KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yette, Módosítva: 2017. május 24.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A csillagfürtöt már több évezrede ismerik értékes hatóanyagának köszönhetően. A növény magja gazdag fehérjében és magas telitetlen zsírsav tartamú olajokban. A csillagfürt fehérje értékes, mivel fontos aminosavakat tartalamz. Az édes csillagfürt peptideket, sheavajat,ligetszépe olajat, valamint bio argánolajat tartalmazó receptúra rugalmasságot és hidratáltságot kölcsönöz a bőrnek. A hatékony peptid komplekszum simitja a bőr funkciójit. A kollagén támogatja és pozitívan befojásolja a kötőszövet szilárdságát. A bőr simább lesz, a finom vonalak és ráncok mélysége csökken. A hiarulonsav és a glicerin javítja a bőr hidratáltságát és támogatja regenerációját.Kontaklencsét viselők számára is alkalmas.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

jilona1983

2018. június 14.

Elfogyott a szokásos szemránckrémem és gyorsan kellett valami, ami lehetőleg természetes alapanyagokból van és nem horror az ára. Gondoltam kipróbálom és milyen jól tettem! Szuper kis krém. Az első, ahol tényleg azt látom, hogy a szemem alatti apró kis barázdák valóban halványabbak lettek. Pedig ezt pont nem vártam. Picit nehezen szívódik be, pont ezért sminkelni nem is próbáltam rá, de éjszakára és ha smik nélkül vagyok, mindig ezt használom. Tutira újravevős!

jilona1983
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

Csandi93

2018. március 5.

25 vagyok, de elèggè puffadt a szemem alatt hiàba alszom ki magam, az alapozó sem segít. Véletlenül vettem ezt a krémet, nem néztem, hogy 40 felett ajànlott. Viszont ez nem rànctalanító hanem àpoló ès termèszetes Bajom nem lesz tőle ha néha hasznàlom. Vagy?

Csandi93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

repa45

2018. február 28.

Szuper szemkörnyékápoló! Minden nap sminkelek, különösen a szemeimet, ezért szükségem volt egy jó krémre erre a területre. Ez kiválóan teljesíti a dolgát, a smink eltávolítása után kifejezetten kellemes érzés felkenni, megnyugtatja a szemkörnyékemet. Mikor be volt gyulladva a szemhéjam, akkor is ezzel kentem be, és nagyon gyorsan javítani tudott az állapotán, már csak ezért is megérte megvennem.

repa45
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

Ildi71

2018. február 12.

Régóta kerestem szemránckrémet, lehetőleg nem aranyáron. Megmondom őszintén, a drogériák saját márkás termékeit nem preferáltam korábban, rossz tapasztalataim voltak. Úgy néz ki, ez a krém kivétel lesz. Bár még csak pár napja használom, látványos eredményről nem tudok beszámolni (később megteszem). Mindenesetre a krém állaga, illata felvitele teljesen rendben van.
45 éves kortól ajánlják, ez éppen nekem megfelelő :).
4 csillagot azért adtam, mert még a hatása nem látszik. 4 hét múlva visszatérek rá.

Ildi71
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 12.

45 éves kortól ajánlják, ez éppen nekem megfelelő :).

vadmacs81

2018. február 8.

Két hete kezdtem el használni, s teljesen meg vagyok vele elégedve. Bár már inkább a 40-hez vagyok közelebb, mint a 30-hoz, szerencsére még csak finom apró ráncaim vannak, de megelőzés céljából, na meg rendszeres sminkhasználat miatt is, mindenképpen szerettem volna találni egy megfelelő szemkörnyék ápolót.
Úgy néz ki, hogy ez a krém beválik. Könnyen adagolható, jól beszívódik, smink alá is tökéletes. Mióta ezt használom láthatóan feszesebb, finomabb, puhább a bőröm, szépen feltölti az apró ráncaimat.

vadmacs81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 8.

sugarcane

2018. február 1.

Rengeteg szemkörnyékápolót kipróbáltam már, olcsótól a drágáig, de eddig még nem találtam meg az igazit.
Nagyon száraz és érzékeny a szemkörnyékem, az olajok és zsíros krémek nem szívódnak be és irritálják a szemem, a vizesebbek kevésnek bizonyulnak.
Elkeseredésemben emeltem le a polcról a DM-ben, címkéje szerint érett bőrre való, és olcsó termék lévén, gondoltam még egy próbát megérhet.
Arra nem számítottam, hogy csodaszer lesz. Ezt az állagot és hatást kerestem régóta, a bőrömet gyönyörűen feltölti és megnyugtatja ez a filléres termék.
Nem sok, nem kevés, egyszerűen tökéletes.

sugarcane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 1.

Nem sok, nem kevés, egyszerűen tökéletes.

juhaszregina

2018. január 19.

Jól adagolható, könnyen beszívódik, hidratál, simít. Nem használtam még Alverde szemkörnyékápolót ezelőtt, de néhány hét használat után ez nagyon jónak tűnik. Nem vagyok különösebben ráncos, hála a genetikának és a jól felépített arcápolási rutinnak, de a szemem köré mindig használok valamilyen ápolót, már csak megelőzésképpen is. Sokat kipróbáltam, és ár-érték arányban ezt nagyon jónak tartom. Reggelente a Balea Men golyós Q10-es szemkörnyékápolót használom, ez marad estére. Jól kiegészítik egymást, és nem irritálják a szemem.

juhaszregina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Liliom89

2018. január 6.

Pár használat után simább és puhább tőle a bőröm. Bár szerncsére nincsenek ráncaim majdnem 30 évesen , de ha ezzel este bekenem a szemem alatt, úgy érzem simább és teltebb bőrrel ébredek.

Liliom89
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil