Amouage

Ár:   99 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: babyface, az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2018. április 26.

Ár:   99 200 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Kecses női sziluett, testhez simuló vörös selyem, puha tekintet. Makulátlanul öltözött úriemberek finom bőrcipőkben. Dohányfüst, fényűzés és bűn. Shanghai, 1920-as évek.

A Journey a korai kínai film noir-ok világába kalauzol. A Journey Woman fő jegyei a gyönyörű, barackos hatású kínai illatvirág és a dohány, a Journey Man esetében a dohány már markánsabb, bűnösebb – veszélyt sejtetve.

A Journey Woman főszereplője a tisztaság mágikus megtestesülése, az osmanthus. Mellé barack, jázmintea, méz, szerecsendió és kardamom társul. A szívben lévő mézet és cédrusfát virágos aura élénkíti: jázmin, frézia és mimóza. A luxusérzetű alapjegyek között perzsa sáfrány, pipadohány, bőr, vanília és nagarmotha található.

A Journey vörös kristályüvegből készült, aranyozott oldalakkal és mágneskupakkal.

Illatjegyek: barack, illatvirág, kardamom, méz, szerecsendió, tea, cédrusfa, frézia, jázmin, méz, mimóza, aggarmotta olaj, bőr, dohány, mósusz, sáfrány, vanília

Ár: 3500 Ft, plussz ajánlott posta , Eladó: Balkiss
Állapot: 5 ml, üveg parfümszóróban, frissen átfújva, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: banki utalás után postázom
Amouage Journey Woman Illatminta
Ár: 600 Ft , Eladó: royne
Állapot: A képen látható mennyiségben , Helyszín: Budapest, fizetés: --

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Gorgeous

2018. augusztus 4.

Sajnos nem, nem és nem. Szeretem a karakteres illatokat de ő inkább bohócot csinál belőlem .
Nem akarok bohócosatt játszani . Meghagyom ezt a szerepet másnak. Egyszerűen túl sok.
Minden túl sok benne . Ez az illat egy ripacs.
Nincs benne kellem se bàj. Egy orosz konyhás néni jut róla eszembe. Vmi ilyesmi illata volt .
Jó fej volt a kedves harsány tolakodó mindenen jókat nevetett . De őt szerettem. Ezt az illatot nem tudom . Ez van . Biztos sokakon jól mutat és önazonos velük. A háznak van egy meseszép illata a Honour. Aki ismeri, azt is , tudja , hogy ott minden megvan, kellem , báj , pici titok is.
Ez az illat pedig teljesen az ellentéte. Dehát visszerek és zsigerek kinek mi . :).

Gorgeous
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Minden túl sok benne . Ez az illat egy ripacs.

Marcsi66

2018. július 13.

Rangja van ennek a márkának,sorozatban vonuljanak a győztesek,valami ilyesmit vettek a fejükbe,is sikerült!!!,Ő az egyik a sok közúl,nekem nem annyira a vörös selyem bolondériája,Inkább egy hatalmas virágkehely,olyan mint mikor az amarillisz kinyílik otthon-nálam,és engedi a gyönyört,féktelen csodálatot zsebel,akárhányszor is láttam már,mindig újra élem..Virág bizony itt is van,mézédes barackkal hívogató,olyan jó vele lenni,már az első körben,majd a dohány,szerecsendió,és nehéz bontogatni a jegyeit szétválasztani,nem is szabad! .Finom édes ,bársonyos a bőre,ha ölel,nyugtat és boldogít
Szép,benne van az imádat

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 13.

Szép,benne van az imádat

csillaszentirmai

2018. május 12.

Első körben 5 ml-t vásároltam belőle, de további 10 ml is hozzám került. Igazán különleges illat, ami nagyon pozitív, hogy nem egy hölgy ismerősöm kérdezte milyen illat van rajtam? Nekem fontos a dícséret, mert így tudom, hogy jól megy a bőrömhöz!! Nagyon boldoggá tesz!!

csillaszentirmai
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 12.

auberginecat

2018. február 26.

Sikerült szereznem egy gyári mintát, és nagyon-nagyon tetszik, bár egy kissé ambivalensek az érzéseim egyelőre. Alapvetően elég karcos, bőrös, amit én általában nagyon szeretek egy-egy illatban. Szépen finomít ezen a markáns, dohányos vonalon a gyümölcsös-virágos édesség, szerencsére éppen csak annyira, hogy egy kis nőies báj keveredjen a dög mellé. Ezek mellett sikerült identifikálnom egy számomra furcsa, de kellemesnek mondható mellékzöngét; gyerekkorom patikaillata, amit úgy imádtam, és már sajnos sehol nem érezni. Ebben a parfümben igen. :) Tényleg nagyon-nagyon tetszik ez a kompozíció, ami miatt mégis bizonytalan vagyok, hogy egyelőre nem érzem úgy, hogy illene hozzám. Tesztelgetem még, meglátjuk, mire jutunk egymással. Az öt csillagot mindenesetre kérdés nélkül megérdemli így is.

auberginecat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

aidanne

2018. január 26.

