KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 18.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Limitált kiadás

Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó mandulakivonatot és sheavajat tartalmazó olajos testápoló balzsam bársonyosan puha, selymes érzetet kölcsönöz az igénybe vett, száraz bőrnek. Gyorsan felszívódik és nem zsírosítja a bőrt. Növényi glicerint tartalmazó, hidratáló hatású receptúrája segít fenntartani a bőr természetes védőköpenyét. Vegán termék.

Tvylvis

2018. június 10.

Volt (vagy van) a Túró Rudinak egy Szamos Marcipánnal közös diós verziója, na annak volt egy az egyben ugyanez az illata. Diós krémtúró, sajnos nagyon kevés mandulával. Egyedi illat, a végére azonban nekem már kissé túl sok volt, túl édes. Egyébként nagyon jól kenhető, viszonylag gyorsan és maradéktalanul beszívódó testápoló. Napi, kétnapi használattal az én bőröm kellőképpen hidratálta, beleértve a könyök és a sípcsont száraz bőrét is. Alapvetően szívesen elhasználtam, de a végén megcsömörlöttem az édességétől.

Tvylvis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

Reni3

2018. április 5.

Az illata nagyon jó és ezért csábultam el,mert elötte a kakaóvajasat használtam.Nagyon száraz börűeknek ajánlják,ezért nem is tudtam hová tenni,mert engem jobban hidratált a kakaóvajas változata.Ez is egy “jóféle” testápoló rosszat nem írhatok rá,de mivel van jobb is,ahogy említettem,ezért egy 4-est adok rá:)

Reni3
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Morgana27

2018. március 30.

Tényleg nagyon finom az illata (szinte szeretném megenni :D), jól felszívódik és egészen puha lesz utána a bőröm, de az én extra száraz bőrömnek sajnos még így is kevés - egy nap után már megint kezd száradni. :(

Morgana27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 30.

faragoanita

2018. március 2.

Én is összekevertem a white smoothieval, mint egy előttem szóló :) én is vadászom, de szerintem azt már nagyon kevés helyen lehet kapni, mert én nagy városban élek, több dm is van, elég nagy választékkal, de nem találtam még.
Úgy 10 éve kaptam egy alverde ajándékcsomagot anyutól Mikulásra. Tusfürdő, meg testápoló. Annak pont ilyen illata volt és imádtam, viszont akkor marcipán illatúnak árulták :D.
Ez a testápoló nálam 5 csillag. Télre! Mert melegebb időben azért ez elég zsíros lenne. extra száraz a bőröm, gobdolom a normál bőrt ez zsírosítja, talán kényelmetlen réteg maradhat a bőrön, ha nem tudja beszívni. kézkrémnek is ezt használom, illetve a száj és áll környékén. nem pattogtam ki ott sem.

faragoanita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

dottya

2018. február 22.

Végre egy olyan dm-es testápoló, amiben nincs se Myristyl Myristate, se Isopropyl Palmitate :) Gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrön, se plusz réteget. Szépen feltöltötte a bőrömet. Bár minden nap használom, és a szárazabb részeket többször is újrakenem, mégis sokáig kitart. Nálam nem okozott pattanásokat, pedig egész testfelületen használom minden este. Extrém száraz bőrre szerintem kevés, főleg így télen, de nekem mégis csodaszernek minősül, mert ez végre egy olyan hidratáló amitől nem pattogtam ki :D Az egyetlen probléma, hogy limitált kiadás. :( :(

dottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 22.

Deepy

2018. február 10.

Imádom az illatát, könnyen beszívódik és jól hidratál. Kár hogy limitált kiadás, talán raktározni kellene belőle 😊

Deepy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Helene

2017. december 20.

Ez egy remek testápoló. Kár, hogy csak limitált kiadású. Gyorsan beszívódik és utána csak lágy, puha és selymes tapintású lesz a bőröm. Az illata szerintem karácsonyra tökéletes. Vaníliás-mandulás illatot érzek. Bár a vanília illat hogy kerül ide azt nem tudom.

Helene
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 20.

jkrisztie2

2017. november 28.

Hirtelen megörültem, mikor megláttam a dm polcain, mert azt hittem, a white smoothie mandulás testápoló az, amit jó ideje vadászok!
Ez egy újabb mandulás kiadás, tetszik ez is nagyon. Finom, picit édeskés illatú. Jó az állaga, megfelelően hidratálja a bőrömet.

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

Gyevocska

2017. november 20.

A kókuszos testvaj után muszáj volt beszereznem magamnak egyet ebből.
Érdekes, hogy amikor a boltban szagolgattam, sokkal erősebb volt az illata, mint amikor felkentem. Eleinte féltem, mert nem szeretem az édes illatokat, de ez mennyei! Engem a vaníliás krémtúróra emlékeztet még gyerekkoromból. Mármint az illata és nem az állaga. Könnyű, krémes, gyorsan beszívódik, szinte selymes lesz a bőröm tőle! Ami elég ritkaság. Régebben ezt a hatást egy normál testápolóval soha nem értem el. Azoktól inkább ragadt a bőröm, de puha soha nem lett. Ezt a drágát szinte itta a bőröm. Tökéletes!

Gyevocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 20.

A kókuszos testvaj után muszáj volt beszereznem magamnak egyet ebből.

Izar

2017. november 14.

Ma vettem ezt is, és egyáltalán nem bántam meg. A kakaós csomag illatával szemben azért én ezt preferálom: édes, enyhén fűszeres vanília, nekem legalábbis. Igazi Karácsony illat ez is. Amikor kinyomom a flakonból, nagyon sűrűnek és nehéznek tűnik, de pillanatok alatt beissza a bőröm, és nem hagy maga után semmilyen kellemetlen réteget. Nekem az ápoló hatása pont elég (igaz, és még télen is ritkán használok testápolót, legfeljebb a lábszáramra, mert nem igényli a bőröm), de el tudom képzelni, hogy nagyon száraz bőrre esetleg kevés. Ha másért nem, az illatáért teljesen megérte. Szerintem átrakok belőle egy kisebb flakonba, és kézkrémnek használom. Az illata mondjuk gyorsan elszáll, de sebaj, majd újrakenem. :-)

Izar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0