KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 18.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Limitált kiadás

Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó mandulakivonatot és sheavajat tartalmazó olajos testápoló balzsam bársonyosan puha, selymes érzetet kölcsönöz az igénybe vett, száraz bőrnek. Gyorsan felszívódik és nem zsírosítja a bőrt. Növényi glicerint tartalmazó, hidratáló hatású receptúrája segít fenntartani a bőr természetes védőköpenyét. Vegán termék.

Gyevocska

2017. november 20.

A kókuszos testvaj után muszáj volt beszereznem magamnak egyet ebből.
Érdekes, hogy amikor a boltban szagolgattam, sokkal erősebb volt az illata, mint amikor felkentem. Eleinte féltem, mert nem szeretem az édes illatokat, de ez mennyei! Engem a vaníliás krémtúróra emlékeztet még gyerekkoromból. Mármint az illata és nem az állaga. Könnyű, krémes, gyorsan beszívódik, szinte selymes lesz a bőröm tőle! Ami elég ritkaság. Régebben ezt a hatást egy normál testápolóval soha nem értem el. Azoktól inkább ragadt a bőröm, de puha soha nem lett. Ezt a drágát szinte itta a bőröm. Tökéletes!

Gyevocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 20.

A kókuszos testvaj után muszáj volt beszereznem magamnak egyet ebből.

Izar

2017. november 14.

Ma vettem ezt is, és egyáltalán nem bántam meg. A kakaós csomag illatával szemben azért én ezt preferálom: édes, enyhén fűszeres vanília, nekem legalábbis. Igazi Karácsony illat ez is. Amikor kinyomom a flakonból, nagyon sűrűnek és nehéznek tűnik, de pillanatok alatt beissza a bőröm, és nem hagy maga után semmilyen kellemetlen réteget. Nekem az ápoló hatása pont elég (igaz, és még télen is ritkán használok testápolót, legfeljebb a lábszáramra, mert nem igényli a bőröm), de el tudom képzelni, hogy nagyon száraz bőrre esetleg kevés. Ha másért nem, az illatáért teljesen megérte. Szerintem átrakok belőle egy kisebb flakonba, és kézkrémnek használom. Az illata mondjuk gyorsan elszáll, de sebaj, majd újrakenem. :-)

Izar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

uaim

2017. november 14.

Szeretem nagyon nagyon, nem kimondottan mandulás az illata inkább cukorkás enyhe, nem túl erős, én érzékeny vagyok illatokra de nem bántja az orrom, szóval aki szereti a cukorkás illatokat próbálja ki. Könnyen felszívódó, nem zsíros, jó testápoló.

uaim
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!