Nem rég a kezembe akadt egy zseniális könyv, melynek meghatározó helyszíne 1950-es évek New Orleans Francia negyede és egy előkelő bordélyház. Az tehetős, àm de fiatal uriember száll ki a kocsiból, és észreveszi az őrá váró mulatt lányt. Teste karcsú, méregzöld ruhát visel. A férfi sokat sejtetően rákacsint, s mikor a közelébe ér megérzi a lány bőrének mesteri illatát s vele együtt elkezdődik az "utazás".
Nos, ez az illat egy valóban érzéki utazás. Kemény, de mégis mély akkordokkal indít, néha néha oda tolja puha, barackos-mézes oldalát, hogy később a bőr és dohány ismét kalandra vigye. A legjobban az a rész tetszik benne, mikor az az érzéki illata egy poros-púderes puha csodává válik, és nyugovóra tér.

aidanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

narcissus

2017. április 6.

Óriási szerelem. Az egyik Nagy Ő.
Csupa bujaság, csupa fényűzés, csupa pajkosság... Mit lehet a világ egyik legszebb illatára mondani?! Varázslatos. Nem lehet betelni a gyönyörű barackvirágos keleti életérzéssel, a kínai illatvirággal, melyet megidéz, a bűn sejtelmességével, a veszély izgalmával. Adrenalin.
Aztán a virágok, a jázmin, a frézia, majd a méz csöppenős, sűrű édessége...A mimóza rejtelmei, érzékenysége egy markáns, igazi női lobbanásban, pillantásban, simogatásban. Végül a pipadohány és a bőr, meg a vanília még jobban elmélyíti ezt a gyönyörű illatot, ami több tartást ad neki, cseppnyi maszkulin beütéssel kiemeli a megközelíthetetlen, mégis csábító nő érzelmeit. Csodaszer! Tíz csillagot is megérdemelne, az 5 a legkevesebb...

narcissus
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 6.

Óriási szerelem. Az egyik Nagy Ő.

yudiger

2017. február 21.

Nemrég jutottam hozzá egy 10 ml-es kis üvegcséhez. Az első benyomás a meglepetés volt. Valami másra számítottam. Ütős az eleje, és először nem is tudtam, hogy szeretem, vagy sem, de a fél óra múlva előbújó illat már nagyon tetszik. Valahonnan nagyon ismerős illat, de nem tudom megfejteni, hogy honnan. Nagyon kíváncsi voltam a "sárgabarackos bőrönd"-re, de sajnos az nekem nem mutatta meg magát. Végül is, tetszik az illat, nagyon örülök neki. Egyenlőre nagy becsben van, nem fújkálom, csak kipróbáltam, várom az alkalmat, amikor úgy érzem: Ő kell.
Az üveg valóban gyönyörű, a mágneses kupak különösen tetszik. Minden azt sugallja: én egy luxus parfüm vagyok, becsülj meg!

yudiger
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 21.

tothszilvi75

2017. január 24.

A fragin olvastam egy kommentet ami nagyon tetszett, "sárgabarackkal teli barna bőrönd "-nek titulálta valaki ezt az illatot. Lecsaptam egy üveges példányra, kevés hiánnyal, nagyon jó árban. Nem tudom minden nap viselni, a fejillata hol imádat, hol zavaró, itt én is érzem ezt a sárgabarackos bőrönd dolgot. Talán a hormonokon, bőrkémián múlik.. Vagy az időjáráson ahogy Erika írta. Viszont a fél órán belül előkúszó füstös virágos illat már nagyon is kedvemre való. Az üvege felér egy műalkotással. Összességében nem wooow illat, de szép, és boldog vagyok vele.

tothszilvi75
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

erika0325

2016. augusztus 26.

A legjobb idő számára a 20 fokos, szeles idő, legalábbis 2 éve, ezzel a mintával indultam neki egy városlátogatásra, ahol az idő szeles volt, és változékony. Imádtam magamon ezt a kicsit savanykás majd dübörgően füstös-virágossá váló illatot, úgy éreztem magam mint egy mozihősnő. San francisco utcái, piros cipellő és Journey:-)
Majd itthon, kicsit nyugodtabb időjárás, egy újabb minta, és csalódás...pisiszagú lett rajtam, elajándékoztam bánatomban. Most újra szereztem egy mintát, alig vártam a szeles, hűvös napot, azonnal teszteltem, és visszajött az a szép emlék az útról. Már tudom mikor kell viselni:-)

erika0325
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

next36

2016. augusztus 11.

Nem a kedvencem, sőt! Viszont megadom az 5 csillagot, mert egyedi, tartós alkotásról van szó. Nálam köze nincs az Opiumhoz (nem kesernyés, nem fanyar) viszont tény, hogy füstös, ugyanakkor édes gyümölcsös is, ami furcsa, de izgalmas párosítás. Kizárólag, csakis esti, éjszakai alkalmakkor viselhető - szerintem. "Züllött", és vitathatatlanul erotikus kisugárzású. Látatlanba ne vegye meg senki! Megfelelő személyen, megfelelő alkalomra nagyon ütős kreáció!

next36
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Alcohol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Citronellol, Isoeugenol, Citral, Eugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol