivonattal.Gyengéden tisztítja az érzékeny bőrt a szennyeződésektől és vízálló smink eltávolítására is alkalmas.Szárítás nélkül frissíti és tonizálja a bőrt.Vegán.

tia094

2018. november 15.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban.. Akartam egy arclemosót ami natúr és elérhető áron van, és akár mindennap tudnám használni. Amikor megláttam az itteni véleményeket hatalmas örömmel mentem be a Dm-be és vittem oda a kasszához ezt a terméket.. Natúr, vegyes bőrre van és még pumpás is ( van valami furcsa fétisem a pumpás szépségápolási termékek iránt), azt hittem megütöttem a főnyereményt. Bár nem tetszett a parfüm az összetevők listáján, ugyanis az én bőröm valami furcsa kis kényes szerzemény (korpás-szeborreás, vagyis a lehető legérzékenyebb bőr a világon, megvastagodásra hajlamos, pattanásokra szintúgy ez a kettő pedig ugye mint tudjuk nem jó kombó, mindemelett mindenre nagyon érzékeny) egész pontosan semmilyen illatanyagot nem bír elviselni, s habár a fogamzásgátló 21. századi csodájának köszönhetően már nem küzdők pattanásokkal mégsem akartam kisérteni a sorsot, de úgy voltam vele ő biztos jó lehet. Aha.. az első 3-4 használat után pici piros pattikat véltem felfedezni az arcomon, először én balga azt hittem az új yves rocher krémem miatt ( ez még gyalázásnak is sok), de természetesen nem, hanem ő volt a kis bűnös.. szóval mindennapi használatra nekem nem jött be, ha ritkán hetente 1 max kétszer használom arcradír elött akkor furcsa mód nem okoz kiütést, de napi ajánlatra az extra érzékeny bőrűeknek nem ajánlom, gyanítom a parfüm lehet a gyanús. Kár, pedig jó barátok lehetünk volna..

tia094
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

daisydream

2018. november 11.

Nagyon jó kis arclemosó, remekül tisztít, nem irritálja a bőröm és nem pirosodom ki tőle.Sajnos a habos állag miatt több kell belőle,ezért elég gyorsan fogy, de nagy valószínűséggel újra fogom venni.Az ára nagyon baráti.

daisydream
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

csdoma

2018. augusztus 30.

Fantasztikus! Érzékeny az arcbőröm, de ez a lemosó kíméletesen tisztítja és a sminket is szinte maradéktalanul eltávolítja. Néha egy vattakoronggal átmegyek még a szemem körül, de szerintem ilyen ár mellett ez az apró hiba megbocsátható. Nem csíp és nem szárítja a bőröm, nem okoz kipirosodást és az illata is nagyon kellemes, olyan "tiszta" illata van. Csak ajánlani tudom! :)

csdoma
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Ancsuk

2018. június 10.

Nagyon szeretem a hab allagat, es nagyon kellemes gyogynovenyes illata van, valoban nem szaritja az arcboromet

Ancsuk
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

3366

2018. március 22.

Szeretem a lemosó habokat, eddig az almásat használtam a vegyes bőröm miatt, de gondoltam kipróbálom ezt, mivel már nem tini vagyok. :P És nagyon örülök, hogy a kosaramba került, mert azóta sokkal puhábbnak érzem az arcbőrömet! Szerintem mostmár erre fogok beállni, imádom az állagát, az illatát és azt hogy natúrkozmi. :D

3366
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Vichy

2018. február 14.

Itteni vélemények alapján vettem meg, de nekem szárítja a bőrömet. Micellás sminklemosás után használom, a maradék sminket szépen leszedi, nem tapasztaltam semmi különlegeset vele kapcsolatban. Teszi a dolgát, ára is jó, de nem fogom sajnos újravenni.

Vichy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Helllaa

2017. december 27.

Nagyon szeretem, kíméletesen tisztít. Nem szárít vagy csíp, az enyhe sminket is lazán lemossa

Helllaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 27.

ginojshks

2017. november 13.

Remek kis lemosó. Én kétszer mosom át vele az arcom ( ez két pumpálás) és szépen leszedi a sminket is. Ez már a második flakon amit veszek és a napi használathoz képest elég sokáig elég. Valóban húzódik utána a bőröm kicsit de szerintem nem vészes főleg ha az ember hidratál utána:)

ginojshks
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

mano1

2017. október 28.

Kellemes használni, de nem távolítja el a szennyeződéseket maradéktalanul. A pumpás kiszerelés praktikus. Használata után picit húzódik az ember bőre. Szempillaspirállal nem birkózik meg, de az alapozót stb szépen leszedi . Elhasználom, de nem fogom újra venni, szárító hatása miatt. (miért tesznek bele alkoholt?)

mano1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 28.

edibo

2017. október 26.

Azért adnék négy csillagot, mert ha marad némi szempillaspirál rajtam, azt csak elkeni, de nem mossa le. Viszont ebből kifolyólag talán nem is túl agresszív a bőrrel sem... Az illata kicsit nekem erős, de mivel az arcmosás néhány pillanat csak, így nincs nagy jelentősége. :)
Nem mondom, hogy rossz termék, de legközelebb valami mást fogok kipróbálni.

edibo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

Nem mondom, hogy rossz termék, de legközelebb valami mást fogok kipróbálni.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Dipotassium Glycyrrhizate