KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Amway

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2016. június 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Glister Lehelletfrissítő spray kényelmes zsebben tárolható, bármikor, bárhol használható.

Seda007

2017. január 12.

5* ezzel minden elmondtam mindig lapul egy a táskámban👍🏻😁

Seda007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

5* ezzel minden elmondtam mindig lapul egy a táskámban👍🏻😁

Marababa

2017. január 6.

Ó, de nagyon le lett húzva az értékelésben. Nálunk csillagos ötös. Rágózni nem nagyon szeretek, ez pedig a célnak tökéletesen megfelel és az íze is jó.

Marababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 6.

priszcilla92

2016. december 13.

Szeretem! Jobb,mint egy rágó..

priszcilla92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Szeretem! Jobb,mint egy rágó..

vivitrius

2016. szeptember 18.

Sosem szerettem. Csípte a számat mindig és utána meg is keseredett az íze :(

vivitrius
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Sosem szerettem. Csípte a számat mindig és utána meg is keseredett az íze :(

KuliKali

2016. július 26.

Kiskoromban,mikor anyu amwayes volt,kb ez volt az egyetlen termékük ami engem is érdekelt. Édeskés íze volt,kicsit csípett,de hamar elillant a hatása és az íze is megváltozott a számban.

KuliKali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 26.

Kingucii

2016. június 20.

Nekem nagyon hányingerem volt az ízétől.:/

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Nekem nagyon hányingerem volt az ízétől.:/