KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Amouage

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2012. július 16.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Egy elragadóan drámai parfüm, melyet a legikonikusabb illatjegy, a rózsa költői szépsége ihletett.

Fejillat: bergamott, fahéj, gyömbér, kardamom
Szívillat: angyalgyökér, geránium, gyömbér, ilang-ilang, írisz, jázmin
Alapillat: moha, mósusz, pacsuli, szantálfa, tonkabab, vanília, vetiver

Amouage Lyric Woman Extrait EDP
Ár: 6900 Ft, plussz ajánlott posta , Eladó: Balkiss
Állapot: 5 ml-s üveg parfümszóróban, frissen átfújva, Helyszín: Mosonmagyarovar, fizetés: banki utalás után postázom
Amouage Lyric Woman Extrait EDP
Ár: 1300 Ft, plussz ajánlott posta , Eladó: Balkiss
Állapot: 1 ml minta, frissen átfújva, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: banki utalás után postázom

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Makk Zsuzsó

2016. november 18.

'80-as évek, hajlakk, esetleg tesiöltözős dezodororgia.
Éreztem már ilyesmi átlagillatot sokszor. Vannak ennél sokkal eredetibb és költőibb rózsás niche parfümök, pl. a Creed-nek.
Egyébként elég hamar elillan, a bőröm rövid idő múlva ledobja magáról.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

'80-as évek, hajlakk, esetleg tesiöltözős dezodororgia.
Egyébként elég hamar elillan, a bőröm rövid idő múlva ledobja magáról.

ZaFi

2016. október 10.

Pont ennek az illatnak a kipróbálását vártam leginkább, mert szeretem a rózsa illatot.
Nem rossz illat, komoly és elegáns, de mégis több másik Amouage is jobban elnyerte a tetszésemet.

ZaFi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

Lyric

2015. január 6.

Nagyvilági, szívfájdítóan szép díva ez az illat. Rengeteg csodálatosnál csodálatosabb rózsaillatot ismerek és viselek, de a Lyric forró érzékisége és eleganciája mindent visz.
A jegyek felsorolásából sajnos épp az maradt ki, ami leginkább újra definiálta ezt a varázslatos rózsaillatot: az ománi tömjén. Ez ugyanis nem egy élethű, harmatos virágszál. A kardamon, a gyömbér a faféj fűszeressége, a tömjén füstössége és a távolkeleti, vérévörös rózsa illata olyan bódító elegyet alkot, amilyet manapság már nem készítenek a parfümházak és nem azért, mert elavult lenne az illatkompozíció, hanem mert az eredetisége és a különlegessége nem illik bele uniformizált világunkba. Édes, füstös, forró, picit poros, picit citrusos, fűszeres, már-már állatias illat, de nem tolakodó. Testközelbe kell kerülni vele, hogy a bűvkörébe vonja az embert. Sokáig próbáltam ellenállni neki, márcsak a csillagászati ára miatt is, de aztán győzött a szerelem. Rózsakedvelőknek kötelező kipróbálni.

Lyric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 6.

Svetlana

2013. július 6.

Ő is tipikusan az az illat, ami nem lett szerelem első orrintásra, de a másodikra mindenképp. Egy rózsás alappal indult, ami utána púderessé vált. Kicsit Nahémás lett, de annak szappanszagú befejezése nélkül. Majd 1 óra múltán vmi észveszejtően erotikus parfümmé vált, kiérződött ugyan belőle halványan a rózsa és a púder, de nem dominált. Azóta szerelem, megmagyarázhatatlan csoda! (Szerintem az Amouage cégcsoport direkt azért alakult, hogy tönkretegyen engem, anyagilag és lelkileg is, mert mindegyik parfümje szerelem lett és vágyakozok utánuk.)

Svetlana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 6.