KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde  Szemceruza

Alverde

Alverde Szemceruza

Ár:   700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2012. május 4.

Természetes viasza rugalmasságot, alakíthatóságot és kényelmes felvitelt tesz lehetővé. Hat színkombinációban kapható.

Alverde  Szemceruza fehér
Ár: 350 , Eladó: szzh01
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest XIV. vagy posta, fizetés: személyes átvétel vagy postázás banki utalást követően

moenia

2017. május 27.

A természetes összetevői miatt választottam, de amikor lemosom, ugyan úgy csípi és kimarja a szemem szélét. Egyáltalán nem tartós, elmaszatolódik, feltükröződik és nincs intenzív színe sem. Egyszer-kétszer használtam, de félretettem. Kidobni sajnáltam :(

moenia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

ayse

2017. május 4.

Rajtam egesz napot kibír es vegre nem irritál.

ayse
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 4.

Rajtam egesz napot kibír es vegre nem irritál.

Tvylvis

2017. május 4.

A 10-es szilvaszín van meg, azt hiszem, immár harmadszor vettem újra. A tökéletes lila szín zöld szem mellé, kötelező darab! Nem az a hideg lila szín, ami a legtöbb márka palettáján megtalálható, hanem inkább egy bordós, padlizsános beütése van. Annyira viszont nem bordós, hogy beteggé tegye a tekintetet. Kiváló az állaga, könnyen siklik, ha kell, jól satírozható. Én mindig szemhéjpúderre viszem fel a ceruzát, és színes vagy színtelen porral fixálom. Rajtam ezzel a módszerrel szinte minden tartós. Vízvonalra nem próbáltam, oda nem szoktam használni. Jó az ára, könnyen beszerezhető, remélem, hogy nem veszi ki ezt a színt a DM a kínálatból.

Tvylvis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

draculina

2017. április 23.

Volt belőle fekete, barna, lila és fehér színűm is, de kb. 1 hónap után beavasodott vagy nem tudom, de nagyon büdös lett és inkább nem használtam tovább egyiket sem.

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

annodobo

2017. január 14.

Szerintem borzasztó. Egyáltalán nem tartós és büdös.

annodobo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 14.

Szerintem borzasztó. Egyáltalán nem tartós és büdös.

Blackxentric

2017. január 11.

Nekem lila van belőle. Nagyon nehezen tudom csak felvinni, a színe is nagyon halovány a bőrömön. Csalódás volt.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Mosolyorszag

2016. november 26.

A fekete verziót használtam..bár ne tettem volna.
Zsíros,csúszkál,lefolyik,kifakul,szinte lepislogom és minden természetes összetevője ellenére nekem is eléggé csípte a szememet,pedig pont azért választottam,hogy a kontaktlencsémet ne irritálja ha véletlenül valami belemenne belőle a szemembe.
Lehet más célra megfelelőbb lsd.szemöldök,de ami a funkciója lenne abban kegyetlenül felég. :(

Mosolyorszag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

A fekete verziót használtam..bár ne tettem volna.

redrick

2016. november 17.

Sajnálom, hogy ilyen értékelést kellett kapnia. Beütött a "rikító kék szem milyen jól fog kinézni a fekete szemceruzával" gondolatsor - alapjáraton nem sminkelek, még korrektort sem használok -, aztán hirtelen felindulásból megvettem, mert cruelty free, korrekt ára van és szépek az összetevői. Nem tartós, hamar lekopik, ha véletlenül a szemembe kenem, irritál; viszket, vörös, fáj, száraz, szóval kénytelen vagyok szemcseppezni és úgyis lefolyik az egész. Teljes pénzkidobásnak éltem meg, maradok a natúr fejszerkezetemnél, az a biztos.

redrick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

ameliemoon

2016. november 16.

Szemöldökre, tusvonalra használom a feketét, és nem kellemetlen az illata sem. Megszokásból használom, mert olcsó, könnyen beszerezhető, de sajnos kenődik, és közel sem annyira tartós, mint szeretném. Nem irritált, bár a vízvonalra csak nagyon ritkán használom (oda inkább Terr...Nat..i-t kenek).

A feketén kívül a zöldet és a barnát próbáltam eddig az Alverde szemeruzákból. Összességében a zöld volt a legrosszabb, a fekete a második, és a barna a legjobb tartósságra/ pigmentáltságra/ állagra.

ameliemoon
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

szevi

2016. október 13.

Ez az első csalódás az Alvedre natúrkozmetikum termékeiből. Glamour-napokat kihasználva vettem meg a 01-es, fekete verziót, mert az előző szemceruzám a szembe kerülve folyamatosan irritált. Ettől legalább nem pirosodott ki a szemem, de kb. olyan volt, mintha rajtam se lett volna :( sajnos pénzkidobás volt még így féláron is :(

szevi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

Antioxidánsok: Tocopherol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.