KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clearoderm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2013. október 13.

Lelőhely:   drogériák

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Szila20

2016. július 28.

Mivel ezt a terméket már nem gyártják, nekem az újabb verziója van meg, ami egy átlátszó, géles állagú réteggel vonja be a kezelt felületet. Nos, nekem az égvilágon semmit sem használ. Nagyon marja a pattanásokat, ha azok kissé eldurvultak, ez az átlátszó réteg pedig ott marad az arcomon, és még este is zavaró, hogy azonnal lejön, ha hozzáérek, ráadásul nekem tényleg nem segít semmit, mondhatni, feleslegesen kenegetem vele a pattanásokat.

Egyébként megjegyezném, ennek a márkának a bőrradírját imádom... :)

Szila20
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

Egyébként megjegyezném, ennek a márkának a bőrradírját imádom... :)

electropanic99

2014. július 20.

Nekem bevált a termék.Előjött tegnap előtt egy feszülő - fájdalmas pattanás, volt ebből az oldatból, de mivel ritkán jönnek elő ilyenek eddig nem volt alkalmam élesben kipróbálni, most megtettem. Tegnap bekentem mára elmúlt. Fantasztikus érzés!

electropanic99
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 20.

liladiva01

2014. március 8.

Nálam semmilyen hatást nem ért el, mintha vízzel kenegettem volna az arcomon lévő pattanásokat. Kicsit csíp, ezért az elején gondoltam, talán művel valamit a bőrömmel, de tévedtem.

Egyszer bevittem egy munkatársamnak is, akinek szörnyen pattanásos a bőre, hogy a 12 órás műszak alatt kenegesse, de neki sem bizonyult eredményesnek, pedig támogatja a teafaolajos kencéket.

Maga a kiszerelés, a kis üvegcse, a golyós fej praktikus. Minimum ennyi "törődést" fektethettek volna a benne lévő lötty tartalmába is. :)

liladiva01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

Mya

2012. szeptember 22.

Nem vagyok pattanásokra hajlamos, de néha azért előjön 1-2... Ilyenkor kizárólag ezt a terméket használom és nekem nagyon bevált. Ha napi 2-szer kenek belőle a pattanásokra, 2-3 nap alatt általában eltűnteti őket. Szépen leveszi a gyulladást, jól szárít. Egyedül az "illata" az amivel nem tudtam megbarátkozni. Lassan elfogy a kis üvegcsével és biztos vagyok benne hogy újravásárolom.

Mya
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

chyork

2012. július 10.

Sajnos nekem sem működik, semmit nem csinál a pattanásokkal, nem ront, nem javít rajta. Napok óta küzdök két pattanással, szombaton egy esküvőn jól (és főleg ragyamentesen) kéne kinéznem. Na, ez a szer, hiába kenem minden este, sőt, ha itthonról dolgozom, még nappal is, egy jottányit sem javított a helyzeten. Bár őszintén szólva még nem találkoztam olyan szerrel, ami el tudta volna tüntetni 1-3 nap alatt a pattanást. Ha lenne ilyen, aranyáron adhatnák, akkor is megvenném.

chyork
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 10.

brizsitke

2012. június 13.

Halottnak a csók. Intenzív illat, és itt ki is fújt.

brizsitke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

Halottnak a csók. Intenzív illat, és itt ki is fújt.

Cu2tka-baba

2012. május 29.

Nem vagyok az a pattanásos típus, néha előjön egy kettő, de akkor a homlokom közepére mint valami szarv-.-' úgyhogy lenyúltam ezt a bigyót az öcsémtől, hátha segít valamit... Hiába kenegettem sztem még nőtt is tőle, sőt lett mellé még kettő... úgyhogy nem tudok jót mondani róla, max azt hogy kellemes hűs érzést adott abban a pár pillanatban amíg felkentem...

Cu2tka-baba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 29.

matsek

2012. április 28.

Nekem szárítja a pattanásokat rendesen, kár hogy nagyon büdi.

matsek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 28.

Nekem szárítja a pattanásokat rendesen, kár hogy nagyon büdi.

feher.eco

2012. április 7.

Úgy látom a vélemények eléggé megoszlanak. Nekem alapvetően elég pattanásos az arcbőröm, és ez az oldalt kifejezetten hatásosnak bizonyult. Nem mondom, hogy pillanatok alatt eltünteti a pattanást, de ha este bekenem őket vele, akkor másnapra sokkalta szebb lesz az arcom, és a következő napra viszont már el is tűnnek a foltok.

feher.eco
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 7.

zazi

2012. február 1.

kenegettem vele magam lelkesen, de az ég világon semmi hatása. szerintem ezt a szép bőrű embereknek találták ki, akiknek fényévente 2 pattanásuk jön ki és azok is maguktól elmúlnak.. pedig az összetevői alapján még jó is lehetett volna.

zazi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.