KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1599 Ft (csomagban)   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. június 16.

Ár:   1599 Ft (csomagban)
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás, testápolóval és kézkrémmel egy csomagban kapható.

Tusfürdő alma- és karamellillattal

A növényi glicerin nedvességgel látja el és selymessé teszi a bőrt. A kíméletes formula gyengéden tisztítja a bőrt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Tvylvis

2017. március 19.

Hosszan nem írok véleményt a termékről, mert egyrészt limitált kiadás volt, másrészt rettentően nem szerettem. A többek által említett zselés állag még nem zavart volna, azt is belátom, hogy natúrkozmetikumként nem habzik. De az illata.... inkább szaga, az rettentő. Édes, mű cefreszag. Konkrétan a férjem szerint is erősen pálinkaszaga volt, vagy valami ahhoz hasonló. Kézmosóként elhasználtam, keverve mással, de soha többé. Tudom, az illat szubjektív, de ez számomra flop termék volt. Kettest azért kap, mert nem végezte a kukában.

Tvylvis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 19.

Kimi

2016. december 29.

Hát ez borzasztó állagra is illatra is. Lényegében egy gyenge zselé ami egyáltalán nem habzik tehát nem fog sokáig tartani (ami nem is baj). Önmagában és bőrön is iszonyú mű szaga van, almához és karamellhez köze sincs. Ezt most nagyon elszúrták!

Kimi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Noncs

2016. november 27.

Tényleg nem olyan az illata, mint a testápolónak meg a kézkrémnek. Viszont állaga nem rossz, és nem szárít.

Noncs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Flami

2016. november 24.

Az állaga nekem bejött. Könnyű, zselés, áttetsző, nem volt ellenérzésem. Teljesen semleges illata van, sem almát, sem karamellt nem éreztem, de tényleg még csak nyomokban sem. Jó, hogy nem rakják teli illatanyaggal, mert natúr termék, de akkor ne legyen így hirdetve.
Azt a funkcióját ellátja, hogy tisztít, de nem tetszett.

Flami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 24.

Azt a funkcióját ellátja, hogy tisztít, de nem tetszett.

szeliger

2016. október 26.

A trió leggyengébb tagja. Állaga nem bizalomgerjesztő, kocsonyás, áttetsző, a hasonlatokat most nem nevesíteném. Illatra nagyon gyenge, ha nagyon akarom, akkor nyomokban kivehető az alma, karamellt egyáltalán nem érzek, fürdés után semmi illat nem marad utána. Nem volt meglepetés, hogy kevéssé habzik, elég sok fogy belőle egy zuhanyzásnál. Nem lopta be magát a szívembe.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 26.

adrika128

2016. október 26.

Ez a tusfürdő elég nagy csalódás illat szempontjából, a kézkrém és a testápoló nem ilyen illatú. Nagy örömmel vágtam bele a zuhanyzásba első használatkor, de sajnos nagyot csalódtam. Egyébként nincs vele probléma, átlagos tusfürdő, nem is szárít. Aztán lehet csak rajtam volt poshadt alma illata. :D

adrika128
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Hidratálók: Glycerin, Betaine