KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Amway

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yoko95, Módosítva: 2016. március 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fényvédők

gampen

2013. november 14.

Sajnos nálam pattanásokat okozott a vállamon és a karomon. A nyaralás alatt az 50 LRP naptejet használtam, és a sós víztől és a napsütéstől szépen le is tisztult a bőröm. Az utolsó nap kentem be magam vele, és igaz hogy nem égtem le, de bőrömet megint nem szívesen mutogattam lenge ruhákban.

gampen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

szgfodrasz

2013. november 14.

Tapasztalatom alapján a legjobb naptej....bár én is 15-ös faktorút használtam, és miután gyorsan telik az idő, nem vettem észre, csak a nyaralás után, hogy 2 éve lejárt a szavatossága....és még így is a legjobb volt, amit eddig használtam. Egész napos tengerparti napsütésben és nem árnyékban, egyszer sem égtem le. Nagyon szép barna lettem. Amikor vállam picit megpirult, másnapra bebarnult. Az arcbőröm nagyon érzékeny, főleg a szemkörnyékemen. Nyugodtan kenhettem vele, semmi allergia nem jött ki. Szememet nem csípte, akkor sem amikor a vízből kijöttem. Bátran ajánlom Mindenkinek!....egy probléma van, hogy már nem fér bele a 2000 - 5000 Ft-os árkategóriába..:(

szgfodrasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 14.

vivitrius

2013. október 23.

Az egyetlen naptej, ami mellett egész nap pancsolhatok. Még sosem égtem le vele, pedig csak a 15-ös faktorút használom és eléggé fehér, szeplős bőröm van. Ebben az esetben még az ára sem érdekel :D

vivitrius
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

julie0812

2013. június 18.

Az állaga nagyon jó, gyorsan beszívódik és jól véd a leégés ellen, eddig ezt használtuk, de most keresek egy olyan fényvédőt, ami természetesebb anyagokat tartalmaz, nem tetszenek már ezek a kémiai fényvédők.

julie0812
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 18.

Balea11

2012. február 3.

Nagyon finom illata van és jól véd. Nálam bevált,de van ettől olcsóbb is ami ugyanúgy megfelel a célnak.

Balea11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

Cumpilla

2011. július 7.

Nagyon jól véd a leégés ellen. Állandóan vizező gyermekeim sem égtek le. Szép barna színük lett. Könnyen kenhető, nem hagy zsíros érzést.

Cumpilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 7.

kovariviki

2011. június 19.

Könnyen barnulok, de vállon, ha nem figyelek, leégek. Ezzel egyszer kentem csak be, de egész napos strandolás után sem volt gond.

kovariviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 19.

yoko95

2011. június 15.

Egész napos bohóckodás alatt nem égtem le vele.

yoko95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 15.

Egész napos bohóckodás alatt nem égtem le vele.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate
Hidratálók: PEG-8, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate

Más néven Ethylhexyl Methoxycinnamate. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az octocylene viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe, és felmerült a gyanú, hogy ott elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését. Egy 2010-es kutatás szerint egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.