KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eniki16, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

amore

2013. december 30.

Smink nélküli arcra hidegebb időben kellemes. Illata ilyen kicsi van csak,jojobás.
Kicsit több kellett belőle,de a flakon jópofa.

amore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Kicsit több kellett belőle,de a flakon jópofa.

kozmetikum

2013. augusztus 14.

Nagyon praktikus a pumpás kiszerelés, és kellemes a habos állag. Tisztának és frissnek érzem utána a bőrömet, viszont kicsit "keveslem" az állagát, picit lehetne sűrűbb. De tisztít és óvja a bőrömet, szóval bevált :)

Kicsit le kellett, h pontozzam, valószínőleg nem veszem újra, mivel jobban szeretem a sűrűbb állagú arctisztítókat. Ezen kívül minden stimmel, amiket írtam róla. :)

kozmetikum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

babyface

2013. május 12.

nagy rajongója vagyok a pumpás, habzó lemosóknak és mivel nem találtam ennél jobb összetételűt rá esett a választásom. nekem nagyon jól teljesít már a második flakonnal fogyasztom. :) picit szárít, de a néha extrémen zsírosodó bőrömnek nem árt... reggeli rohanásban, zuhany alatt imádom használni! :)

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

Cirné

2013. március 22.

Egy hete használom, eddig teljesen bevált, pedig tartottam tőle, hogy a benne lévő olaj nem fog jót tenni pattanásra hajlamos, érzékeny, száraz bőrömnek. Imádom, hogy hab állagú, és azt is, hogy pumpás.

Cirné
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

rikiki25

2012. december 18.

Nekem nem távolította el az arcomról sem a sminket, sem a koszt. Alig vártam, hogy elfogyjon.

rikiki25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

narubra

2012. október 5.

Ugyanazt tudom írni róla, mint springsteen33.Mindenre érzékeny,hófehér,pirosodásra hajlamos és vízhiányos bőröm van.Ez az egyik legjobb arclemosó (és NEM sminklemosó) rá. Sminklemosót előtte használok, ami nálam nedves vattára cseppentett olívaolajként van jelen. :)

narubra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 5.

pilody

2012. július 14.

Több flakonnal elhasználtam már belőle, nagyon kellemes, jól tisztít, és puha lesz utána a bőr, az árát viszont nem tudom, hogy hova akarják még felemelni. Folyamatosan csak azt veszem észre, hogy egyre drágább... Az ára miatt mínusz egy csillag.

pilody
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 14.

Nico1984

2012. április 18.

Este szoktam használni. Engem egy kicsit szárít, de amúgy is zsíros a bőröm, úgyhogy nem nagy probléma.

Nico1984
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 18.

momo

2012. április 3.

Most fogyott el az első flakonom. A kedvenc Eucerin arclemosó zselém helyett szerettem volna valamit, amit nem tesztelnek állatokon. Nekem is kevés és én is érzem azt a fura réteget a bőrömön a használata után. A sminket leszedi, valószínűleg pont azért, mert olajos. Nálam is kb. 1 hónapot-5 hetet bírt, ami azért elég kevés. Nem veszem újra, mert nem nekem való, viszont tényleg nagyon gyengéd.
-1 csillag, mert nem tisztít megfelelően, -1, mert kevés ideig elég

momo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 3.

-1 csillag, mert nem tisztít megfelelően, -1, mert kevés ideig elég

szerka

2012. április 3.

Smink lemosására szerintem nem a legjobb választás. Én reggel szoktam használni. Nem a kedvencem. Sőt, mostanában azt vettem észre,hogy kipirosodik az arcom a használata után. Azt én nem vettem észre, hogy hagyna zsíros utóérzetet. Tiszta érzést kelt a bőrön. Nagyon könnyű kis készítmény.

szerka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 3.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Serica

Faggyúdió vaj. A borneói faggyúdió (Shorea stenoptera) dióját a földről gyűjtik és napon szárítják. Magjából oldják ki a vajat, akárcsak a kakaóbabnál. Jellegzetes szagú és krémes fehér színű. Hasonlít a kakaóvajhoz, de magasabb az olvadáspontja, ezért kemény szappan gyártására is alkalmas. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, emolliens hatású összetevő. Borneón és Szumátrán évszázadok óta használják bőrápolásra. Gazdag fitoszterolokban (sztigmaszterin, avenaszterol) és triterpén alkoholokban. Az összetevővel elsősorban ajakápolókban és szappanokban, testápoló tömbökben találkozhatunk.