KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Amouage

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2018. április 26.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejillat. frézia, ibolya, trópusi zöldlevelek

Szívillat: ilang-ilang, jázmin, magnólia

Alapillat: ámbra, cédrusfa, mósusz, szantálfa

Amouage Reflection EDP minták és fújósok eladók. 5ml = 4000 Ft, 10ml = 7500 forint
Ár: 4000 , Eladó: Maksi
Állapot: Új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel lehetséges Érden.
Ár: 1000 , Eladó: Zsuzsi83
Állapot: Nerolis minta, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás,ajánlott posta

Tubereuse

2018. június 9.

Sokáig csak barátkoztunk, iszonyatosan emlékeztetett egy illatra, amire azóta sem derült fény. De a Reflection kedvenc lett...

Tubereuse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 9.

Vivienne88

2018. március 11.

Ez az illat nagyon nagy csalódás nekem. A tartóssága miatt adok 2*. Biztosan van akin szuper, de rajtam borzalom. Fejbe vág az ibolya, és még este is az csapkodja az arcom. Rajtam végig csak a nyers viragillat volt jellemző. Nem tudok mit tenni, nem tudtam megszeretni. Baromi tartós az tuti, de én ezt az illatot egy közepkora utolsó éveiben járó aggszűznek ajánlanám, akinek a munka, esetleg az állatai fontosak, de az emberi kapcsolatokkal hadilábon áll. Nyomot hagy az emberben, de a kétkedés érzését hagyja maga után....

Vivienne88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Tella

2017. október 11.

Nem tudom még melyik összetevője zavar, de ez az az illat, amit nem sokáig tudnék elviselni magamon. Az ibolyára tippelek... Édes, nagyon virágos, zöldebb, vizesebb illatra számítottam. Nagyon beédesedik rajtam.
"Belemászik"az orromba és egész nap érzem ezt az édes, tömény virág illatot. Ugyanakkor érzem, hogy ez egy nagyon kifinomult, nőies illat.

Tella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.

Marcsi66

2016. október 16.

Egy nagy baki miatt őt kaptam,nem őt rendeltem,hanem a Memoirt,,,,ami a lényeg,h ez nem képviseli a márkát,sztem vétek ennyit fizetni érte,Az illata friss,gyümölcsös-virágos,ami kellemes könnyed érzet,de tartóssága botrány,max 1 óra,ennél sokkal jobb illatokat lehet kapni,közép kategóriás parfümnek felel meg. (talán)

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 16.

Strombolana

2016. október 2.

Szerintem ez a parfüm pont azt hozza,aminek szánták:egy nyári,könnyed,friss tengeri-gyümölcsös-virágos illat.Öröm volt használni!

Strombolana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 2.

ZaFi

2016. szeptember 30.

Gyári eredeti mintám van belőle, alig vártam hogy ma kipróbáljam.
Első kifújásra az volt a benyomásom, hogy őszre elég lightos lesz.
Egy óra elteltével sem történt semmi extra változás, ami miatt azt mondanám hűha ez nem átlagos.
Sajnos senki nem mondaná meg, hogy nem egy drogériás vagy avonos lötty ez az illat, mert arra felé is születtek már jobb és izgalmasabb kreációk.

ZaFi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Gyári eredeti mintám van belőle, alig vártam hogy ma kipróbáljam.
Első kifújásra az volt a benyomásom, hogy őszre elég lightos lesz.

JoyBlond

2016. augusztus 9.

Egy csodás, kínos gondossággal kialakított virágosított parkban vagyunk tavasszal, szebbnél szebb virágok nyílnak. Csicseregnek a madarak, régimódi padok a nagy fák tövében. Egy fehér ruhás nő vonul végig kalapban, kezében citromos limonádé (semmi cukor, csak citrom, jég és szóda).

Nagyon kellemes, légies virágos illat. Leszáradáskor DKNY Be delicious jegyek.

JoyBlond
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Nagyon kellemes, légies virágos illat. Leszáradáskor DKNY Be delicious jegyek.

andrea91

2016. április 8.

Kellemes. Üde, tavaszi, nagyon könnyed illat. És így kb ennyi.
Ha ajándékba kapnék egy üveggel se fújnám különösen szívesen, annyi jobb van. Ez nekem olyan semmitmondó.

Egyébként egy mintát elhasználtam úgy hogy élveztem. Most van még egy, ami remek lesz arra hogy mindig emlékeztessen hogy ez nekem nem, és még véletlenül se kezdjek el sóvárogni utána ha kifakultak az emlékek:) - én erre sajnos hajlamos vagyok

andrea91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Kellemes. Üde, tavaszi, nagyon könnyed illat. És így kb ennyi.

egyedszilvi

2015. október 30.

Igazán friss tiszta zöld ...Nyárig elteszem e kis fiolám,kiváncsi leszek rá 😊.Szerintem kifinomult,gazdag illat..s érdekel a mássága.Már 20 perc elteltével új arcát mutatja...pár óra múlva lecsendesülve csöppet keletiesnek is hat

egyedszilvi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 30.

Svetlana

2013. július 12.

Nagyon lightos acquás-virágos illat kifejezetten nyári napokra. Könnyed, jól viselhető és tartós. (Armani aqua di gio-jához hasonlatos.)

Svetlana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, 4-Tert-Butyldihydrocinnamaldehyde, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Geraniol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Farnesol, Benzyl Alcohol, Eugenol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Alkohol denaturálásához használt anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint filmképző, maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő) hatású összetevő, valamint oldószerként is használatos.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.