Amouage

Ár:   79 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2018. április 26.

Ár:   79 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Az Ubar citrom/bergamottal indít, melyben ezüstösen ott csilingel a gyöngyvirág. Mielőtt azt gondolnánk, hogy egy újabb friss illattal van dolgunk, egy grandiózus húzással kibomlik az opulens virágszív – jázmin és édes rózsa. Mintha a napfényes, ártatlan nappal fokozatosan mélysötét, érzéki éjszakába menne át. Az érzékiségért, sőt talán pajzánságért nem kis mértékben a cibet és vanília felelősek. Ők, a rózsával karöltve gourmand, erotikus töltetet adnak ennek a pazar kompozíciónak.

Fejillat: bergamott, citrom, gyöngyvirág

Szívillat: jázmin, rózsa

Alapillat: cibet, vanília

VMartaK

2017. december 17.

Eletem legdragabb parfümje, amit csak lattam- Omanban gyartjak, voltam a Fabric-ba, kis üzem, gyönyörü prezentacio. Sokat kiprobaltam, mind nagyon orientalis illat- ami Omanhoz passzol. Nekem tul feltünö illat, es eszmeletlen draga- 200-300 EUR 100 ml.

VMartaK
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 17.

Pamador

2017. szeptember 14.

Szülinapomra kaptam egy mintát. először nem hatott meg, félre is tettem. Majd jött a próba. Na én teljesen beleszerettem. Kimentem benne az utcára, fújta a szél az illatot. Olyan földöntúli élmény volt.

Pamador
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

zovanda

2016. június 19.

Mintám van belőle.Felfújás után nagyon nem tetszett,annyira,hogy eltettem az illóolajokhoz párologtatóba. Pár órával később csodálatos illat lett belőle. Még beszerzek belőle pár mintát ,annyira jó.

zovanda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 19.

egyboszorka

2016. február 7.

Na, hát erről beszéltem, az ilyen illatokat hiányoltam niche vonalról...Persze ez egy nagyon klasszikus illat, csakhát Amouage, és nekik lehet! 1995-ös illat, aminek szerintem több okból is jelentősége van, egyik ugyebár a korszellem, a másik pedig az inspiráció. Azért rendeltem meg a mintáját anno a Neroliból, mert a honlapjukon írják, hogy Luca Turin híres- hírhedt parfümkritikus (ha jól tudom, saját illattal még nem rukkolt elő, de ugye a könyvkritikusok sem szoktak regényt írni, és a színikritikusok is viszonylag ritkán rendeznek. Tényleg közülünk valaki??? Saját parfi saját név alatt??? :DDD Na, mindegy...) egekig magasztalta, az általa ritkán osztogatott ötcsillagosok elitklubjába emelte. Gyönyörű illat, valóban nagyon szép.....Minimálisan koszos- mocskos rózsa,amolyan úrinősen. Szépen előbújó gyöngyvirág, finoman a bőrbe simul, és ahogy a bőrömön felmelegszik, az maga a csoda...Ja, hogy ezt már valahol írtam? Igen, az én imádott La Perla La Perla parfümömnél. Ő 1987-ben született... na, ezek után a pontozás? Így megintcsak Őlédisége La Perla kapja a sokszor sok csillagot! Megérdemli!!!

egyboszorka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 7.

galagonyanya

2014. augusztus 27.

Röviden szólva, nem egy élmény. Hol van a Beloved sokszínűsége, hol a Honour puha nőiessége...?! Erőteljes, virágos-fűszeres nyitány után a jázmin és a rózsa ragadják magukhoz a hatalmat, az illat elmélyül, kissé édessé válik. A lecsengése nem túl kellemes, valmai átható, savanykás illat marad meg belőle. Határozottan a negyven feletti korosztálynak ajánlom. Gyenge hármas.

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, 4-Tert-Butyldihydrocinnamaldehyde, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxymethyl Pentylcyclohexene Carboxaldehyde, Lyral, Limonene, D-Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Coumarin, Linalool, Citral