KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barazsuzsa, Módosítva: 2012. május 27.

Kategória:   Sminkek szájra

Ellenőrzött biogazdálkodásból származó összetevőket és természetes illóolajokat tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Pirkko

2017. november 15.

A kedvenc szájkontúrceruzám. Krémes és tartós. Mauve árnyalatban egyszerűen gyönyörű. Ára nagyon kedvező.

Pirkko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

makeupbybrigitta

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 27.

5* mert gyonyoru szinei vannak, kremesek es tartosak is :) szerintem ez a legjobb termek az alverdetol :)

makeupbybrigitta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

draculina

2017. szeptember 3.

Egy piros árnyalatom van, amit egy sephora rúzs alá szoktam kenni és szerintem nagyon szuper :) Krémes és hosszantartó, szép a színe.

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

trangel

2017. július 5.

Ár-érték arányban is szuper!

trangel
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 5.

Ár-érték arányban is szuper!

Lina1105

2017. június 27.

Tartós, szép összetevők. A kicsit gyengébb tartósságú Alverde rúzsok élettartamát is jelentősen meghosszabbítja. Lehetne több színben is.

Lina1105
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Bleach

2017. június 10.

Szupertartós cucc, szinte önmagában is megállja a helyét! Kenterbe veri néhány drágább társát.

Bleach
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

Tvylvis

2017. május 4.

Az Alverde egyik kiemelkedő terméke. Két színem van, a 18-as Hibiscus és a 16-os Pretty Mauve. Ez utóbbi sajnos rajtam barnának tűnik mályvás, lilás helyett, azt továbbadtam. A Hibiscus szín viszont csodás, keresem rúzsban a megfelelőjét. Erősen pigmentáltak, eléggé krémesek, tartósak. A krémessége miatt elég gyorsan fogy, de könnyen beszerezhető és nem vészes az ára. Egyértelműen ajánlom, ötös.

Tvylvis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

redakkrisztinaa

2017. április 18.

12 soft red árnyalatot vettem meg , féláron. Krémes , jól kenhető , tartós. Csak jókat tudok mondani róla . 300 Ft-ért pedig ajándék volt.

redakkrisztinaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

alinn

2017. március 29.

Nem nagyon használtam eddig szájkontúrt, de most már ki akartam próbálni. Eddig jónak tűnik, ár-érték arányban szerintem nagyon jó.

alinn
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 29.

kandi1

2017. március 2.

Szuperjó termék!!! Jól pigmentált, tartós. Én önmagában használom, fél napig biztos tart még evés után is. Első termék, amire több hónapos használat után sem jön elő az allergiám.

kandi1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.