KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Amouage

Ár:   85 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Marcsi66, Módosítva: 2017. július 17.

Ár:   85 200 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2017

Fejillat: bors, gardénia, sáfrány

Szívillat: jázmin, kasszia, narancsvirág, tubarózsa

Alapillat: pacsuli, papíruszfa, tömjén

Amouage - Figment Woman luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 4500 Ft
Ár: 4500 , Eladó: Maksi
Állapot: Új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel lehetséges Érden.
Amouage - Figment Woman luxusparfüm minták és fújósok. 10ml = 8500 Ft
Ár: 8500 , Eladó: Maksi

laracroft

2017. szeptember 10.

Ó jajj.
Rajtam keserű zöldségleves szaga van. Nem jó. Fűszeres, borsos, komolyan az általam egyenesen gyűlölt petrezselyemgyökér szagára hajaz, a muskátli levelének a kesernyés aromájával.
Ha illatjegyeket kéne megneveznem, én azt mondanám: bors, gyökérzöldségek, zöld levelek, és valami fűszer (a sáfrány lenne?) fás alapon.
Semmi fehér virág, semmi finomság.
Egy idő után puhul ugyan, kevésbé levesszerű, elmúlik a keserűség is, de számomra sosem lesz az igazi...
Minőséginek minőségi illat, tartós, nagy hatósugárral, és az egyediségét is értékelem, de sajnos még így se tudok 3 csillagnál többet adni.

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Ó jajj.
Semmi fehér virág, semmi finomság.